BONES studija rīko 20. gadadienas izstādi Tokijā

Tā ir anime studija, kura ražo kvalitatīvu animāciju, kas ir nozarē vairāk nekā 20 gadus, par godu šim īpašajam notikumam tiek gatavota izstādi ar nosaukumu Bones 20th Anniversary Art Exhibition 2018. gada 28. oktobris Tokijas anime centrā DNP Plaza. Izstāde ir sadalīta divās sesijās. Pirmais notiks no 2018. gada 26. oktobra līdz 12. novembrim, bet otra - no 2018. gada 14. līdz 25. novembrim.

Izstādē tiks rādītas arī studijā tapušās filmas: Hiwou Senki, RahXephon, Wolf’s Rain, Fullmetal Alchemist, Eureka Seven, Jyu-Oh-Sei, Ayakashi Ayashi, Darker than Black, Mukou Hadan, Soul Eater un Fullmetal Alchemist: Brotherhood otrā daļa, ieskaitot: Heroman, Star Driver, Noragami, Space Dandy, Show By Rock!!, Kekkai Sensen, Mob Psycho 100, Bungo Stray Dogs, My Hero Academia un Hisone to Masotan.

Izstādē būs, piemēram, plakāti, dizaina priekšmeti, kadri no filmām un ainu izgriezumi, kā arī īpaši zīmējumi šim pasākumam. Klipi parādīsies milzīgā ekrānā. Ir arī īpaša vieta paredzēta Osaka Hiroshi, studijas dibinātājam, kurš nomira 2007. gadā.

Pasākumā būs pieejami īpaši izstrādājumi, sarunas ar izstāžu komandu un autogrāfi. Turklāt, līdzdibinātāju Minami Masahiko un Kawamoto Toshihiko Talk Show notiks 27. oktobrī, 2018. dzīvajā.

https://akibatan.com/2018/10/anime-studio-bones-marks-20th-anniversary-with-exhibition-in-tokyo/

[Tas ir gandrīz mans pirmais tulkojums no taizemiešu valodas - tāpēc nedaudz kokains - ila piezīme].

Oriģināls japāniski: https://animecenter.jp/plan/20thbones.html