Dana Delona. Artūrs, Luiss un Adele

Dana Delona ir mūsdienu pusaudžu grāmatu rakstniece. Dzimusi: 1993. gada 18. jūnijā

Par mani: 15 gadu vecumā es teicu "Bonjour" savai mīļākajai pilsētai - Parīzei. Tajā pašā gadā es atklāju grāmatu pasauli! Es sāku staigāt pa vecajām ielām, lasot romānus, kas notika šajā apbrīnojamajā pilsētā, un es biju laimīga. Tāpat no 15 gadu vecuma sāku rakstīt dienasgrāmatu, daudzas tās lapas bija ļoti vienmuļas. Bet bija un ir dienas, kad iedvesma sedz ar galvu, tu ar katru šūniņu izjūti dzīvi sev apkārt un mēģini visu šo skaistumu nodot piezīmju grāmatiņas lapām. Tā ir brīnišķīga sajūta! Viņas dēļ es sāku rakstīt. Uzrakstīt grāmatu bija mans sapnis! Man patīk lasīt pusaudžu stāstus un ļoti labi atceros šo savas dzīves posmu. Man šķiet, ka katrs rakstnieks vēlas nodot lasītājiem savu filozofiju, savas domas, savu skatījumu uz dzīvi. Ļoti bieži saņemu ziņas no pusaugu meitenēm, kuras ir izlasījušas manu grāmatu wattpad. Viņi raksta, ka grāmata viņiem iemācīja mīlestības/draudzības/ģimenes vērtību. Un kā rakstniece šajā brīdī jūtu nepārspējamu laimes uzplūdu! Es domāju, ka tāpēc ir vērts rakstīt. Lai dalītos pieredzē, pārdomās, jo nekad nevar zināt, varbūt tieši tas ir jāizlasa cilvēkam otrpus zemeslodes, lai viņa dzīve mainītos. Manuprāt, tā ir literatūras burvība!

Dana Delona ir franču rakstniece ar krievu saknēm, viņa ir romānu “Krītošā zvaigzne” un “Nenodzīvotā dzīve” autore, tika iekļauta 2018. gada Jauniešu gada manuskripta balvas ieguvēja “Artūrs, Luī un Adele”. Livelib lasītāju simpātiju balvā kategorijā "Grāmatas pusaudžiem". Danai ir tikai 27 gadi [tagad jau vairāk - t. p.], viņa raksta savas grāmatas krievu valodā, bet pēdējos 10 gadus viņa dzīvo Parīzē. Viņas romāni ir piepildīti ar romantiku, patiesi franču atmosfēru un patīkamām emocijām. [Mīlas maģija un, liekas, nekāda politika, tāpēc pieminu – t. p.]

Bibliogrāfija.

Непрожитая жизнь 2018

Падающая звезда 2019

Артур, Луи и Адель 2020

Tikai Adele to neatceras. Negadījums viņai bija atņēmis visas pēdējās atmiņas. Kas paliks no cilvēka, ja atņemsi viņam atmiņu? Adele nevar virzīties tālāk, kamēr neuzzina patiesību. Ko slēpj viņas pagātne? Artūrs zina, bet nav gatavs stāstīt. Jaunietis ir pārliecināts, ka dažreiz atmiņas ir sliktākas par nezināšanu. Adele neko neatceras, Artūrs atceras visu, un Luiss pastāstīs, kā tas viss notika.

Любовь спасет мир 2020 (рассказ)

Шестое чувство 2020

Под небом Парижа 2021

https://www.instagram.com/dana.delon/?hl=en