Daniels Haks. Izabella Galupo. Modernas pasakas seksuālajām minoritātēm

Ieskats autora biogrāfijā un daiļradē

Daniels Haks sāka rakstīt jau jaunībā, lai gan daudzu viņa agrāko darbu galvenā uzmanība bija pievērsta tikai viņa vēlmei būt pārspīlēti varonīgam. Tāpat kā princis un bruņinieks, viņš arī vienkārši vēlas glābt dienu un iegūt arī zēnu. Kopš tā laika viņš ir rakstījis dažādām publikācijām un kolekcijām, un „Prince & Knight” ir viņa debijas grāmata bērniem. Viņš ir beidzis Itakas koledžu un ir Saula Zaenca stipendiāts Hārvardas Izglītības augstskolā. Pašlaik viņš strādā bērnu izglītības plašsaziņas līdzekļos, par kuriem viņš ieguva Dienas Emmy balvu. Sākotnēji cēlies no Maunthorebas Viskonsīnā un bijušais ņujorkietis, Daniels tagad dzīvo Losandželosā, Kalifornijā. Uzziniet vairāk par Danielu vietnē danielhaack.com.

https://www.amazon.com/Daniel-Haack/e/B07718KFXF/ref=dp_byline_cont_pop_book_1

Princis un bruņinieks. Prince & Knight

"Uzvaroša ... galvenā dīvaini draudzīgā pasaka." Kirkus Reviews, starred review

"Apgaismojoša pasaka, lai jaunie lasītāji varētu redzēt, ka ne katrs princis vēlētos apprecēties ar princesi." School Library Journal

"Krāsaina un izklaidējoša pasaka, kas pēta seksualitāti, pieņemšanu un jaunu mīlestību." Booklist

Amerikas bibliotēku asociācijas 2019. gada Varavīksnes grāmatu saraksta pirmais desmitnieks

Šajā mūsdienu pasakā cēls princis un drosmīgs bruņinieks apvienojas, lai pieveiktu briesmīgu briesmoni un šajā procesā atrastu patiesu mīlestību visnegaidītākajā vietā.

"Paldies," viņš teica vecākiem.

"Es novērtēju, ka jūs mēģinājāt, bet es meklēju kaut ko īpašu partnerī man blakus. "

Kādreiz karaļvalstī, kas atrodas tālu no šejienes, troņmantinieku rindā bija princis, tāpēc vecāki devās atrast viņam laipnu un cienīgu līgavu. Viņi visi trīs apceļoja zemi tālu un plaši, bet princis, tajās, ko viņi satika, īsti neatrada to, ko meklēja.

Kamēr viņi bija prom, briesmīgs pūķis apdraudēja viņu zemi, un visi karavīri aizbēga. Princis steidzās atpakaļ, lai glābtu savu valstību no bīstamā zvēra, un viņu sagaidīja drosmīgs bruņinieks, kas tērpās spoži mirdzošās bruņās. Kopā viņi cīnījās ar pūķi un atklāja to īpašo lietu, ko princis visu laiku meklēja. Šī grāmata tiek izdota sadarbībā ar GLAAD, lai paātrinātu LGBTQ iekļaušanu un pieņemšanu.

https://www.amazon.com/gp/product/1499805527/ref=dbs_a_def_rwt_hsch_vapi_taft_p1_i0

Isabel Galupo.

Izabela Galupo dzīvo un strādā Losandželosā. Viņa ir beigusi Ithaca koledžu kā Park Scholar ar B.S. scenāriju rakstīšanā un mazāko socioloģijā. Viņa piedalījās Lambda literāro rakstniekuizkļūšanas pasākumā par jaunām LGBT balsīm 2015. gadā. MAIDEN & PRINCESS ir viņas pirmā grāmata.

https://www.amazon.com/Isabel-Galupo/e/B07K1FTHJT?ref=dbs_a_def_rwt_bibl_vu00_i1

Jaunava un princese. Maiden & Princess

Šajā mūsdienu pasakā spēcīga, drosmīga meitene tiek uzaicināta apmeklēt prinča karalisko balli, bet dejā viņa nonāk pie patiesas mīlestības pārsteidzošākajā veidā.

"Princis ir gudrs un spēcīgs," viņa uzticējās mātei.

"Bet, ja es esmu godīga, Es viņu redzu kā brāli."

Viņas māte teica: "Ej tikai! Un mazliet izklaidējieties.

Princim varētu nebūt taisnība, bet jūs varētu satikt vienu citu."

Nokļuvusi tālā valstībā, spēcīga, drosmīga meitene tiek uzaicināta apmeklēt prinča karalisko balli, taču viņa nav tik satraukta iet kā visi pārējie. Pēc tam, kad māte pārliecina viņu parādīties, viņa atstāj milzīgu iespaidu uz visiem klātesošajiem, sākot no ciema iedzīvotājiem un beidzot ar karali un karalieni, taču viņa beidzot atrod patiesu mīlestību vispārsteidzamākajā vietā. Šī grāmata tiek izdota sadarbībā ar GLAAD, lai paātrinātu LGBTQ iekļaušanu un pieņemšanu.

Grāmatai autori ir abi minētie.

https://www.amazon.com/gp/product/1499807767/ref=dbs_a_def_rwt_hsch_vapi_taft_p1_i1

Stīvijs Lūiss, ilustrators 1. grāmatai.

https://www.amazon.com/s?i=stripbooks&rh=p_27%3AStevie+Lewis&s=relevancerank&text=Stevie+Lewis&ref=dbs_a_def_rwt_hsch_vu00_taft_p1_i0

Beka Humane, ilustratore 2. grāmatai.

https://www.amazon.com/s?i=stripbooks&rh=p_27%3ABecca+Human&s=relevancerank&text=Becca+Human&ref=dp_byline_sr_book_3