Bijušā NASA darbinieka fotouzņēmums uz Mēness parādīja dīvainas konstrukcijas

Noslēpumi un fakti, 2016., Nr.12

Internetā parādījās Mēness virsmas fotoattēls, kuru, kā tiek ziņots, bija publicējis bijušais NASA darbinieks Kens Džonsons.

Publicētā kadra centrā uz Mēness fona atrodas misijas “Apollon” modulis, bet tā labajā daļā var ieraudzīt vairākus punktiņus, kuros pie noteiktas fantāzijas uz Mēness virsmas var saskatīt konstrukcijas. Ufologi jau paspēja paziņot, ka fotouzņēmumā iemūžināta citplanētiešu bāze.

Radniecību ar savdabīgo citplanētiešu “pilsētu” punktiņiem piešķir tas fakts, ka to lielākā daļa izvietota līdzenās paralēlās rindās. Ufologi šo faktu uzskatīja par pietiekamu tam, lai paziņotu, ka uz Mēness atrodas citplanētiešu konstrukcijas, un šādu versiju uzskatītu par pierādītu.

Lai gan video, kas veltīts “atklājumam”, vēsta, ka Kens Džonsons bija NASA astronauts, patiesībā viņš amerikāņu aerokosmosa aģentūrā pildīja citas funkcijas.

Tā šogad nav pirmā jaunā ziņa, kas veltīta hipotētiskajām citplanētiešu mēness bāzēm. Janvārī ufologs Sebastians Spelje paziņoja, ka viņa atklātie punkti uz Mēness virsmas ir aptuveni 50 konstrukcijas, kuras izvietotas netālu viena no otras un nav nekas cits, kā kaut kas līdzīgs trīs “mikrorajoniem”.

Bet pavisam nesen ufologi nu grupas ar nosaukumu Secure Team 10 paziņoja par to, ka citplanētiešu bāzi viņi atklājuši tieši uz Zemes, konkrētāk – Klusā okeāna dibenā.

Daži neparastas formas izciļņi un vagas okeāna dzelmē, kas atgādināja sava veida šoseju, pašpasludinātos speciālistus citplanētiešu jomā uzvedināja uz domas, ka okeāna dzīlēs citplanētieši var būt ne mazāk aktīvi, kā kosmosā.