Cerbera kari - Tumšā pūķa pavēlnieks. Seisen Cerberus: Ryuukoku no Fatalite

2016. gada anime, režisors Kondo Nobuhiro.

Hiro saprot, ka kopš bērnības viņu gatavo kaut kam nopietnam. Drīz galvenajam varonim nāksies iesaistīties lielā kaujā, kas būs viņa dzīves galvenā kauja. Viņš var aizsargāt savu tautu, viņš var kļūt par īstu varoni. Viņš ir pasaulē spēcīgāko magu dēls1 Hiro priekšā nav nekādu šķēršļu, viņš ir labi apmācīts un seko visu to padomiem, ko tie viņam dod, lai magi ātrāk uzvarētu seno un vareno ļaunumu Daganzordu. Kādreiz viņa senčiem uz īsu laiku izdevās ieslodzīt šo ļaunumu, taču drīz tas atgriezīsies. Un tagad galvenais varonis Hiro gatavojas nevienlīdzīgai kaujai. Ļaunums sāk savu gaitu pa pasauli.

http://seasonvar.ru/serial-13449-Vojny_TCerbera_-_Povelitel__temnogo_drakona.html

Fanu lapa.

Uzturot smalku spēku līdzsvaru, Amorijas, Ishilfenas un Vanrodisas karalistes valda Kuna'anh kontinentā. Pat vissīkākā nepatikšana vienā valstī varētu izraisīt karu visā kontinentā. Tomēr viņu kopīgās bailes ir ļaunais pūķis Daganzords, kura vienīgā eksistences jēga ir visu dzīvo sagraut un iznīcināt.

Pirms desmit gadiem grupa vecāko magu strādāja kopā, cenšoties likvidēt ļaundabīgo zvēru. Bet rituāls, kas vēlāk tika dēvēts par “Balbagoa traģēdiju”, bija neveiksmīgs, un daudzi zaudēja dzīvību. Lai arī viņa vecāki gāja bojā šajā traģēdijā, Hiro izglāba zobenbrālis Giru. Aizbildnībā Hiro apguva zobenu meistarību ar mērķi vienīgi atriebties. Tagad pats topošais meistars, viņš dodas meklēt Daganzordu, lai realizētu savu ilgi gaidīto atriebību vai arī lai pūķis viņu pieveiktu un viņš sagaidītu tādu pašu likteni kā viņa vecāki.

https://myanimelist.net/anime/32595/Seisen_Cerberus__Ryuukoku_no_Fatalit%C3%A9s

Kino lapa.

https://www.imdb.com/title/tt5648400/

Anime planēta.

https://www.anime-planet.com/anime/cerberus