Baneris

Baneris ir neviennozīmīgs gadījums. Bez tiem slīdeņiem banera atēls labāk redzams;  pēc jaunākiem datiem - slīdeņus aizvākt nav problēma. Tomēr -

slīdeņi piedod savu rozīnīti banerim, uz tiem esošo var mainīt uz velna paraušanu, arī ne jau visos lapas atvērumos spīdinās jel kāds slīdenis un attēls dzīvojas vienpersoniski un netraucēti.

Mainot esošo uz slīdeņiem, mēs varam radīt tauriņus uz ziemassvētkiem, pārlidojušu feju ap jāņiem, skumīgu faunu durvjupriekšā uz vasarsvētkiem.... neko nemainot esošajā.

Un - ar slīdeņu palīdzību zināmā mērā mēs visi piedalāmies lapas dizainiskajā noformēšanā. Galu galā - pa baneri "klīstošās" bildes nav tikai un vienīgi mumina un mausna ražojums.  

Patlaban klāt nācis viens sīkums - ir iespēja pievienot gudrus un ne tik gudrus, bet fifīgus citātus, kuri haotiskā, sev vien zināmā secībā izspīdinās uz banera.  Un viņus pievienot jebkurš forumā reģistrējies, ja vien ir vēlme padalīties ar kādu iepatikušos citātu. Citātu pievienošanas iespēja atrodama personālmaģijas sarakstā pēc ielogošanās lapā.

 Varbūt izsvērsim visus par un pret pirms nošaut slīdeņus? Un padalīsimies idejām?