Chugong. Solo Leveling. Līmeņa pacelšana vienatnē

Anotācija.

추공 (Chugong) "Solo Leveling. 1. grāmata" 나 혼자만 레벨업. Only I Level Up

Vājākā briesmoņu mednieka pacelšanās uz augšu! Korejiešu vieglais romāns un manhwa.

Pasaule ir mainījusies. Visur ir atvērušies vārti, kas savieno realitāti ar paralēlu dimensiju. Daži cilvēki ir saņēmuši lielvaras un kļuvuši par briesmoņu, kas slēpjas pazemē un apdraud cilvēci, medniekiem.

Song Chinwoo ir vājākais un neveiksmīgākais E-ranga mednieks, kuram nav ne bagātības, ne īpašu talantu. Kādā liktenīgā dienā viņš un mednieku grupa iekrita slēptā dubultā pazemē un sastapās ar briesmīgiem monstriem, kādus neviens vēl nebija redzējis.

Tieši pirms nāves viņš dzirdēja dīvainu skaņu un noslēpumainu sievietes balsi...

Dziņņ!

[Apsveicam, jūs esat kļuvis par spēlētāju.]

Song Chinu ir vājš E-līmeņa mednieks, viens no tiem, kas glābj zemi no šausmīgiem monstriem, kas nāk no portāliem. Šie portāli ved uz pazemēm, kuros mudž citas pasaules radības, un arī šie monstri ir sadalīti līmeņos. Songs Činvū un viņa komanda prātīgi novērtē savus spēkus un neiedziļinās pazemēs, kas ir vēsākas par D līmeni. Taču kādu dienu ikdienas misijas laikā Dungeon D Song Chinwoo iekrīt slazdā. Vāju monstru vietā viņa komanda tiek ieslodzīta ar spēcīgākajiem priekšniekiem, un izdzīvo tikai Son Chinu - tas, kuram vajadzēja mirt pirmajam. Tomēr tagad Song Chin ir ieguvis dāvanu - spēju redzēt Sistēmu un sasniegt līmeni kā Spēlētājs. Būdams E līmeņa mednieks, viņš plāno viens pats pacelt savu līmeni līdz neuzvaramam S līmenim!

https://novelnext.org/novelnext/only-i-level-up-novel