Barbara Morigana. Briesmonis un briesmoņi

Apraksts par autori un viņas daiļradi

Takuta ir patologanatoms. Nav slikta profesija tam, kurš var redzēt cilvēku pagātni, tos pieskaroties ... Lai gan viņš daudzus gadus slēpj savu “dāvanu”, lai apkārtējie viņu vairs nesāktu baidīties. Bet kādu dienu uz viņa galda nokļūst meitene, kura gāja bojā kaujā ar briesmoni. Pieskarties tam nozīmē atklāt nezināmo pasaulē, kur parasti nekas neparasts nenotiek.

Vai Takuta uzdrošināsies pamodināt savas spējas? Vai viņš redzēs sevis atspoguļojumu zvērā vai arī paskatīsies apkārt un sapratīs, ka viņu jau sen ieskauj monstri?

https://author.today/work/29720

Irina Samorukova, filoloģe, literatūrkritiķe, rakstniece:

“Ohaijas zeme, kurā risinās dramatiski notikumi, ir absolūti izdomāta un vienlaikus pilnīgi mīļa. Un sākumā šķiet, ka pirms mums ir skaidra varonīgā pasaule, kur varoņi cīnās ar citu "IT" - blāvu agresīvu briesmoni. Bet ļoti drīz Barbaras Moriganas darbības pilnais trilleris iznīcina šīs cerības. Pasaule ar skaidrām robežām starp labo un ļauno apgriežas otrādi, pārvēršas par filozofisku līdzību par to, kas ir cilvēks: anatomisko iezīmju un sociālo lomu kopums vai kaut kas cits: spēja domāt pretēji stereotipiem, spējai empātijai un gudrība nerimties pret saviem ienaidniekiem."

https://fantlab.ru/blogarticle63122

Par autori ziņu maz: dizainere, dzīvojot Polijā, Varšavā, bet pārzina krievu valodu. Visdrīzāk nav poliete, droši vien pseidonīms. Fantāzijas rakstniece, atsauksmēs, ka rada jaunas iespējas žanra attīstībā. Vecums, kaut kur ap 25. Instagramā pilns ar foto, dažas nofotografēju no ekrāna.

https://www.instagram.com/memento.morrigan/?hl=en