Daniils Sisojevs. Instrukcija nemirstīgajiem, vai ko darīt, ja jūs patiešām esat miris

(jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā)

Tēma, kā jūs saprotat, ir aktuāla pilnīgi visiem, jo, patīk jums tas vai nepatīk, jums joprojām kādreiz ir jāmirst.

Kopš Ādama un Ievas laikiem diemžēl nāve ir kļuvusi par visu cilvēku likteni, kaut arī skumja, kaut arī ne normāla, kaut arī nedabiska, lai arī neatbilst Dieva iecerētajam cilvēkam, bet tomēr tā it kā kļuva mūsu otrā rakstura, kuru Tas Kungs pievarēja ar savu augšāmcelšanos. Bet Viņš mums tad nedeva nemirstīgu dzīvi ātri bojājošā ķermenī, kas būtu nežēlība, bet Viņš mums sniedza Augšāmcelšanos nemirstīgā ķermenī. Tajā pašā, bet nemirstīgajā. Ir saprotams, kāpēc Kungs mums tagad nedeva nemirstīgu dzīvi: iedomājieties, šeit jūs esat - vecmāmiņas, vai jūs vēlētos nekad nemirt un slimot visu laiku?

https://azbyka.ru/instrukciya-dlya-bessmertnyx-ili-chto-delat-esli-vy-vsyo-taki-umerli

Video. Divās daļās.

https://www.youtube.com/watch?v=qsw_EjnOmi4

https://www.youtube.com/watch?v=sWzTEegEDBo

Anotācija.

Mūsdienu pasaulē cilvēkam ir grūti dzīvot bez palīdzības un atbalsta. Rodas daudz jautājumu un neizpratnes: kurš uz tiem atbildēs? Bailes un izmisums moka grēku un iedomības mocīto dvēseli: kurš dziedēs?

Pareizticīgam cilvēkam ceļš uz visu grūtību risināšanu noved pie Dieva tempļa, pie priestera, kurš ir aicināts palīdzēt un dziedēt. Priesteris Daniils Sisojevs ir viens no šādiem palīgiem, ar spilgtu tēlu un dzīvu piemēru palīdzību visiem pieejamā formā viņš izskaidro kristīgās pasaules uzskatus, ētikas un morāles būtiskos punktus mūsdienu dzīvē.

Šis sprediķis, kas veltīts nāves tēmai, pamazām atklāj visus sāpīgākos jautājumus par visiem aktuālu tēmu, apraksta elli un pārbaudījumus, paradīzi un svētlaimi, sniedz padomus un norādījumus, kā cienīgi, kristīgā veidā sagatavoties pašam uz tikšanos ar mūžību

https://www.litmir.me/bd/?b=119289

Par autoru, ievads.

Daniils Aleksejevičs Sisojevs (1974. gada 12. janvāris, Maskava - 2009. gada 20. novembris, Maskava) - krievu reliģiskais līderis, Krievijas Pareizticīgās baznīcas priesteris, Kantemirovas Svētā Toma apustuļa Maskavas baznīcas rektors, misionārs, publicists, rakstnieks, teoloģijas kandidāts.

Viņš aktīvi iesaistījās misionāros pasākumos, it īpaši sludinot pareizticību musulmaņiem.Par izteikumiem par islāmu viņi viņu kritizēja. Viņu nogalināja nenoskaidrota persona baznīcā, viņam veicot savus pienākumus. Daudzi pareizticīgie kristieši uzskata, ka tēva Daniela nāve ir moceklība un sagaida viņa kanonizāciju nākotnē.

Izmeklēšanā noskaidroja, ka slepkava ir saistīts ar teroristiskiem islāmistu grupējimiem Kaukāzā.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%8B%D1%81%D0%BE%D0%B5%D0%B2,_%D0%94%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B8%D0%BB_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87