Atnācēji Vatkānā

Taini XX veka (Diemžēl kaut kā neizdevās noskaidrot, kurā žurnāla numurā bija ievietots šis raksts - t.p.)

Katoliciskā baznīca vienmēr ir pieturējusies pie īpaši konservatīviem uzskatiem par mikroizkārtojumu. Tai skaitā, tā noliedza eksistēšanu Visumā citas apdzīvotas pasaules. Taču pēdējā laikā baznīcas ierarhi paziņo par kontaktu iespejamību ar citplanētiešiem un pat to uzņemšanu Baznīcas klēpī.

Vai citplanētiešiem ir dvēsele?

Daudzas runas ticīgo vidū izraisīja vārdi, kurus izteica Romas pāvests Benedikts XVI dievkalpojuma laikā 2006.gada 11.jūnijā: “Ticīgajiem Visums ir Dieva un Svētās Trīsvienības liecība – no starpzvaigžņu tālēm līdz mikroskopiskām daļiņām. Viss, kas eksistē, ved pei vienotas esības, kura savā daudzveidībā un elementu daudzskaitlībā pastāv nemērojamā harmonijā”. Šis katoļu galvas izteikums tika ar pārsteigumu dažu dievvārdu teicēju iztulkots kā ārpuszemes dzīvības eksistences arzīšana. Bet vēl pēc nedēļas Benedikts XVI evkahirijas – galvenā Kristietības baznīcas sakramenta – teica: “Evkahirijas darbība neiergrožojas ārpus Baznīcas robežām, tās nozīmei un vērtībai ir kosmiskas mērvienības”.

Viņa varas pārņēmējs Francisks I spēra soli tālāk. 2014.gada 13.aprīlī dievkalpojuma laikā Svētā Pētera laukumā Vatikānā paziņoja: “Dārgie brāļi, es gribeju pateikt jums visiem, ka mēs neesam vientuli Visumā. Zinātne jau veikusi ļoti nopietnu soli, un, visticamāk, tuvākā laika mēs uzzināsim par mūsu jauno brāļu un māsu eksistenci, ar kuriem mēs apmainīsimies miera zīmēm. Šī diena būs brīnumaina, un atcerieties, ka Dievs ir vienots un vienmēr vēro katru no mums”.

Bet Korrado Baldučči, augstu stāvošs baznīcas ierarhs, pazīstams demonologs un kristiešu brīnumu pētnieks, 2006.gada 7.maijā vienā no itāļu televīzijas programmām, kura veltīta NLO problēmām, negaidīti demonstrēja agrāk nezināmu fotogrāfiju ar baltu bumbiņveidīgu objektu grupu, kura lidoja krustveidīgā ierindā. Viņš tā komentēja šo fotogrāfiju: “Tagad par svētā Baznīca vairāk nevar ignorēt NLO eksistenci”.  Pie tam monsenjots Baldučči noliedz šīs parādības demonisko dabu.

Vēl viens Vatikāna eksperts, Gajs Konsolomadžo, pieļāva, ka citplanētieši var izrādīties mums ne tikai saprāta brāļi, bet arī cilvēces glābēji. Bet uzstājoties zinātniskā konferencē Londonā, viņš visu dzirdēšanai paziņoja, ka mūsu civilizācija – nav vienīgā Visumā, un izteica pieņēmumu par dvēseles esamību citplanētiešiem, tāpat kā Zemes iedzīvotajiem.

Šie Katoliskās baznīcas ierarhu izteikumi pastiprina pieņēmumus par tās daudzu simtgažu ilgiem kontaktiem ar citplanētiešiem, kuri tika slēpti no pasaules sabiedrības ar birku “Pilnīgi slepeni”. Pēc katoļu domām Vatikāns slēpj zināšanas par citplanētu civilizācijām, lai saglabātu varu pār Zemes katoliskakiem iedzīvotājiem.

Kosmiskā programma

Jāsaka, ka Vtikānam ir personiskā kosmiskā programma, kura pēc informatīvo un tehnoloģisko zināšanu bāzes nav sliktāka par NASA. Tās realizēšanai tiek tērēti milzu līdzekļi. 1981.gadā kalnos netālu no Tusonas pilsētas (Arizonas štats, ASV) tika uzcelta observatorija. 1993.gadā tur tika ieviesta ekspluatācijā jaunākais spoguļteleskops, kuru amerikāņi uzcēla pēc Vatikāna pasūtījuma. Tieši pāvesta tronim pakļauta arī Specola Vaticana observatorija, kura atrodas Kastelj-Gandolfo (itālija). 2007.gada šeit noritēja liela starptautiska astronomiska konference, kurā piedalījās vairāk nekā 200 zinātnieku no 26 pasaules valstīm. Konferencē tika izskatīti jautājumi par Visuma fizisko izcelsmi, tumšās matērijas un melno caurumu veidojumi.

Ar sakariem ar citplanētiešiem nodarbojas Vatikāna Informatīvais dienests (VID). Kļuvis zināms, piemēram, ka VID darbiniekiem ir izdevies stāties tiešā kontaktā ar ārpuszemes rases nordiskā tipa pārstāvjiem, kuri ieradušies no Plejādas zvaigžņu kopas Teļa zvaigznājā. Pie tam kosmiskie atnācēji brīdināja zemiešus no kontaktiem ar citas rases citplanētiešiem, ar kuriem amerikāņi sastapās iepriekš, Kalifornijas štata tuksnesī. Ar plejādiešiem Vatikāna Zinātņu akadēmijas teritorijā tikās toreizējais pāvests Pijs XII.

Vatikāna slepenā krātuve

Vatikāna arhīvos, bibliotēkās un pagrabos glabājas ne mazums vērtīgas informācijas par kontaktiem ar citplanētiešiem. Pazīstams ufologs Leonards Stringfilds savā grāmatā raksta par to, ka Vatikānā ir arhīvu masa par NLO novērojumiem no XIV-XV gadsimtiem, kā arī neparastu lidojošu objektu foto sākot no pagājušā gadsimta līdz mūsu dienām. Taču piekļuve šai ļoti vērtigai kolekcijai ir slēgta visiem, izņemot bariņa īpaši pilnvaroto personu. ASV GKS specdienests misijas “Baltā grāmata” ietvaros daudzas reizes mēģināja saņemt atļauju šo dārgumu apskatei, taču arī tam tika atteikts. Bet paskatīties būtu ko! Piemēram, ufologi ir pārliecināti, ka vienā no Vatikāna bazilikām atrodas citplanētiešu kuģis!

Pirms dažiem gadiem tika veikta Vatikāna bibliotēkas reģistrācija, kuras procesā zemākajos slāņos tika atvertas apmēram 500 gadu vecas kapu vietas. Vienā no tām tika atrasti skeleti, pēc apraksta lidzīgi tā saucamajiem “pelēkajiem cilvēciņiem”- vienu no iespējamajām Zemi apmeklējušajām citplanētiešu kategorijām. Viens no strādniekiem, kurš atvēra kapeni, mācēja uzņemt neparasto galvaskausu fotogrāfijā.

Kaut arī Baznīca izdarīja visu iespējamo, lai šī epizode netiktu padarīta zināma plašai publikai, informācija tomēr iekļuva Tīmrklī. Sākās runas par to, ka, lūk, Baznīcas tēvi slēpj savus senos kontaktus ar ārpuszemes civilizāciju. Aizrunājās līdz tam, ka Vatikānā, bez oficialā ir ari tā saucamais “melnais pāvests”- atnācējs vai vienkārši “paralēlēas” rases pārstāvis, kurš valda pār visu katolisko pasuali. Tomēr, izņemot šo vienīgo fotogrāfiju, citu kontaktu ar citplanētiešiem pierādījumu tajā laikā neatradās.

Vispār, pierādījumu savākšanā nevajag atslābināties. Vajag pietiekami uzmanīgi apskatīt svētbildes dažās galerijās un dievnamos, lai ieraudzīti atnēcēju un viņu kuģu attēlojumu. Pati pazīstamākā no tām – “Sniegs brīnums”. Šī svētbilde, kuru uzgleznoja 1428.gadā Mazolino da Panikale, atrodas Florencē, Santa-Marija-Madžore dievnamā. Gleznotājs atainoja Kristu un Mariju paceļoties virs mākoņa, bet zem viņiem – vesela NLO armāda (mazākais 30 “šķīvīšu”). Un tas XV gadsimta beigās!

“Melnais pāvests”

Un tomēr, vai tad katoļu pasauli pārvalda citplanētietis, bet Romas pāvests spēlē tikai dekoratīvu lomu viņam blakus?

Eksperts-ufologs Džanni Torričelli apgalvo, ka vēl 1929.gadā Vatikānu ieņēma annunaki – atnācēji no Nibiru planētas. Viņi gāza pāvestu un visu kardinālu sinklitu un aizvietoja viņus ar saviem pārstāvjiem pirms tam piedodot tiem nogāzto vaibstus. Nomaskējās par cilvēkiem arī daudzi citi sagrābēji. Bet citi tās pašas mazākās pasaules valsts iedzīvotāji vienkārši nepamanīja apmaiņu. Iespējams, kāds par kaut ko sāka saprast. Tomēr daži no tādiem sapratējiem pazuda bez pēdām, bet citi ievēlējās paklusēt, paklausīgi pārejot iekarotāju dienestā. Iespējams, daži no tādiem kolaboracionistiem vēlāk kļuva par pāvestiem-marionetēm, bet īstenā vara Vatikānā bija augstustāvoša citplanētieša rokās.

Vatikāna izmērs nav liels – 44 hektāri. Starp sienām, ar kurām apjozta šī teokrātiskā valsts, nav vairāk par trim kilometriem. Taču zem zemes uzcelta vesela pilsēta, kuas ielas sniedzas līdz Florencei un citām Itālijas pilsētām. Tur dzīvo annunaki, kuri kaut kādu iemeslu dēļ nav spējuši ieņemt cilvēku veidolu. Viņi gaida savu stundu, lai galīgi pakļautu mūsu planētu.

Vairums ufologu uzskata Torričelli hipotēzi par pārāk ekstravagantu. Tomēr ilglaicīgie Vatikāna kontakti ar ārpuszemes civilizācijām ir neapšaubāmi. Un tas vedina uz noteiktām pārdomām un nevar nesatraukt.