Daniela Drešere (sastādītāja un ilustratore). Aiz septiņiem kalniem. Pasakas par rūķiem, elfiem un fejām.

Šajā grāmatā ir 44 pasakas par mazajiem cilvēkiem (kā daudzās valstīs sauc rūķīšus, elfus, fejas, koboldus un citas mazas pasaku radības) no Vācijas, Austrijas, Šveices, Zviedrijas, Spānijas, Anglijas, Īrijas, Skotijas un Flandrijas, ieskaitot mazos -zināmas pasakas, kas pirmo reizi publicētas krievu valodā.

Grāmatas ilustrācijas veidojusi brīnišķīgā vācu māksliniece Daniela Drešere, lasītājiem labi pazīstama ar ilustrācijām bestselleram "Augšup un atpakaļ pa Neparasto upi. Trīs rūķu pārsteidošie piedzīvojumi".

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/790773/

Par autori.

Daniela Drešere ir izcila vācu māksliniece, vairāku desmitu bērnu grāmatu autore un ilustratore. Dzimusi 1966. gadā Minhenē; viņa ir precējusies un viņai ir četri bērni. Pirms bērnu grāmatu rakstīšanas un ilustrēšanas viņa ilgus gadus strādāja par bērnu mākslas terapeiti. Lūk, ko par savu darbu saka pati māksliniece: “Veidojot ilustrācijas bērnu grāmatām, es koncentrējos uz krāsu, krāsu gammu, nevis detaļām un sīkumiem. Daba ir manu ilustrāciju galvenais priekšmets, tas grandiozais fons, uz kura izvēršas katra pasaka vai stāsts. Es cenšos mudināt bērnus pievērst uzmanību augiem un dzīvniekiem, novērot tos un uztvert dabu kā milzīgu pasauli, kurā dzīvo visdažādākās dzīvās būtnes. Es vēlos, lai manas ilustrācijas pavērtu plašas iespējas bērna iztēlei, pamodinātu viņa paša iztēli un atdzīvinātu viņa iekšējo attēlu pasauli, jo radošā iztēle ir pati atslēga, kas mums jādod saviem bērniem, lai viņi varētu radīt nākotni."

Sīkāk: https://www.labirint.ru/authors/201360/

Instagramma.

https://www.instagram.com/danieladrescher_studio/?hl=en

Par autori angliski.

https://www.florisbooks.co.uk/authors/daniela-drescher.php