Daiti Macuse. Dzīve no nulles alternatīvajā pasaulē. Diena karalistes galvaspilsētā. Ar to arī sākas

Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Daisshou Outo no Ichinichi Hen

Kad vidusskolnieks Subaru Natsuki atgriežas no veikala, ar viņu notiek dīvains pārsteigums: viņš tiek nogādāts citā pasaulē. Gandrīz uzreiz puisis nonāk nepatikšanās, bet atpestīšana nāk priekšā no sudrabainas meitenes, kura sākumā pat negrasījās palīdzēt. Pateicībā par palīdzību mūsu varonis, protams, brīvprātīgi palīdz svešiniecei. Bet šeit ir neveiksme. Tiklīdz viņiem izdodas iegūt informāciju, kā rīkoties, viņi tiek ... nogalināti.

https://readmanga.live/re__zero_kara_hajimeru_isekai_seikatsu__daisshou_outo_no_ichinichi_hen

Daiti Macuse. January 1, 1986 MATSUSE Daichi

https://www.amazon.com/Books-Daichi-Matsuse/s?rh=n%3A283155%2Cp_27%3ADaichi+Matsuse

Daichi MATSUSE ir labāk zināms kā mākslimieks Kimi wa Tsukiyo ni Hikari Kagayaku, Re:ZERO Kara Hajimeru Isekai Seikatsu oficiālajā antoloģijā, Re:ZERO -Starting Life in Another World- Chapter 3: Truth of Zero, un Re:ZERO -Starting Life in Another World- Chapter 1: A Day in the Capital. Arī zināms kā autors un mākslinieks Majo wa Houki de Sora wo Tobu.  https://www.anime-planet.com/people/daichi-matsuse

Tviteris.

https://twitter.com/daichi0101

https://twitter.com/halyou2015

Citu mangu ilustratori (kā parasti- praktiski pilnīgi inkognito):

Makoto Fuugetsu, sieviete. Mājaslapa. http://whogets.blog56.fc2.com/

Tsubata NOZAKI

https://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=156382,

Mājaslapa. https://tsubatako.jimdofree.com/

Blogs. https://twitter.com/tsubatako

Haruno ATORI

Tviteris https://twitter.com/halyou2015?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Mājaslapa. https://www.pixiv.net/en/users/15890113

https://anilist.co/staff/121027/Haruno-Atori

No Vikipēdijas.

Sižets.

Sākotnējais tīmekļa romāns ir sadalīts stāstu arkās (lokos). Katra loka darbība notiek noteiktā vietā, sākot ar arku pirmajām nodaļām, parasti tiek ieviesti jauni personāži. Sākot ar 2021. gadu tīmekļa romānā ir 7 loki, vieglā romāna adaptācija aptver visus septiņus. Katram no pirmajiem četriem lokiem tiek izlaista mangas adaptācija, vieglais romāns tiek filmētas anime sērijās.

Pirmajā lokā (viegla romāna 1. sējums, Ōto no Ichinichi-hen manga, 1.-3. Sērija anime, 1.-2. sērija pirmās sezonas režisora ​​versijā), galvenais varonis, geimers un hikikomori Subaru Natsuki, atgriežoties no pārtikas veikala, nonāk paralēlajā fantāzijas pasaulē. Mēģinot izturēties pēc pazīstamiem spēles modeļiem, viņš mēģina izmantot maģiju un sagaida tikšanos ar skaistuli, kas viņu izsauca, taču viss nenotiek gluži pēc viņa plāniem. Šajā lokā Subaru atklāj savu spēju pēc nāves atgriezties pagātnē, iepazīstas ar Emīliju, viņas garu Paku, veikalnieci Kadomonu, zagli Feltu un viņas aizbildni - lombarda īpašnieku Romu. Loka notikumi tiek veidoti ap Emīlijai nozagto karalisko vēlēšanu dalībnieku burvju zīmi, kā arī cīņu pret slepkavu Elsu, Subaru tiek nogalināts trīs reizes. Pēc tam, kad uzvarējis slepkavu ar bruņinieka Reinharda atbalstu, Subaru zaudē samaņu un tiek nosūtīts uz Emīlijas aizbildņa Rosvala L. Meizera īpašumu.

Otrajā lokā (2-3 viegla romāna sējumi, Yashiki no Isshūkan-hen manga, 4-11 anime pirmās sezonas sērijas, 3-6 pirmās sezonas režisora ​​versijas epizodes) Subaru uzzina vairāk par pasauli, uz kuru viņš devās, kā arī par savām spējām. Viņš uzzina par muižas īpašnieci bibliotekāri Beatrisi, kalponēm Ramu un Remu. Pēdējās pret viņu ir aizdomīgas un pat nogalina. Dažādu iemeslu dēļ Subaru mirst četras reizes, bet pēc tam izveido uzticamas attiecības ar savrupmājas un tuvējā Alama ciemata iedzīvotājiem, sakaujot dēmonu zvērus, kas viņu medī, kurus kontrolē meitene-mags Meili. Tuvojoties loka beigām, Subaru satiekas ar raganu Satellu ēnas formā, kas te runā ar viņu un sniedzas pēc viņa (šī aina, tāpat kā trešajā lokā, tika izlaista anime adaptācijā).

Trešais loks (4-9 vieglā romāna sējumi, manga Truth of Zero, 12-25 anime pirmās sezonas epizodes, 7-13 pirmās sezonas režisora ​​versijas epizodes) notiek plašākā telpā - galvaspilsētā pirmā loka aina Rosvalas īpašumā un ciematā Alama, pierobežas pilsētā Flurā, uz Lifausas ceļa. Subaru saskaras ar jaunu ienaidnieku - raganas kultu un vienu no tā līderiem - slinkuma grēka arhibīskapu Petelgeusu. Apvienojis divu no pieciem Lugunikas karalistes troņa kandidātiem - Krušu Karstenu un Anastasiju Hošinu - armijas, viņš uzvar vienu no lielajiem dēmonu zvēriem - Balto Vali, pēc kura izglābj ciema iedzīvotājus no kulta uzbrukuma, un vienā no pēdējām cīņām viņam palīdz pati Satella. Šajā lokā Subaru mirst piecas reizes (tīmekļa romānā - sešas). Loka beigās divi citi arhibīskapi - Alkatība un Rijība - uzbrūk vienai no apvienotajām armijas vienībām, kas atgriežas galvaspilsētā pēc cīņas ar Vali. Rijība "apēd" Kruša atmiņu un komā nonākušās Remas personību. Subaru sola atrast veidu, kā viņu izglābt.

Ceturtajā lokā (vieglo romānu sējumi 10-15, Seiiki līdz Gōyoku no Majo manga, anime otrā sezona) atkal uzmanība tiek pievērsta Emīlijai. Lielākā daļa notikumu notiek svētnīcā, ciematā, kas norobežots no pasaules, kur Subaru vispirms satiek Ehidna vadītās grēka raganas. Viņa kopā ar Rosvalas kalponi Frederiku Baumanu un viņas dvīni Garfielu Tinzelu pavada varoni šajā lokā. Atkal Elza darbojas kā ienaidnieks, un šeit viņa nomirst. Varoņu pagātne tiek atklāta izmēģinājumos pie Alkatības raganas kapa, kā arī no Ehidnas, bijušā Rosvalas mentora, Beatrises un Paka radītājas vārdiem. Ceturtajā lokā Subaru mirst piecas reizes (tīmekļa romānā - sešas). Šis loks atklāj patiesos Rosvala nodomus, kurš stāvēja aiz Elzas un Meili uzbrukumiem. Ir arī vairāk par Satellu un pārējām grēku raganām.

Piektā arka (16-20 sējumi ranobe) ir veltīta sešu arhibīskapu grēku konfrontācijai. Pasākumi notiek gadu pēc 4. loka pierobežas pilsētā Pristellā, kur norisinās plaša mēroga kauja. Subaru grupa pēc Anastasijas uzaicinājuma dodas prom uz Pristellu, pat nenojaušot, kā tas notiks. Ierodoties vietā, viņi tiekas ar citiem troņa kandidātiem un mierīgi pavada laiku, bet arhibīskapi negaidīti izdara soli, nodarot postījumus visā pilsētā. Tā kā pilsēta ir būvēta uz ūdens, vienā vietā tā ir daļēji appludināta. Šis loks daļēji atklāj Kulta motīvus un atklāj arī to, ka Priskillas bruņinieks Aldebarans ir ļoti aizdomīgs. Neskatoties uz uzvaru pār vienu no arhibīskapiem un otra sagūstīšanu, arka beidzas ar zaudējumiem Subaru sabiedrotajiem.

Sestajā lokā (vieglais romāna 21. – 25. Sējums) notikumi notiek Plejādu Sargtornī, kas atrodas tuksneša vidū, kur dzīvo daudzi dēmonu zvēri. Netālu no torņa stāv Templis, kurā ir ieslēgta skaudības ragana Satella. Subaru grupa dodas ceļojumā, lai atrastu veidu, kā glābt Remu un citus upurus no nemitīgas komas. Parādās jauns varonis - meitene vārdā Šaula, torņa sargs, kuru viņa sargāja 400 gadus. Stāsta gaitā tornī sāk notikt daudz noslēpumainu lietu un sarežģītu pārbaudījumu. Galu galā kļūst skaidrs, ka lielu daļu no notiekošā orķestrēja Rijības  arhibīskaps.

Septītā arka (no 26. sējuma) sākas tūlīt pēc sestās. Subaru negaidīti iekļūst Volakijas impērijā kopā ar Remu un vēl vienu pamodinātu pavadoni,  atdalījies no Emīlijas un pārējās grupas. Pamostoties svešas valsts teritorijā, Subaru uzzina, ka Rema neko neatceras un turklāt neuzticas viņam. Viņa iet prom no viņa, bet Subaru mēģina viņu panākt. Sadursmes laikā viņus notver Volakijas karavīru pulks. Vēlāk Subaru uzzina, ka valstī tika gāzts imperators, tāpēc tā atrodas pilsoņu kara stāvoklī.

Mangas.

Pirmā manga, Daiti Macuse manga-adaptācija ar nosaukumu Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu Dai-Ichi-Shō: Ōto no Ichinichi-hen (jap. Re:ゼロから始める異世界生活 第一章 王都の一日編, «1. nodaļa: Grāmata par dienu karalistes galvaspilsētā») pirmoreiz izdota tīmekļa seinen-žurnālā Media Factory Monthly Comic Alive , 2014. gada augusta numurā, 27. jūlijā. Pēdējais, otrais tankobona sējums tika izdots 2015. gada 23. martā.

Otrā manga, Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu Dai-Ni-Shō: Yashiki no Ishūkan-hen (jap. Re:ゼロから始める異世界生活 第二章 屋敷の一週間編, «2. nodaļa: Grāmata par nedēļu muižā»), ko ilustrējusi Makoto Fugetsu, tika izdota seinen-žurnālā Square Enix Monthly Big Gangan 2014. gada 25. oktobrī.

Trešā manga, Daiti Macuse, Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu Dai-San-Shō: Truth of Zero (jap. Re:ゼロから始める異世界生活 第三章 Truth of Zero, «3. nodaļa: Nulles patiesība»), saka izdot mo 2015. gada 27. maija Monthly Comic Alive jūlija numurā. Pēdējā nodaļa iznāca 2019. gada 27, septembrī Monthly Comic Alive novembra izdevumā.

Ceturtā manga, Cubata Nodzaki, Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu Shinmeitan (jap. Re:ゼロから始める異世界生活♰真銘譚), sāka izdot no 2018. gada 27. novembra Monthly Comic Alive janvāra izdevumā. Tās pēdējā nodaļa iznāca 2021. gada 27. maijā. Adaptē ranobe spinofa Re:Zero Ex otro sējumu un fokusējas uz Vilhelma van Astreja priekšvēsturi un to kā viņš ieguva iesauku «Asmeņa dēmons».

Piektā manga, Haruno Atori, Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu Daiyonshō: Seiiki to Gōyoku no Majo (jap. Re:ゼロから始める異世界生活 第4章 聖域と強欲の魔女, «4. nodaļa: Svētnīca un Alkatības ragana»), S;aka izdot no 2019. gada 27. septenbra Monthly Comic Alive novembra numurā. Par sižetu atbild Ju Aikava.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Re:Zero._%D0%96%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D1%8C_%D1%81_%D0%BD%D1%83%D0%BB%D1%8F_%D0%B2_%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%BC_%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B5