Autoru kolektīvs: Pēteris Strubergs, Inguna Grīnberga, Raimonds Gudrups, Ainārs Kadišs, Jānis Ūdris. Ceļojumi mistēriju pasaulē

… un tad, kad tev šķiet, ka esi nonācis strupceļā, ka tavas iespējas ir izsmeltas un tu sajūties bezgala vientuļš un bezpalīdzīgs, iesaistās Kāds, kuru stūrī iedzīt nevar. Kāds, kurš zina katru tavu sirdspukstu, katru tavu domu un katru situāciju. Viņš vienmēr nāk palīgā īstajā brīdī. Senos rakstos ir teikts: “Neviens nav palicis kaunā, kurš paļaujas uz Viņu.” Savā dzīvē un ceļojumos esmu to piedzīvojis vairākkārt…

Ainārs Kadišs

Kurš gan no mums dzīves laikā nav piedzīvojis neparastus, mistikas caurvītus gadījumus? Lasot šo grāmatu, Jums, cienījamie lasītāji, būs iespēja uzzināt par ceļojumu laikā redzētiem NLO jeb tā dēvētiem neidentificētiem lidojošiem objektiem, varēsiet ņemt dalību suģestējošos rituālos un kopā ar autoriem piedzīvot vēl citas, tikpat fantastiskas, cilvēka prātam grūti aptveramas lietas.

Pēteris Strubergs

Esmu patiess stāstu audējs… stāstnieks. Klejotājs, kas pasauli uztver ar sirdi un dvēseli — tikpat kā ar maņām. Savā pieredzē dalos ar cilvēkiem visā pasaulē caur stāstiem, videoblogu un visbeidzot grāmatu “Laiks iet: manas klejojošās dvēseles pasakas”. Zinu, ka to gars un to stāsti saglabājušies tiem, kas ir gana jūtīgi, lai sadzirdētu.

Raimonds Gudrups

Mūsu trauksmainā ikdiena ar aizvien negaidītākiem uzslāņojumiem dažkārt pārspēj gan tālos ceļos, gan tepat Latvijā pieredzēto mistiku un mistērijas. Novēlu lasītājiem arī dīvainākajās un bīstamākajās situācijās saglabāt vēsu prātu un atvērtu sirdi, tiekot galā ar visnegaidītākajiem izaicinājumiem un atceroties jauniegūto pieredzi. Bagātību, ko jums neviens nevarēs atņemt.

Jānis Ūdris

Savā ceļotājas dvēselē esmu ļoti līdzīga L. Kerola grāmatas varonei Alisei. Mums abām svarīgs ir pats Ceļš, ne ceļa galamērķis. Ceļš — pilns noslēpumu, mistisku notikumu un pārsteigumu, kuri ir maģiskas burvības apvīti.

Ingūna Grīnberga

http://www.virja.lv/lv/gramata/celjojumi-misteriju-pasaule/11553.html

Cita reklāma.

https://www.gramatnicaglobuss.lv/gramatas/geografija/celojumu-apraksti/celojumi-misteriju-pasaule