Burvja darbdienas

image001TeleVīzijas programma, 23. – 29. jūlijs 2012.g.

Viņa birojs nav izdekorēts ar kaltētu peļu saišķiem un zāļu pušķīšiem. Un uz tikšanos viņš atbrauc ar automobili, nevis atlido uz slotas. Un runā viņš labā literārā valodā, neizpušķojot savu valodu ar citātiem no nesaprotamiem maģiskiem nolādējumiem. Tomēr gan telpas interjers, gan Aleksa neizdibināmās acis un visa apkārtējā atmosfēra runā par to, ka mūsu priekšā – mags.

 

 

Atzīstieties tūlīt – jūs esat melnais vai baltais mags?

Magi nemēdz būt melnie vai baltie. Viņi cilvēkiem var būt labi vai slikti, bet principā neatrodas labā un ļaunā kategorijā.

Vai tas nozīmē, ka jebkurš mags var izpildīt jebkuru pasūtījumu?

Jā, tas ir darbs, kas jāizpilda.

Bet tas taču, maigi sakot, nav labi...

Kā uz lietām raugās. Pirms izpildīt kaut kā pasūtījumu, mags lūdz atļauju Augstākajiem spēkiem. Un ja Augstākie spēki atļauj, tas nozīmē, ka lāsts ir nopelnīts.

Tas ir – cilvēks pats vainīgs?

Tas nozīmē, ka cilvēkam ir traucējumi karmiskajā līnijā. Viņš pats var nekur nebūt vainīgs, bet vainīgi var būt viņa senči. Karma, kā likums, ir tas gadījums, kad tēvu grēki nāk pār bērnu vai mazbērnu galvām, un viņi atstrādā karmu – nokļūst katastrofās, viņiem neizdodas personiskās dzīves.

No sacītā izriet, ka mēs visi esam spiesti atbildēt par to, ko sadarījuši mūsu senči, un neko darīt nav iespējams...

Kāpēc nav iespējams? Ir. Ja cilvēkam karmisko traucējumu ir maz, viņš parasti ar to tiek galā pats. Ja daudz – viņš cieš, un tur vajadzīga tāda speciālista – maga – palīdzība, kurš spēs „salabot” viņa karmu.

Parasti saka, ka, lai tā notiktu, obligāti tam jātic.

Muļķības. Var neticēt absolūti nekam – maģijai tas netraucē.

Saka, ka tas, kas „pasūtījis” lāsta uzlikšanu, tiks sodīts.

Jā, turklāt pie viņa atgriezīsies trīskārši. Mags atbildību nenes, to dara pasūtītājs, bet zinošs speciālist veiks novadīšanu.

Bet ja noņemt lāstu cilvēks nejauši atnāks pie tā paša maga, kurš to arī uzsūtījis?

Mags noņems – tāds darbs.

Un kur tad tas „novadītais” paliks?

Vienkārši pazudīs.

Lai arī kā negrozītu, slikti sanāk. Lūk, mags – labs cilvēks, bet viņam pasūta uzlikt kaut kam lāstu...

Tā notiek ārkārtīgi reti. Es zinu gadījumu, kad sieviete pasūtīja lāstu pieciem neliešiem, kuri izvaroja un nogalināja viņas meitu. Neliešu vecāki bija augsti stāvoši cilvēki, viņi ļoti pacentās, un tiesā neko neizdevās pierādīt. Vai tad taisnībai nevajadzēja uzvarēt?

Un kā tad tā izpaudās?

Viens no viņiem smagi saslima, cits uz ilgu laiku nokļuva cietumā – jau citā sakarā, divi smagi cieta autokatastrofā.

Lāsts – vai tas nav obligāti līdz nāvei?

Līdz nāvei – tas ir retums. Parasti tiek dota noteikta programma, piemēram, lai cilvēks izputētu, izšķirtos, saslimtu. Un, kamēr šī programma nav izpildīta, lāsts nekur nepazudīs. Vienīgi, ja to noņems speciālists. Bet vēlreiz atkārtoju, ka arī vienkārši nepatikšanas un lāsts – tās vienalga ir sekas, bet cēlonis – karmiskie traucējumi.

Ar ko ļauna acs vai nolādējums atšķiras no lāsta?

Mūsu garīgie un fiziskie spēki pārdzīvo te kritumu, te pacēlumu. Ja cilvēks, kura spēki atrodas pacēlumā, ļoti saniknojas uz to, kuram tie ir kritumā, un dusmu karstumā novēl viņam ļaunu – rezultātā var rasties ļauna acs. Bet noskatīt var arī ar mīlestību, piemēram, māte – bērnu, kad pārāk slavē viņu.

Tad tāpēc ir tāds ticējums: kad pasaki kaut ko labu, pārspļauj pār kreiso plecu...

Jā. Un tieši tāpēc bērnu nerekomendē nevienam, izņemot pašus tuvākos, pirmās 40 dienas rādīt...

Bet kā pēc četrdesmit?

Šajā laika periodā pie viņa atnāk sargeņģelis, bet līdz tam bērns ir absolūti neaizsargāts. Starp citu, grūtniecēm labāk par savu grūtniecību nestāstīt pirmos trīs mēnešus.... Bet nolādējums – šis „Vārds, pateikts nopakaļus”, bet tāpat kļūst par likteņa sastāvdaļu.

Pēc kādām pazīmēm cilvēks var pateikt, kas viņam uzlikts – ļauna acs vai lāsts?

Pirmā par to signalizē veselība. Pēc tam – neveiksmes it visā, ja agrāk tādu nebija.

Bet ja tā ir bijis vienmēr?

Tas nozīmē karmiskās. Jebkurā gadījumā ir jācīnās. Daudzi cilvēki cenšas nevis risināt problēmu, bet aizbēgt no tās. Bet aizbēgt var tikai uz laiku, tava problēma pie tevis atgriezīsies, pie tam tā jau būs dubultojusies vai trīskāršojusies. Tāpēc labāk to risināt, neatliekot malā.

Lūk, starp citu, izplatīta sieviešu problēma – bezlaulības vainags.

Cēloņi tam ir dažādi. Sieviete pati sevi var ieprogrammēt, kādreiz pasakot, ka negrib precēties. Vēl tas var būt tās pašas ļaunās acs vai lāsta rezultāts. Bet vēl – mazai meitenei var nozagt likteni.

???

Nebrīnieties, ar to bieži nodarbojas prasmīgas večas. Redz, mazmeitiņai liktenis nelāgs, bet blakus smilšu kastē rotaļājas meitene ar veiksmīgu likteni – un viss, sveiki, viņām maina likteņus. Visu var nozagt – gan likteni, gan jaunību. Bet vēl bezlaulības vainags var būt karmisks. Ko tur slēpt, vīrieši pārtiek no sievišķās enerģijas, un, ja kādam tās ir maz, no šīs sievietes vienmēr aiziet, lai arī viņa būtu nez kāda skaistule. Jebkurā gadījumā bezlaulības vainags jānoņem speciālistam.

Vēl sievietes mēdz izmantot pieburšanu. Bet runā, tas esot ļoti kaitīgi vīriešiem.

Eksistē trīs pieburšanas veidi. Divi pirmie ir vīrietim nekaitīgi. Bet trešais – zombēšana – bīstams, melns. Tas ir ļoti spēcīgs, un labāk to nedarīt.

Vai arī nākotni jūs redzat?

Gaišreģi – tie ir īpaši cilvēki, tie nav magi. Viņi vienkārši redz – pagātni, nākotni, bet izlabot neko nespēj. Mēs toties varam lūkoties nākotnē un labot to.

Vai visu var izlabot?

Jā, praktiski visu. Galvenais – laikā sākt. Nesagaidīt, kad bizness vai ģimene izjuks pavisam.

Parunāsim par biznesu, par naudu. Ar naudu arī var palīdzēt? Viens, lai kam arī nepieskartos, - viss zelts, bet cits sitas kā zivs pret ledu – un pastāvīgi uz trūkuma robežas.

Gadās, ka cilvēkam nav „materiālā kanāla”. Tad viņš tam ir jāpieslēdz. Ar to labi tiek galā talismani.

Ko nozīmē „materiālais kanāls”?

Pasaulē ir „baltie spēki” un „melnie spēki”. Tas nav labais – sliktais, bet ideālais – materiālais. Cilvēkam jācenšas būt pa vidu. Tad šie spēki centīsies pārvilkt viņu uz savu pusi, un viņš saņems avansus no abām pusēm. Ja cilvēks pāriet tikai garīgajā pusē – viņš būs trūcīgs, var arī nodzerties. Ja tikai materiālajā – būs ļoti bagāts. Taču, ja savā bagātībā nedalīsies, tad tas beigsies slikti: vai nu pašu nogalinās, vai ar bērniem notiks nelaime. Visā jābūt līdzsvarā: saņem daudz naudas – atdod vienu desmito daļu trūkumcietējiem, pēctečiem. Izdarīji ko sliktu – paveic trīs labas lietas. Atdot vajag viegli, tad būs harmonija un arī tev būs labi.

Ko vēl vajag, lai „būtu viegli”?

Ja tev iesit (vienalga, tiešā vai pārnestā nozīmē), arī iesit, bet atbildei jābūt adekvātai. Acumirkļa atbildes reakcija nenes sevī ļaunumu nevienam. Bet ilgstošs naids grauj abus: gan to, uz kuru ļaunojas, gan to, kurš ļaunojas.

Ar kādām vēl problēmām vēršas pie maga mūsu laikos?

Ar ļoti dažādām. Mēdz būt nelaimīgas mašīnas – tās, kuras pastāvīgi lūst vai iekļūst avārijās. Mēdz būt lietas un rotaslietas, kas nes sevī ko postošu. Tas viss ir labojams. Mēdz būt dzīvokļi, kuros ir sagrauti fen-šui sektori, bet arī tas ir atjaunojams. Gadās arī tāda nejaucība mājās.

Kāda veida nepatikšanas?

Tas ir līdzīgi kā lāsts, bet nevis uz cilvēku, bet gan uz māju. Slimības, skandāli, nelaimes. Pirmā pazīme – kad mājā bez jebkāda redzama cēloņa sāk iziet no ierindas santehnika, retāk – elektrotehnika. Šeit bez maga palīdzības nekādi neiztikt.

Vai par magu piedzimst?

Šo velti var mantot, bet maģiju var arī iemācīties. Jebkurā gadījumā tiek nodoti gan sakaru kanāli, gan palīgi.

Bet kā ir jūsu gadījumā?

Man velti tālāk nodeva mana vecmāmiņa.

Labi jums: nevajadzēja mācīties...

Es zināju, uz ko gāju, bet tā ir smaga nasta. Jābūt ļoti uzmanīgam, jāmāk atvadīt no sevis, citādi savāksi visādu draņķi.