Bastians Zaks, Matiass Bauers. Morbus Dei

Nedaudz par diviem rakstniekiem un viņu kopdarbiem.

Morbus Dei. Rašanās

Tirole, 1703. Vietēju karu laiks. Starp Alpiem noslēpies ciemats. Šeit valda bailes un māņticība. Šeit notiek neizskaidrojamas lietas. Iedzīvotāji ir nobijušies. Puteņa pārsteiguma dēļ šeit ieklīdis karavīrs – dezertieris Johans Lists. Viņš uzreiz saprata, ka ciematā kaut kas nav kārtībā ... Šis aizraujošais romāns apvienoja trillera, mistikas un vēstures cienītājus. Spilgts apraksts par pastorālo ieleju Tiroles kalnos, blakus kuram slēpjas neizskaidrojams ļaunums, neatstāj vienaldzīgu nevienu.

https://eksmo.ru/book/morbus-dei-zarozhdenie-ITD911142/

Morbus Dei. Inferno

Vīne, 1704. Skaistākā pilsēta Eiropā. Drīzumā tau lemts kļūt par elli. Pirms neilga laika šeit plosījās mēris. Inkvizīcija joprojām meklē vainīgos par katastrofu. Simtiem cilvēku ir pasludināti par raganām un burvjiem. Tieši šeit ieradās bijušais karavīrs Johans Lists un viņa līgava Elizabete. Viņi brīnumainā kārtā izbēga no Dieva nolādētā Tiroles ciemata, kuru piemeklēja noslēpumaina slimība. Bet Vīnē viņus sagaida daudz lielākas šausmas ... Spīdošie Zaha un Bauera romāni ir vienojuši trillera, mistikas un vēstures cienītājus. Spilgts Austrijas apbrīnojamo skaistumu apraksts, blakus kuram slēpjas neizskaidrojams ļaunums, neatstāj nevienu vienaldzīgu.

https://eksmo.ru/book/morbus-dei-inferno-ITD926190/

Morbus Dei: The Sign of Aries: Novel (Morbus Dei (English) Book 3)

Austrija, 1704. gads: jaunā sieviete Elizabete ir iesprostota franču ģenerāļa Gamelina rokās, kurš īsteno tumšus plānus - plānus, kas apdraud ne tikai viņu, bet arī visu Habsburgu impēriju.

Nelaimi var novērst tikai viens vīrietis: Johans Lists, kurš mīl Elizabeti un labprātāk mirst, nekā no viņas atsakās. Nāvējoša vajāšana iet savu gaitu un ved cauri neviesmīlīgām ielejām un slepenām vecās impērijas abatijām uz vareno Turīnas cietoksni - un tālāk Alpu sirdī.

https://www.amazon.com/gp/product/B00WUEN1GE?notRedirectToSDP=1&ref_=dbs_mng_calw_2&storeType=ebooks

Bastian Zach

Bastiāns Zaks ir dzimis Lēbenā 1973. gadā un dzīvo kā neatkarīgs rakstnieks Vīnē. Kopā ar Matiasu Baueru Bastians Zahs raksta scenārijus (ieskaitot "One Way Trip 3D" un "Northmen - A Viking Saga") un romānus kā Zach/Bauer. Viņu "Morbus Dei" triloģija (Morbus Dei - Ierašanās, Morbus Dei - Inferno, Morbus Dei - Auna zīme) kļuva par bestselleru ar kritiķiem un sabiedrību.

Pēc divdaļīgās piedzīvojumu sāgas "The Picts Blood" 2019. gada oktobrī tika publicēts Zaha/Bauera jaunākais vēsturiskais romāns "Zemes asaras", bet turpinājums "Divu krustu impērija" sekos 2020. gada novembrī.

"Die Schmatzekatze" ir literāra ekskursija pilnīgi jaunās teritorijās un Bastiana Zaha pirmā bērnu grāmata.

Mīlestība pret vēsturiskiem stāstiem, kas slēpjas ap katru stūri viņa izvēlētajās mājās Vīnē, iedvesmoja viņu uzrakstīt savu kriminālromānu debiju "Donaumelodien - Praterblut", ko 2020. gada aprīlī izdeva izdevniecība Gmeiner Verlag. Romāns tika nominēts slavenajai Leo Peruta balvai. 2020.

2020. gada septembrī tika publicēts izdevums "Donaumelodien - Morbid Stories", kurā atlasīti 11 atlasīti īsie stāsti no vēsturiskās Vīnes.

2021. gada jūlijā tika izdots "Donaumelodien-Totentaufe", Zaha otrais vēsturiskais krimināltrilleris.

Vairāk info:

www.bastianzach.com

https://www.amazon.com/Bastian-Zach/e/B004ZJJ18Y/ref=dp_byline_cont_pop_ebooks_1

Matthias Bauer

Matiass Bauers dzimis Liencē/Austrijā. Pēc vēstures un folkloras studijām viņš strādāja izdevējdarbības uzņēmumos un izstādēs. Viņš dzīvo un strādā Telfā/Austrijā kā romānu rakstnieks un scenārists.

Kopā ar Bastianu Zaku viņš uzrakstīja vislabāk pārdotos romānus "Morbus Dei: Ierašanās", "Morbus Dei: Inferno" un "Morbus Dei: Auna zīme". Veiksmīgi bija arī filmas "Piktu asinis" un "Piktu asinis: uguns vētra". Viņu jaunais romāns tiks izlaists 2019. gada rudenī, izmantojot Random House Germany/Heyne.

Zaks/Bauers arī uzrakstīja scenārijus šausmu filmai "One Way Trip 3D" un starptautiskajai piedzīvojumu filmai "Northmen - A Viking Saga" ar Edu Skreinu (Deadpool, Troņu spēle), Raienu Kvantenu (True Blood) un Tomu Hopperu (Melnas buras). "Northmen" tika pārdots visā pasaulē vairāk nekā 50 valstīs, un Starz/Anchor Bay Entertainment to nopirka Amerikas un Kanādas tirgum. Pēc ASV izlaišanas Northmen iekļuva Top 10 (DVD / Blu-ray).

Vairāk info: www.zach-bauer.com

https://www.amazon.com/Matthias-Bauer/e/B0055RLNN6/ref=dp_byline_cont_pop_ebooks_2