Boriss Konofaļskis. Inkvizitors

(Jāpiezīmē, ka šis apraksts sagatavots vēl pirms otrā Krievijas iebrukuma Ukrainā - sagatavotāja piezīme)

Par autoru

Boriss Konofaļskis ir mūsdienu krievu rakstnieks, sērijas "Inkvizitors" un "Reids" autors. Viņš raksta vēsturiskās un detektīvfantāzijas, kā arī kaujas un varoņu fantastikas žanrā.

Ceļš uz rakstīšanu

Boriss dzimis 1967. gada 23. februārī, tagad viņš dzīvo kopā ar sievu un meitu Sanktpēterburgā. Pēc autora teiktā, gadu gaitā viņš sāka pamanīt, ka viņi pārtrauca viņam veidot datorspēles, rakstīt grāmatas un veidot filmas. Viņš neietilpa nevienā mērķauditorijas segmentā, un katra jauna grāmata vai filma to tikai apstiprināja. Tāpēc Boriss nolēma patstāvīgi uzrakstīt grāmatu, kas iepriecinātu ne tikai viņu, bet arī viņam līdzīgus cilvēkus. Un 2018. gadā tika izdots romāns "Inkvizitors", kas vēlāk iezīmēja tāda paša nosaukuma sērijas sākumu.

"Inkvizitors" ir klasisks bruņniecības romāns, kura darbība norisinās Vācijā sešpadsmitā gadsimta sākumā. Galvenais varonis ir atvaļināts karavīrs, kurš atgriežas mājās pēc deviņpadsmit gadu nepārtrauktiem kariem. Taču pēkšņi viņš saņēma piedāvājumu strīdā sakārtot lietas un, to pieņēmis, uz ilgu laiku aizmirst par klusu, mierīgu dzīvi.

Ciklā "Inkvizitors" iekļautas arī grāmatas:

"Kaut kas no Ruttas";

"Svētā Leopolda relikvijas";

"Hokenheimas ragana";

"Vasalis un meistars";

"Raubriters";

"Tā Kunga Roka";

"Zābaki uz karogiem" - 4 sējumi.

Citas grāmatas

Paralēli "Inkvizitoram" rakstnieks strādāja pie cita cikla ar nosaukumu "Reids". Notikumi tajā risinās postapokaliptiskā pasaulē, kurā izdzīvot spēj tikai izturīgākie un piemērotākie. Visa pasaule ir kā sarkanīgi karsta krāsns. Flora un fauna tajā ne tikai mainījās, bet kļuva maksimāli naidīga pret cilvēkiem.

Cikla galvenais varonis ir Akims Sablins. Riskējot ar savu dzīvību, viņš dodas reidā, pat neiedomājoties, kas viņu sagaida. Par viņa piedzīvojumiem var lasīt grāmatās "Reids", "Siseņi", "Medības". Un, ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kas mainīja pasauli līdz nepazīšanai, un par pašu varoni, iesakām izlasīt grāmatas "Lidosta" un "Reids. Oāzes".

https://www.litres.ru/boris-konofalskiy/ob-avtore/

Mājaslapa.

https://www.b-konofalskiy.com/

Kaut kas no Ruttas.

Sešpadsmitā gadsimta sākums, Vācija. Atvaļinātais karavīrs Jaroslavs Volkovs atgriežas mājās pēc deviņpadsmit gadu ilgas nepārtrauktas karadarbības. Viņš sapņo par klusu, mierīgu dzīvi, bet, izejot cauri viena feodāļa mantām, viņš saņem piedāvājumu, no kura nevar atteikties: viņam ir jāatjauno kārtība strīdā. To izdarīt nav viegli, jo ļoti ietekmīgos cilvēkus kārtība neinteresē. Un ne tikai cilvēki, kā izrādās nedaudz vēlāk. Ruttā jau sen bijis netīrs, un tur zemnieki pazūd daudz biežāk nekā citos īpašumos. Bet karavīrs ir stiprs un drosmīgs cilvēks, atalgojuma dēļ viņš ir gatavs riskēt.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1006273945-nechto-iz-ryutte-boris-konofalskij

V kontakte info.

Boriss Konofaļskis ir Sanktpēterburgas iedzīvotājs Krievijā. Boriss dzimis 1967. gada 23. februārī. Dzimtā pilsēta - (nav minēta). Šodien Borisam ir 54 gadi. Pēc profesijas - Litrus: Samizdat VKontakte. Ģimenes stāvoklis - precējies. Valodas: krievu. Borisa profilā atrasti: draugi - 5404, abonenti - 135, fotogrāfijas - 736, audio ieraksti - 12, video - 4. Statusā - Inkvizitors. Zirgs, daudz cilvēku, bruņots ... Es devos uz savu lapu (iekopēšanas brīdī) 2021. gada 19. novembrī plkst. 14:31.

https://vk-look.com/user/b_v_konof