Bridžeta Kolinza. Iesējums

Ieskats autores biogrāfijā un pastāsts par viņas grāmatu

Bridget Collins

Iedomājieties, ka jūs varat izdzēst skumjas. Iedomājieties, kā aizmirstat sāpes. Iedomājieties, ka jūs varat noslēpt noslēpumu. Mūžīgi mūžos.

"Iesējuma" pasaulē tas ir iespējams. Putekļainās darbnīcās iesējēji žāvē ādu, šuj lapas kopā - un palīdz cilvēkiem aizmirst. Viņi klausās viņu stāstus un pa vārdam uzliek tos uz papīra, izdzēš no atmiņas noslēpumus un paslēpj tos zem vāka.

Jaunais Emets pamet vecāku mājas, lai apgūtu šo sarežģīto amatu. Vecas grāmatu iesējējas uzraudzībā viņš veido skaistas grāmatas, kurās iekšā ir citu cilvēku atmiņas. Darbnīca kļūst par viņa jaunajām mājām - līdz kādu dienu telpā, par kuru Emets nezināja, viņš atrod grāmatu ar savu vārdu ...

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/757024/

"Iesējums" ierindojas vienā līmenī ar tādiem bestselleriem kā "Parfīms" un "Trīspadsmitā pasaka".

Šie darbi noved lasītāju pie reālistiskas Eiropas pilsētu versijas, stāstam pievienojot maģijas pilienu, lai apburtu ikvienu, kurš pieskaras to vēsturei. Tas ir dīvains izgudrojums, kas neatšķiras no dzīves.

https://www.moscowbooks.ru/news/9534/

Par autori.

Bridžita Kolinza ir angļu rakstniece, septiņu, kritiķu novērtētu, jaunu pieaugušo romānu un divu lugu autore. Branford Boase Award ieguvēja, tā ir Lielbritānijas literārā balva par bērnu un jauniešu pieaugušo debijas darbiem. Viņas pirmais romāns pieaugušo auditorijai "Binder" kļuva par vienu no pasaules bestselleriem 2019. – 2020. Gadā un saņēma daudz vērtīgu kritiķu un lasītāju atsauksmju. Tas ir saviļņojošs, biedējošs, burvju pilns līdzību romāns; stāsts par aizliegtu mīlestību, apglabātiem noslēpumiem un neizsakāmu nodevību.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/authors/231100/