Dana Svifta. Cast in Firelight

Dana Svifta sāka izdomāt fantāzijas pasaules, kad viņai bija vienpadsmit gadu, un kopš tā laika nav apstājusies. Viņa absolvējusi Teksasas Universitāti Ostinā, kur ieguvusi grādu angļu valodā un reklāmā.

Mācoties koledžā, Dana sacentās kā zobenpaukotāja un uzzināja dažas lietas par cīņu, atvairīšanu un to, kā ir iemīlēties savā sparinga biedrā. Pašlaik viņa dzīvo kopā ar minēto vīru Maiami, Floridā.

https://www.goodreads.com/author/show/19510928.Dana_Swift

Mājaslapa.

https://www.danaswiftbooks.com/

Cast in Firelight - Lejiet ugunsgaismu

Pirmā grāmata episkā, sirdi satriecošā fantāzijas diloģijā par diviem karaliskiem mantiniekiem, kuri ir apprecējušies, bet kuru lojalitāte ir saplēsta, un nežēlīgu ienaidnieku, kas apdraud viņu pasauli, lieliski piemērota Sabaa Tahir, Sjūzenas Denardes un Mērijas E. Pīrsones faniem.

Adraa ir Belvaras karaliskā mantiniece, talantīga ragana, kas gatavojas kārtot savu karaliskās ceremonijas pārbaudi, un meitene, kura vienkārši vēlas pierādīt savu vērtību savai tautai.

Jatins ir Naupures karaliskais mantinieks, konkurētspējīgs burvis, kurš ir apguvis visas deviņas maģijas krāsas, un zēns, kurš pirmo reizi kopš bērnības vēlas atgriezties mājās.

Kopā viņu norunātā laulība apvienos divas Vikerijas varenākās karaļvalstis. Bet pēc gadiem ilgas sāncensības no tālienes Adraa un Jatins ir vienisprātis tikai par vienu: viņu atkalapvienošanās būs kas jauks.

Tikai liktenim ir citi plāni, un, kad Belvara noziedzīgā pamāte pēkšņi izdara pāreju uz kontroli, viņu ceļi krustojas... un neviens neapzinās, kas ir otrs, tā vietā pieņemot atsevišķas slepenas identitātes.

Laikā starp izvairīšanos no nāves burvestībām un sava patiesā būtības slēpšanu pārim ir jāiemācās uzticēties otram, ja kāds vēlas atklāt patiesos draudus. Tagad Vikerijas liktenis ir sāncenšu rokās..? Līgavas..? Partnera..? Lai arī kādi tie būtu, tas ir sarežģīti un saistīts ar diženumu vai iznīcību.

https://www.getunderlined.com/books/612166/cast-in-firelight-by-dana-swift/?ref=PRHE5C5D24522

Bound by Firelight Saistīts ar Ugunsgaismu

Sirdspukstošs darba Cast in Firelight turpinājums, kas ir lieliski piemērots episkā, ļoti romantiskās fantāzijas cienītājiem, ko veidojušas Sabaa Tahir, Sjūzena Denarda un Mērija E. Pīrsone.

Pēc tam, kad maģisks izvirdums ir izpostījis Belvaras karalisti, karaliskā mantiniece Adraa tiek nepatiesi apsūdzēta iznīcināšanas plānošanā un ir spiesta stāties tiesas priekšā savas tautas priekšā, kas viņu uzskata par briesmoni. Adraa sods? Ieslodzījums Domā — necaurejams, maģijas piesātināts cietoksnis, kas piepildīts ar Belvara visnejaukākajiem noziedzniekiem, no kuriem daudzus Adraa tur ievietoja pati. Un viņi vēlas, lai viņa maksā.

Jatins, Naupures karaliskais mantinieks, ir bijis Adraas saderinātais, ienaidnieks un biedrs maskās. . . bet tagad viņš ir tikai zēns, kurš gaida, lai uzdotu viņai viņu dzīves lielāko jautājumu. Tomēr vispirms viņam būs jāpaveic neiespējamais: jāizrauj Adrā no Doma. Un viņš to nevarēs izdarīt bez palīdzības no visneticamākajiem avotiem — meitenes no viņa pagātnes ar noslēpumu, kas viņus visus varētu apdraudēt.

Laiks iet uz beigām, un šausmas, ar kurām Adraa saskaras Domā, ir otrajā vietā pēc sazvērestības destabilizēt un iznīcināt viņu karaļvalsti. Bet Adraa un Jatins jau vienreiz ir izglābuši pasauli. . . . Tagad viņi var izglābties paši?

https://www.getunderlined.com/books/612167/bound-by-firelight-by-dana-swift/