Citplanētu ASV kosmiskā flote: izdomājums vai realitāte

Noslēpumi un fakti, 2017., Nr.3

Starp ufologiem izvirzīta hipotēze par kosmosa kuģu eksistenci, kuri novēro citplanētiešu kustību un aizsargā Saules sistēmu no uzbrukuma. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas vai slimas fantāzijas augļa. Tomēr daži apgalvo, ka eksistē pierādījumi projektam, kuru sauc par Solar Warden (“Saules sargs”).

Ja programma Solar Warden patiešām eksistē, tad tai būtu nepieciešamas tehnoloģijas, kuras vairākās paaudzēs apsteidz mūsdienu militārās rūpniecības līmeni. Daļu šādu tehnoloģiju varētu aizgūt no citplanētiešiem.

Astronauts Edgars Mičels, sestais cilvēks, kurš izkāpa uz Mēness, jau sen ir pārliecināts, ka citplanētieši ir apciemojuši Zemi. Viņš par šo tēmu runāja vairākās intervijās, paziņojot, ka ārpus mūsu Saules sistēmas, protams, eksistē citplanētu civilizācijas. Tās neapšaubāmi ir apmeklējušas Zemi, un ASV valdība varēja iegūt pieeju citplanētiešu tehnoloģijām.

“Uzskatu, ka pēdējo 60 gadu laikā bija daži mēģinājumi radīt ierīces, izmantojot šīs tehnoloģijas, tomēr tās joprojām stipri atpaliek no citplanētiešu aprīkojuma”, - sacīja doktors Mičels intervijā Kerrang Eadio 2008.gada 23.jūlijā.

2001.gadā skotu hakeris Harijs Makinons uzlauza NASA un ASV MGS datu bāzi, kā arī amerikāņu valdības datu bāzes, lai iegūtu slepenu informāciju par alternatīvās enerģijas vai tehnoloģiju eksistēšanu, izmantojot nulles enerģiju, viņš pastāstīja Wired intervijā 2006.gadā.

Uzlaušanas laikā viņš it kā atklāja tabulu, kurā atradās “citplanētu virsnieku” saraksts, viņā paziņoja Wired. Citā dokumentā runa bija par “floti”, bet Makinons neatrada nevienu amerikāņu militāro kuģi ar šādu nosaukumu. Viņš uzskata, ka runa ir par “kosmosa flotes” virsniekiem.

“Ja palasīsiet DARPA literatūru (ASV aizsardzības aģentūras pētniecības projektus), tad pēdējo gadu laikā tie pastāvīgi runā par “dominēšanu kosmosā”, - intervijā Project Camelot pastāstīja Makinons, - tādēļ uzskatu, ka pilnībā var sagaidīt, ka tie vēlēsies kontrolēt kosmosu un izstrādāt slepenas kosmiskās tehnoloģijas. Lai gan domāju, ka viņi izmantos citplanētu izcelsmes tehnoloģijas”.

Makinons sacīja, ka viņu pieķēra tajā momentā, kad viņš pārskatīja NLO attēlus, kurus viņš ieguva no NASA kompjūtera Džonsona vārdā nosauktā kosmosa centra.

Pēc dažiem mēnešiem, 2002.gada martā, valdība viņam izvirzīja nopietnas apsūdzības objektu uzlaušanā. Tas draudēja ar 70 gadiem cietuma ieslodzījuma un 2 miljonu dolāru naudas sodu. Vairākus gadus amerikāņu valdība neveiksmīgi centās panākt viņa ekstradīciju, taču rezultātā Lielbritānijas valdība noraidīja amerikāņu prasību. Project Camelot izvirzīja pieņēmumu, ka Makinons uzlaušanas laikā ievāca kompjūtera informāciju un izmantoja to kā sviru, kas ļāva novērst ekstradīciju. Pats Makinons atsakās no komentāriem par tēmu, vai viņam ir pieejama šāda informācija.

Solar Warden – ilgstoša pārdabiska kosmiskā flote. Nav zināms, no kurienes cēlies šāds nosaukums. Ja tāda programma patiešām eksistē, tai būtu nepieciešami neticami milzīgi finanšu tēriņi.

Pagājušajā gadā ASV slepenajām programmām veltīja 52,6 miljardus dolāru, ziņoja Washington Post. 2011. gadā amerikāņu valdība nacionālajai aizsardzībai un starptautiskajai drošībai iztērēja 718 miljardus. Saprotams, ka daļa no šiem līdzekļiem tika novirzīta cīņai ar terorismu.

Tomēr, ja amerikāņu valdība nolēma uzbūvēt kosmosa flotili uz jaunāko tehnoloģiju un izstrāžu bāzes, viņi pilnībā varēja izmantot šo naudu, sevišķi, lai piedalītos vairāku valstu kopīga projekta finansēšanai.

ASV pastāv militārās struktūrvienības, kas saistītas ar kosmosa programmām, kurām ir sava pavēlniecība, ieskaitot gaisa-kaujas kosmisko armiju (APSPC) un jūras-kara kosmisko karaspēku (SPAWAR).

Šīm struktūrvienībām ir publiskas interneta vietnes, un tās palīdz koordinēt karaspēku uz zemes, gaisā un jūrā. Nav skaidrs, vai tās ir saistītas ar projektu Solar Warden, vai šim šķietamajam projektam ir sava neatkarīgā pavēlniecība.