Cilvēce izmirs 2024.-jā?

(Jāpiezīmē, ka autora saistība ar putinismu nav novērota - tulkotāja piezīme)

Taini XX veka (Таины ХХ века). 2023., oktobris, Nr.40

Droši vien visi jau ne reizi dzirdējuši par tā saucamo “zelta miljardu” – konspiroloģijas teoriju, saskaņā ar kuru kādi slepenie spēki dažādos veidos panāk labumu lauvas tiesas pārdali nelielas bagātas Zemes iedzīvotāju daļas – “zelta miljarda” – labā, kura arī dzīvos uz planētas, tajā laikā kad visi pārējie būs vai nu fiziski iznīcināti, vai arī novesti līdz vergu līmenim. Bet kas notiks, ja uz Zemes paliks dzīvot nevis miljards iedzīvotāju, bet tikai tūkstotis ar kaut ko cilvēku?

“Zelta tūkstotis”

Starptautiskā zinātnieku no Ķīnas un Itālijas grupa nonāca pie slēdziens, ka kaut kas līdzīgs jau noticis pirms 800-900 tūkstošiem gadiem. Cilvēku genomu izpēte ar mūsdienu metošu palīdzību uzrādīja, ka tajā laikā notika katastrofiska cilvēku dzimtas izmiršana, kā rezultātā 117 tūkstošu gadu laikā uz visas planētas dzīvoja ne vairāk par 1280 cilvēkiem. Šie nedaudzskaitlīgie mūsu senči uzturēja un faktiski atjaunoja cilvēku populāciju.

Kas varēja novest pie tik šausmīgas katastrofas, ka cilvēce izrādījās uz izzušanas robežas? Pētnieki uzskata, ka pie visa vainojama klimata izmaiņa un, kā sekas, strauja pieejamo un izdzīvošanai nepieciešamo resursu samazināšanās.

Satjas paredzējumi

Toreiz cilvēce iemanījās izdzīvot, taču tagad to gaida jauni pārbaudījumi. Katrā gadījumā tos paredzējis indiešu pravietis Satja Sai Baba neilgi pirms savas nāves, kura iestājās 2011.gada aprīlī.

Satja Sai Baba savulaik paredzēja PSRS sabrukumu, pandēmiju un ekonomiskās krīzes. Taču pats briesmīgākais viņa paredzējums attiecas uz 2024.gadu. šajā gadā, pēc pareģa domām, planēta izrādīsies uz bojāejas robežas, un tam iemesls būs ne jau kodolkarš, par kuru tagad visi runā. Negatīvā enerģija, apgalvo paredzētājs, uz šo momentu būs sasniegusi sava uzkrājuma maksimumu un prasīs izeju laukā. Šī izeja apzīmēsies ar daudzumu dabas katastrofu, kuras novedīs pie liela daudzuma sauszemes applūšanas. Tajā skaitā 70% Ziemeļamerikas teritorijas pazudīs zem ūdens.

Un piedzims jauna zvaigzne

Pēc Satjas Sai Babas domām, trīs ceturtdaļas Zemes iedzīvotāju ies bojā, taču, kas interesanti, katastrofu ķēdes rezultātā no planētas izzudīs kodolieroči, kas ļaus dzīvi palikušajiem risināt radušās problēmas ar daudz humānākām metodēm, nekā savstarpējā iznīcināšana.

Taču pats noslēpumainākais indiešu pareģa pareģojums ir jaunas zvaigznes parādīšanās debesīs, kura radīsies daudzskaitlīgo Zemes ugunsgrēku rezultātā. Kādā veidā ugunsgrēki var būt saistīti ar jaunas zvaigznes dzimšanu, - neviens pagaidām nav spējis atšifrēt.