"Ceļojošajai raganai" līdzīgi anime.

Deviņastu kicunes blogs.

7 apburoši anime, kas līdzīgi Majo no Tabitabi.

 

Majo no Tabitati (The Journey of Elaina)  ir anime, kas tika rādīts 2020. gada rudenī.

Tas seko visai nekaunīgai, jaunai raganai Elainai, kura dodas uz priekšu pēc tam, kad ir iedvesmojusies no savas mīļākās grāmatas. Viņa pa ceļam satiks daudz cilvēku, sākot no neparastiem līdz dīvainiem, ieskaitot milžus, pilsētniekus un pat citas raganas.

Izpētot pasauli, viņa saprot, ka tā nav tikai rozes un zefīri.

Te ir anime Top 7, kas ir līdzīgi  Majo no Tabitabi (The Journey of Elaina).

7.  Spice and Wolf

Kāpēc tas ir līdzīgi

Abi ir ļoti satriecoši un apburoši lēnā tempā veidoti anime par ceļošanu un tikšanos ar dažādām kultūrām un cilvēkiem.

Kopsavilkums

Kraft Lawrence ir ceļojošs tirgotājs, kurš pārdod un pērk dažādas lietas, lai tiktu galā ar dzīvi. Kādu dienu viņš satiek vilku dievību Holo, un viņa pievienojas viņam viņa ceļojumā.

6. Little Witch Academia

Kāpēc tas ir līdzīgi

Little Witch Academia & Majo no Tabitabi  abi stāsta par raganām.

Viņi sāk ar varoni, kura vēlas kļūt par raganu, jo kopš viņas bērnības ieraudzījusi kādu un seko šim sapnim. Lai arī Majo no Tabitabi koncentrējas uz piedzīvojumiem pēc kļūšanas par raganu, kopējais iespaids ir nedaudz līdzīgs.

Kopsavilkums

Apmeklējusi burvju šovu, kuru vadīja hipnotizējošā ragana, vārdā Shiny Chariot, Akko Kagari nolemj kļūt par tādu pašu vēsu raganu kā viņa, neskatoties uz to, ka viņai nav maģisku spēju (vismaz sākumā).

5. Somali to Mori no Kamisama

Kāpēc tas ir līdzīgi

Majo no Tabitati un  Somali to Mori no Kamisama ir relaksējoši un mierīgi anime par ceļošanu no pilsētas uz pilsētu. Galvenā varone savā ceļojumā satiek visdažādākās radības un rada ar tām nozīmīgas saiknes.

Kopsavilkums

Somali to Mori no Kamisama seko savdabīgs stāsts par netradicionālu golema un vientuļas cilvēka meitenes duetu ar tēva un meitas saikni, kuri ceļo kopā pēc nejaušas satikšanās.

Lasiet arī: 7 Anime Like Somali to Mori no Kamisama (saite dota beigās)

4. Violet Evergarden

Kāpēc tas ir līdzīgi

Abi anime ir vairāk atmosfēras nekā stāstu vadīti. Lielākā līdzība ir tā, ka galvenie varoņi apmeklē dažādus cilvēkus, uzzina par viņu paradumiem, un dažreiz viņi viņiem palīdz.

Kopsavilkums

Pēc lielā kara Violeta Evergārdena, jauna bijušā kareive, iegūst darbu rakstnieku aģentūrā un veic uzdevumus, lai izveidotu burtus, kas var savienot cilvēkus.

3. Kiki’s Delivery Service (Majo no Takkyuubin)

Kāpēc tas ir līdzīgi

Abu šovu centrā ir jauna ragana, kas pamet savas mājas un dodas piedzīvojumā, kur satiek jaunus cilvēkus un kļūst gudrāka, pateicoties jaunajai pieredzei.

Kopsavilkums

Kiki jāpavada gads, dzīvojot vienatnē tālā pilsētā, lai kļūtu par pilntiesīgu raganu. Cenšoties atrast vietu, kur apmesties un iekļauties jaunā sabiedrībā, viņa pieņem piedāvājumu kļūt par gaisa kurjeru, sākot savu ceļu uz neatkarību.

2. Mushishi

Kāpēc tas ir līdzīgi

Abi šie anime ir epizodiski, piedāvā vērtīgas dzīves mācības un riņķo ap ceļotāju un cilvēkiem, kurus satiek pa ceļam.

Kopsavilkums

“Mushi”: visvienkāršākās un noslēpumainākās dzīves formas pasaulē, tomēr nav izprastas.

Ginko ir “muši-ši”, un viņš dodas no pilsētas uz pilsētu, cerot uzzināt vairāk par fenomenu, ko sauc par “mushi”, un to ietekmi uz cilvēci. Šajā procesā viņš palīdz arī cilvēkiem, kuri sastopas ar “mushi” problēmām.

1. Kino no Tabi: The Beautiful World (Kino’s Journey)

Kāpēc tas ir līdzīgi

Abi anime ir epizodiskas izrādes par jaunu meiteni, kura dodas ceļojumā, lai apceļotu pasauli, izpētot dažādas valstis, kultūras un satiekot jaunus cilvēkus. Abi varoņi šādā veidā apgūst savas pasaules skarbo realitāti.

Kopsavilkums

Kino, jauna ceļotāja, kopā ar runājošo motociklu - draugu Hermesu dodas uz dažādām valstīm un kopā novēro pasauli no ārējas perspektīvas.

https://9tailedkitsune.com/7-enchanting-anime-like-majo-no-tabitabi/

Attēli ir tādā pat kārtībā, kā rakstīts par anime. Liekas, ka praktiski par visiem es jau esmu rakstījis iepriekš.

Tops par līdzīgu tēmu.

https://9tailedkitsune.com/7-anime-like-somali-to-mori-no-kamisama/