Augstskola DxD. High School DxD

2012. gada anime. Režisors Tecuja Janagisava (1. un 2. swzona). 4. sezonas, 13., 15. un 18. gadi, zvērīgs fanserviss.

Kāds ir 17 gadus vecā japāņu skolnieka Issei Hjodo dzīves mērķis? Viņš ļoti labi zina, kas viņam vajadzīgs. Viņa mērķa labad viņš iestājas bijušajā Komao sieviešu akadēmijā. Jaunietis savā naivumā cerēja, ka puišu trūkuma apstākļos ar kopīgu apmācību viņš kļūs par vienīgo jaunekli meiteņu vidū un saņems visu viņu uzmanību. Tomēr, neskatoties uz to, ka ir jau otrais studiju gads, meitenes nesteidz tuvināt Hjodo un viņa draugus sev - viņas meklē skaistu puišu uzmanību, savukārt jaunietim un viņa draugiem ir visādi jāmēģina tuvoties klasesbiedrenēm, kas nekādi neizdodas. Puiši nav sevišķi gudri un arī skaistuļi viņi nav.

Jaunie vīrieši var tikai sapņot par Riju Gremoriju, skolas karalieni. Tomēr drīz Issei lūgšanas tiek uzklausītas - viņš dodas uz randiņu ar meiteni. Iedomājieties viņa šoku, kad pašā pirmajā randiņā viņa vēderā tika iespiests pusmetrs tērauda. Jaunekļa glābējs bija neviens cits kā pati skolas karaliene, kas ir dēmonu princese. Pēc tik satriecoša sākuma filmas varonis pats kļūst par dēmonu un slavenās Rijas Gremorijas vasali, kas attiecīgi deva viņam tiesības kļūt par Gremorijas ģimenes kaujas vienības dalībnieku, slēpjoties skolas okultās zinātnes kluba aizsegā. Ienaidnieki ir krituši eņģeļi, kas neatšķiras no visiem ļaundariem, viņu mērķis ir sagrābt varu tumšajā pasaulē.

Kāpēc jaunais vīrietis bija vajadzīgs divām īpaši spēcīgām, karojošajām pusēm? Kāpēc viņš kļuva par klupšanas akmeni? Dabiski, ka noslēpums slēpjas lielvarā, kas piemīt galvenajam varonim, kurš, savukārt, ir pārliecināts, ka ir cienīgs Japānas augstajam titulam - Harēma Karalim.

Viki lapa.

https://highschooldxd.fandom.com/wiki/Main_Page

Vikipēdijas lapa.

https://en.wikipedia.org/wiki/High_School_DxD

Facebook lapa.

https://www.facebook.com/HSDxD.Official/

Skat. angliski, protams 18+

https://www.crunchyroll.com/maturity_wall?next=%2Fhigh-school-dxd%3Fskip_wall%3D1