Braians Džejs Džonss. Džordžs Lukass. Džedaja ceļš. Cilvēks, kurš uzdāvināja pasaulei "Zvaigžņu karus"

Paradoksālu atklāsmju pilna grāmata, kas veltīta, iespējams, pašai pretrunīgākai figūrai pasaules kino vēsturē. dzīves konformists, kurš kļuvis par miljardieri. Rutīnas ienaidnieks, kurš aktieru meistarību samainīja ar tehniskiem risinājumiem

"Bezdvēseliskās Holivudas mašīnas" ienaidnieks, kurš uzbūvēja datorizētu sapņu fabriku. Viņš vienmēr ir ticējis sev, taču ir pārspējis pats savus sapņus. Pasaulē vislabākā lieta ir piedzīvojumi ļoti tālās zemēs, Tā Lukass izskadro "Zvaigžņu karu" un Indianas Džonsa fenomenālos panākumus. Viņš ne tikai kļuva par blokbasteru autoru, bet spēja tos uzlikt uz konveijera. Taisot sikvelus un jaunas versijas, viņš izdmāja, kā no franšīzes iegūt vairāk, nekā no ekrāna. Viņš necieta atkarību un tāpēc realizēja 60. gadu radikālo hipiju lozungu: "sagrābt ražošanas līdzekļus". Neatņemot sveši, viņš "vienkārši" radīja jaunas tehnoloģijas un tehniku, pārvēršot vecās par nevienam nevajadzīgiem atkritumiem. Izcilā meistara aizraujošā biogrāfija atklāj viņa fenomenālo panākumu noslēpumus. Un iezīmē laikmetu maiņu pasaules kinematogrāfā, kas notika lielā mērā pateicoties šīs grāmatas varonim.

https://eksmo.ru/book/dzhordzh-lukas-put-dzhedaya-ITD918452/

Recenzija par grāmatu. ja negribat lasīt šo grāmatu, tad te ir galvenais, ko no tās var uzzināt. Protams, ja esat liels Lukasa fans, varat meklēt arī angļu oriģinālu. Lēta šī grāmata nav.

https://www.mirf.ru/kino/dzhordzh-lukas-put-dzhedaya

Lukasa dzīves stāsts īsumā.

https://www.mirf.ru/kino/dzhordzh-lukas-istoriya-zhizni

Foto par Lukasu.

1- Harisons Fords jaunībā.

2- Lukass un Irvins Keršners, "Impērijas" režisors.

3- Rons Hovards pa kreisi.

4- Lukass ar prikvela tēliem.

5- Lukass, priecīgs nav, bet pārdod "Karus" Disnejam.

6- Rinda uz "Zvaigžņu kariem".

7- Spīlbergs un Lukass.

8- Lukass filmēšanas laukumā.

9- Lukass ar "Spēks mostas" režisoru Abramsu.

10- laikam vienīgais Lukasa darbs pēc 'Lucasfilm" pārdošanas.

***

-1 - grāmata un tās autors.