AudioPen – laba tīmekļa lietotne, lai jūsu balsi pārvērstu pierakstos

4. Jūl, 2023

Ir daudz piezīmju programmu, sākot ar Apple Notes un Google Keep un beidzot ar Obsidian un Notion. Vairums no tiem izmanto tekstu kā primāro ievades metodi un nodrošina ap to līdzekļus. Izstrādātāja Luisa Pereiras (Louis Pereira) AudioPen lietotne ir vērsta uz jūsu balss pārvēršanu par kārtīgām teksta piezīmēm.

AudioPen ir tīmekļa lietotne, tāpēc neceriet uz vietējo mobilo lietotni. Bet tas nozīmē, ka tas ir diezgan viegls un pieejams platformās. Lai sāktu ierakstīšanu, varat pieskarties vai noklikšķināt uz mikrofona pogas. Kad nospiežat apturēšanas pogu, programma pārraida audio, izmantojot OpenAI API, proti, Whisper for trancription, un pārvērš to tīrā tekstā.

Pereira sacīja, ka sācis veidot aplikāciju kā eksperimentu, lai izpētītu OpenAI API. Saņēmis sākotnējo informāciju no atsevišķiem lietotājiem, viņš izdalīja AudioPen kā atsevišķu rīku.

Rīku var izmantot par brīvu, taču pastāv ierobežojumi. Lietotāji par brīvu var ierakstīt balss piezīmes trīs minūšu laikā. Viņi var vietnē glabāt 10 piezīmes, neko nemaksājot.

Premium plāns, kas izmaksā 60$ gadā vai 120$ par mūža caurlaidi, nāk ar neuzskaitāmiem ieguvumiem. Apmaksāti lietotāji var ierakstīt ne vairāk kā 15 minūšu piezīmes, un viņi var saglabāt mākonī neierobežotu piezīmju skaitu. Lietotāji var arī augšupielādēt 30 savus audio failus mēnesī vai lejupielādēt piezīmes audio, stundas laikā pēc ierakstīšanas. Turklāt viņi var piešķirt atzīmes, lai atvieglotu piezīmju atrašanu vēlāk.

Kamēr bezmaksas lietotāji var rediģēt atšifrējumus, apmaksāti lietotāji AudioPen var automātiski ģenerēt kopsavilkumu. Lietotne ļauj arī atlasīt dažas piezīmes par to pašu tēmu un izveidot “Super Summary”. Tas ir parocīgi, kad pētāt projektu un esat izveidojis daudzas piezīmes par vienu un to pašu tēmu.

Ņemot vērā, ka programma izmanto OpenAI API, tā atbloķē tādus līdzekļus kā vairāku valodu atbalsts, tulkošana no vienas valodas uz otru, atšķirīgi rakstīšanas stili un iespēja importēt vecās piezīmes un pārrakstīt tās dažādos stilos, kas labāk darbotos e-pastam, esejai vai uzdevumu sarakstam.

Pereira teica, ka šīs funkcijas palīdz cilvēkiem, kuri nerunā angļu valodā, tāpat kā viņa tēvs, bet vēlas uztvert domas angliski, neuztraucoties par gramatiku un struktūru.

Apmaksāts abonements sniedz citas priekšrocības, piemēram, labāku piezīmju meklēšanu, saīsinātus kopsavilkumu attēlus, iztīrītu ierakstu ar labāku formatējumu, pielāgojamu kopsavilkuma garumu un iespēju pauzēt ierakstu.

AudioPen, kas ir tīmekļa lietotne, ir daži ierobežojumi. Transkripcijai būs nepieciešams stabils interneta pieslēgums. Turklāt iPhone tīmekļa lietotnēm nav pastāvīgas piekļuves ne mikrofonam, ne kamerai, tāpēc jums būs jāpiešķir atļauja ikreiz, kad ierakstīsiet piezīmi.

https://notepad.lv/audiopen-laba-timekla-lietotne-lai-jusu-balsi-parverstu-pierakstos/