ASUS piedāvā atjauninātu ExpertBook B3 Flip (B3402FVA)

14. maijs, 2024

ASUS iepazīstinājis ar universālo klēpjdatoru transformatoru ExpertBook B3 Flip (B3402FVA), kas ir ideāli piemērots darbam un mācībām no jebkuras vietas pasaulē. Atjauninātais modelis saņēma pogu Copilot, lai ātri piekļūtu viedajām funkcijām, lai uzlabotu veiktspēju.

ExpertBook B3 Flip ir izstrādāts, ņemot vērā mūsdienu realitāti, kad hibrīda darba un mācīšanās formāts ir kļuvis par jaunu normu. Šī ierīce var būt lielisks palīgs skolotājiem un studentiem, kā arī uzticams biznesa rīks. Tā daudzpusīgā un izturīgā konstrukcija ļauj ērti mācīties un produktīvi strādāt no jebkuras vietas pasaulē.

ExpertBook B3 Flip transformatoru klēpjdators ir paredzēts dažādiem lietošanas gadījumiem. Tā displeja vāks var atvērties līdz 360°, papildu kamera[i] vērstā no lietotāja (planšetdatora režīmā) un irbuli[ii] var ielikt īpašā nodalījumā korpusā, kur Elektroniskā pildspalva tiek ātri uzlādēta. Tajā ir arī virkne funkciju, lai rūpētos par lietotāja veselību, tostarp īpašs ASUS Antibacterial Guard aizsargpārklājumu[iii],[iv] un potenciāli acīm kaitīgas zilās gaismas filtrēšanas tehnoloģija (TÜV Rheinland sertifikācija).

WiFi 6E kontrolieris[v] nodrošina lielu ātrumu un izcilu bezvadu savienojuma kvalitāti, un iebūvētais Nano-SIM kartes slots (papildu opcija) ļauj izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot 4G LTE tīklus[vi].

Divvirzienu viedā trokšņu slāpēšanas tehnoloģija nodrošina izcilu audio kvalitāti, savukārt trokšņu slāpēšanas tīmekļa kamera nodrošina skaidru attēlu darba videokonferencēm vai tālmācībai. 

Nākotnes ierīce darbam un mācībām

ExpertBook B3 Flip maksimālās aparatūras konfigurācijas pamatā ir Intel procesors® Core 7 ar Intel UHD grafiku. Augstas veiktspējas komponenti garantē lielisku ātrumu produktīvai darbībai. Papildus iebūvētajai operatīvajai atmiņai, turpmākai jaunināšanai šī ierīce nodrošina papildu SO-DIMM slotu. Maksimālais operatīvās atmiņas apjoms var sasniegt 40 GB. Pateicoties jaudīgajai aparatūras konfigurācijai, ExpertBook B3 Flip lieliski veic daudzuzdevumu darbu un ir piemērots ne tikai ikdienas darbam vai tiešsaistes studijām, bet arī izklaidei, piemēram, filmu skatīšanai.

Turklāt Copilot funkcija sistēmā Windows[vii] ar iebūvētu uzņēmuma līmeņa informācijas aizsardzību ir jauns AI palīgs, lai uzlabotu produktivitāti un paātrinātu ikdienas uzdevumu izpildi. Šī funkcija ir pieejama, nospiežot taustiņu Copilot.

ExpertBook B3 Flip tiek ražots izmantojot videi draudzīgus materiālus un pārsniedz Engy STAR sertifikācijas prasības® un EPEAT® Gold. Turklāt ierīcei ir paaugstināta izturība, kas atbilst ASV armijas militāri rūpnieciskā uzticamības standarta MIL-STD 810H prasībām, un tā ir veiksmīgi izturējusi vēl stingrākus ASUS iekšējos testus[viii]. Uzņēmuma līmeņa drošības sistēma nodrošina drošu komercsabiedrību un augstākās izglītības iestāžu datu aizsardzību. Informācijas drošības funkcijas ietver pirkstu nospiedumu skeneri, TPM 2.0 moduli, BIOS paroles iestatīšanu, Kensington slēdzenes slotu, tīmekļa kameras aparatūras aizkaru un daudz ko citu.

Pilnīga daudzpusība

ExpertBook B3 Flip transformatoru klēpjdators ir paredzēts dažādiem lietošanas gadījumiem darbam un mācībām. Tā kā tā displejs spēj atvērties līdz 360°, šī ierīce var pildīt gan klasiskā klēpjdatora, gan planšetdatora lomu. ExpertBook B3 Flip var uzstādīt arī kā telti, šajā ierīces pozīcijā ir ērti skatīties prezentācijas vai rīkot tiešsaistes sanāksmes.

Planšetdatora režīmā var veikt piezīmes vai ierakstus ar roku, izmantojot irbuli tieši uz ekrāna. Elektroniskajai pildspalvai ierīces korpusā ir paredzēts īpašs nodalījums, kurā irbuli ne tikai droši uzglabā, bet arī uzlādē: tikai 15 sekunžu uzlāde ir pietiekama 45 minūtēm darba.

ExpertBook B3 Flip ir aprīkots gan ar parastu tīmekļa kameru, kas vērsta uz lietotāju, gan ar īpašu 13 megapikseļu kameru1, kas planšetdatora vai telts režīmā atrodas ierīces aizmugurē. Izmantojot šo kameru, ir ļoti ērti uzņemt fotoattēlus un videoklipus mācību projektiem un darba uzdevumiem.

Viedā trokšņu slāpēšanas tehnoloģija

Expertbook B3 Flip klēpjdators atbalsta viedo trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju, kas uzlabo balss kvalitāti. Izmantojot mašīnmācīšanās algoritmus, tas uzlabo gan izejošos, gan ienākošos audio signālus, efektīvi filtrējot svešas skaņas.

Īpašā 3DNR tehnoloģija uzlabo ierīces tīmekļa kamerā saņemtā attēla kvalitāti, novēršot līdz pat 94% no attēlā redzamajiem trokšņiem, īpaši slikta apgaismojuma laikā[ix]. Tīmekļa kamera ir aprīkota ar aparatūras aizkaru, lai lietotājs neuztrauktoss par nejaušu video apraides ieslēgšanu.

Liels bezvadu savienojuma ātrums un uzticamība

ExpertBook B3 Flip transformatoru klēpjdators nodrošina ātru, lielisku un drošu bezvadu savienojumu un savienojumu ar 4G LTE mobilajiem tīkliem, izmantojot eSIM tehnoloģiju vai Nano-SIM formāta fizisko SIM karti. Jaunākā WiFi 6E standarta iebūvētais modulis nodrošina ātrgaitas stabilu bezvadu savienojumu, kas nepieciešams tiešsaistes studijām vai konferences zvaniem.

ExpertBook B3 Flip transformatoru klēpjdatoram ir paaugstināta izturība, kas ir svarīga pārnēsājamai ierīcei, kas bieži tiks izmantota ceļā. Tas veic virkni testu, tostarp atbilstību Amerikas militāri rūpnieciskajam standartam MIL-STD-810H8.

Turklāt ExpertBook B3 Flip tiek pakļauts virknei stingru ASUS iekšējo testu, kas ietver spiedienu uz vāku, triecienus un kritienus no augstuma, lai nodrošinātu, ka ierīce bez sekām var izturēt visas ikdienas apstrādes un transportēšanas grūtības, kas nav pārāk saudzīgas. Zem klēpjdatora tastatūras ir metāla atbalsta kronšteins, kas palielina korpusa strukturālo izturību, un pati tastatūra ir aizsargāta pret šļakatām un nejauši izlijuša ūdens iekļūšanu[x] līdz 400 cm3

Tehnoloģijas lietotāja veselības aizsardzībai

Lai nodrošinātu ExpertBook B3 Flip klēpjdatora virsmu higiēnisko tīrību, tā tastatūra un laukums zem lietotāja plaukstām tiek apstrādāti ar īpašu antibakteriālo pārklājumu ASUS Antibacterial Guard. Saskaņā ar starptautisko standartu ISO 22196 pētījumiem tas kavē baktēriju augšanu 24 stundu periodā par vairāk nekā 99%.  Aizsargpārklājums ir izturīgs pret spirtu saturošiem tīrīšanas līdzekļiem un nenoberžas regulāri tīrot ierīci, tāpēc apstrādātā virsma ilgstoši saglabā savas īpašības.

ExpertBook B3 Flip skārienekrāns ir ievietots plānā rāmī, kas netraucē informācijas pārskatīšanu. Lai aizsargātu acis, ilgstoši strādājot aiz ekrāna, displejā ir samazināta potenciāli kaitīgās zilās gaismas intensitāte, ko apstiprina TÜV Rheinland laboratorijas sertifikāts.


[i] Otrā kamera (vērsta pret lietotāju) ir papildu opcija.

[ii] Irbulis ir papildu opcija.

[iii] Antibakteriālo pārklājumu pārbaudīja neatkarīga laboratorija pēc ISO 22196 standarta (“antibakteriālās aktivitātes mērīšana uz plastmasas un citu neporainu materiālu virsmas”), izmantojot baktēriju kultūras, kas ietvēra E. coli (Escherichia coli) un Staphylococcus aureus aureus). Antibakteriālās iedarbības (R) rezultāts pārsniedza 2 (R = 2 Nozīmē baktēriju aktivitātes samazināšanos par 99 procentiem salīdzinājumā ar neapstrādātu virsmu). Expertbook B3 Flip (B3402FVA) klēpjdatorā tastatūra ir apstrādāta ar ASUS Antibacterial Guard aizsargpārklājumu, kas īpaši izstrādāts plaukstu un tastatūras statīvam, izņēmums ir tikai skārienpaliktnim.

[iv] Antibakteriālā aizsardzība reģistrēta ASV Vides aizsardzības aģentūrā, un to atļauj Eiropas Savienības biocīdu produktu regula.

[v] Dažos modeļos ir pieejams WiFi 6E kontrolieris. WiFi 6E tehnoloģijas pieejamība ir atkarīga no konkrētās valsts un tās tiesību aktiem.

[vi] Atbalsts 4G LTE tīkliem ir papuldu opcija. MicroSD + Nano-SIM Atmiņas kartes slota kombinācija ir pieejama tikai LTE konfigurācijās.

[vii]

 Copilot operētājsistēmā Windows (priekšskatījums) dažos reģionos pakāpeniski tiek ieviests ar Windows 11 OS atjauninājumu. Tās pieejamība ir atkarīga no ierīces modeļa un reģiona. (Vairāk: www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features

q  CoPilot funkcijai ar uzņēmuma līmeņa informācijas aizsardzību ir nepieciešams Microsoft 365 E3, E5, Business Standard, Business Premium vai A3 vai A5 abonements izglītības iestādēm vai autorizācija, izmantojot Microsoft Erra ID kontu.

[viii] Ierīces testēšanas dati atbilst militārā rūpniecības standarta prasības un ASUS kvalitātes pārbaudes rezultātiem.

[ix] Ja vien nav norādīts citādi, tiek dotas teorētiskās vērtības.  Faktiskās vērtības var atšķirties.

[x] ASUS iekšējie testi liecina, ka ASUS b3402fva klēpjdatoru var droši tīrīt ar ūdens-spirta šķīdumu, kas izsmidzināts uz virsmas no smidzināšanas pudeles. Viena šķīduma izsmidzināšana tilpumā ne vairāk kā 3 cmneietekmē Antibakteriālā pārklājuma īpašības.

https://notepad.lv/preses-relizes/asus-piedava-atjauninatu-expertbook-b3-flip-b3402fva/