Citplanētieši, Zeme un Mēs

2013. gada 29. aprīlī

Pēdējā laikā esmu diezgan daudz lasījis par tā saukto Ancient Astronaut Society un tās biedru "pētījumiem". Pie kaut kādas piektās grāmatas parādās tas, ka vieni un tie paši fakti jau nezkuro reizi tiek pasniegti nedaudz savādākā formā un ar vieniem un tiem pašiem faktiem mēģina pierādīt pilnīgi pretējas lietas, kas varētu būt notikušas senā pagātnē. Atgādina manu jaunību, kad skolā piedalījos "debatēs".

Tad nu man ir izstrādājusies tagad sava teorija par to, kas tad īsti notika un kas joprojām notiek! (faktus lasiet AAS grāmatu izmantotās literatūras sarakstos)

 

 

Un pati teorija: Patiesībā kaut kad ļoti ļoti sen mūsu Zemes atmosfērā parādījās citplanētiešu kuģis, kurmam Citplanētiešu Rasu Lielā kara laikā bija "izbeidzies" FTL dzinējs, bet pēdējo lēcienu vēl izdevās izdarīt. Tad nu šis pēdējais ļoti attīstītas rases kuģis, kurā ir palikuši pēdējie rases dalībnieki noparkojās Zemes atmosfērā un cilvēki to nosauca par Mēnesi.

Tai otrai rasei, kuru mēs sauksim par Fakinajiem Sliktajiem, protams, nebija tik attīstītu tehnoloģiju, tāpēc līdz FTL viņi netika, bet to, kur atnācis šis kuģis [mūsu Mēness], viņi nopingoja un pirms miljoniem gadu palaida veselu kuģu eskadriļu šajā virzienā pabeigt savu darbu.

Protams, Mēness komandieris saprata, ka nu ir pakaļā, ja nedabūs normālu armiju ar normālām tehnoloģijām, kas spēj sakaut Fakinos Sliktos (daži, no kuriem ir tomēr nokļuvuši uz zemes un iejaukušies cilvēku pūlī, veidojot visādus frīkus, uz kuriem ar pirkstu nenorādīšu), jo ar vienu kuģi bez FTL neko tā īsti izdarīt nevar. Bet, lai sakautu ļaunos, Komandieris izdomāja nedaudz pasimulēt karu stratēģijas, lai zinātu iespējamos iznākumus. Tā sākās dažādu būtņu klonēšana un radīšana uz Zemes un to kūdīšana savā starpā. Ja kaut kas neizdevās - "Ņūk zem all end start over!" [aka uzlaižam gaisā un sākam no sākuma].

Kad viņi izveidoja Homo Sapiens (mūsdienu cilvēku), tad saprata, ka tas ir tas, ko vajag - jo viņi [cilvēki] ir pietiekami debili, lai savā starpā visu laiku karotu. Līdz ar to automātiski varēja redzēt dažādos karu iznākumu veidus.

Kad cilvēki nekaroja (bija izsmēluši savu ļaunumu un varaskāri), tad izveidoja dažādas dabas katastrofas, lai simulētu arī to, cik daudzi izdzīvos pēc šādām šausmām. Jau pirms daudziem tūkstošiem gadu (es domāju, ka pirms kādiem 10 - 15 tūkstošiem) Komandieris saprata, ka patiesībā cilvēks ir tas kareivis, kuru varētu sūtīt sakaut Fakinos Sliktos, tāpēc viņš parādījās ik pa laikam cilvēku vidū un dēvēja sevi par Dievu un visi ticēja, jo viņš taisīja brīnumus, izmantojot savu attīstīto tehnoloģiju. Tādā veidā Komandieris pielabinājās, lai vēlāk varētu izmantot savu "varu", lai pateiktu "Tagad jūs dosieties karā pret Fakinajiem Sliktajiem! Mēs izmantosim to pašu taktiku, ko izmantoja krievi Otrā Pasaules kara laikā - laidīsim gaļu pret metālu! Nepaies ne 6 gadi, nebūs nogalināti pat 6 miljardi cilvēku, kad karš būs beidzies un mēs būsim uzvarējuši!".

Tieši tāpēc viņi ik palaikam "avarē" ar kādu no saviem kuģiem, lai cilvēce varētu reversinženierot tehnoloģijas un radīt nāvējošus ieročus, kas balstīti uz citplanētiešu zināšanām.

Manas prognozes - nemaz ne tālā nākotnē mūsu planētas orbītā parādīsies kosmiskie kuģi, kas gribēs mūs iznīcināt, bet mēs būsim tam gatavi! Vai arī nē :)

Mācību stundai biegas!

http://nobody.lv/blog/citplanetiesi-zeme-un-mes