ASUS iepazīstina ar ExpertBook B5

21. marts, 2024

ASUS iepazīstināja ar ExpertBook B5 14 un 16 collu īpaši vieglajiem biznesa klēpjdatoriem (B5404 un B5604), kas aprīkoti ar jaunākajiem Intel procesoriem® Core™ Ultra ar mākslīgā intelekta tehnoloģiju atbalstu un diskrētām NVIDIA grafiskajām kartēm®. Jaudīga aparatūras konfigurācija, augstuma palielināta ekrāna malu attiecība (16:10) un pieskāriena ievades atbalsts (pēc izvēles) veicina produktīvu un ērtu darbību.

ExpertBook B5 sērijas klēpjdatoros tiek ieviestas viedās tehnoloģijas, kas uzlabo attēla un skaņas kvalitāti video un audio konferenču laikā. Iebūvēti WiFi 7 kontrolieri un 4G LTE nodrošina plašas iespējas un izcilu bezvadu saziņas kvalitāti.  Par ērtu un drošu autorizāciju ir atbildīga biometriskā autentifikācijas sistēma un iebūvēts viedkaršu lasītājs (opcija), un atbalsts RAID 0/1 SSD masīviem palīdz uzlabot datu apstrādes ātrumu un drošību. Expertbook B5 sērijas klēpjdatoros viss ir pārdomāts efektīvam un ērtam darbam un priekam. 

Mākslīgā intelekta tehnoloģijas produktivitātes uzlabošanai

Expertbook B5 sērija ir īpaši izstrādāta komerciālo uzņēmumu vajadzībām mūsdienu realitātē. Šie klēpjdatori piedāvā visaugstāko veiktspēju, pateicoties jaudīgajai aparatūras konfigurācijai, maksimālajā versijā iekļaujot jaunāko Intel Core Ultra procesoru un diskrēto NVIDIA GeForce RTX grafisko karti 2050. Šie komponenti ļauj ātri tikt galā ar resursietilpīgiem darba uzdevumiem un tai skaitā ar grafiskām slodzēm. 

Jaunākajiem Intel procesoriem ir AI tehnoloģija, kas nodrošina uzlabotu veiktspēju un drošību, lai jūs varētu paveikt lietas ātrāk, gudrāk un ar mazāku piepūli, vienlaikus baudot vienmērīgu vairākuzdevumu veikšanu.

ExpertBook B5 sērijas jaunākajos klēpjdatoru modeļos tiek ieviestas viedās tehnoloģijas, lai uzlabotu no tīmekļa kameras uzņemtā attēla kvalitāti un audio sakarus tiešsaistes sanāksmju laikā. Vēl viena tehnoloģija izseko lietotāja stāvokli telpā un automātiski novieto seju rāmja centrā un koncentrējas uz to, lai saziņas procesā tīmekļa kamera nebūtu jāmaina. Automātiski tiek uzlabota arī attēla kvalitāte un spilgtums. Izmantojot īpašu mašīnmācīšanās algoritmu, viedā mikrofona trokšņu slāpēšanas tehnoloģija uzlabo gan izejošo, gan ienākošo audio signālu, filtrējot dažādus trokšņus un svešas skaņas. Tā rezultātā paliek tikai lietotāja un viņa sarunu biedru skaidra balss, it kā viņi sazinātos, atrodoties vienā telpā.

Jauno ExpertBook B5 modeļu skārienjūtīgais displejs ir ietverts ļoti šaurā rāmī un piedāvā palielinātu malu attiecību 16:10, kas ir ērts darbam ar dokumentiem un izklājlapām. Pateicoties savietojamībai ar ASUS Pen un citiem MPP 2.0 standarta irbuļiem, lietotājs var pat veikt piezīmes ar roku tieši klēpjdatora ekrānā. 

Korporatīvā līmeņa drošība un centralizēta pārvaldība

ExpertBook B5 klēpjdatori ir paredzēti uzņēmējdarbībai, un tiem ir daudz tehnoloģiju un funkciju, lai uzlabotu datu drošību un vienkāršotu administrēšanu, kā arī atvieglotu attālinātu darbību.

Uzticamai daudzfaktoru autorizācijai sistēmā šīm ierīcēm ir iebūvēts pirkstu nospiedumu skeneris, ir kamera biometriskai autentifikācijai, izmantojot sejas atpazīšanas funkciju, un viedkaršu lasītājs. Tāpēc šajos klēpjdatoros saglabātie komerciālie dati ir droši aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi. Pateicoties pārdomātajam dizainam, ExpertBook B5 sērijas klēpjdatorus ir ļoti viegli uzturēt un atjaunināt. Divi SO-DIMM sloti kopā atbalsta līdz 64 GB DDR5 RAM.

Vēl viena Expertbook B5 sērijas priekšrocība ir plašs centralizētas administrēšanas iespēju klāsts. Tajos ietilpst ASUS Endpoint Management Service (AEMS) pakalpojumi draiveru atjaunināšanai, centralizētai administrēšanai un drošības iestatījumu pārvaldībai un ASUS Pre-Deployment Service (APDS), ātrai jaunas ierīces izvietošanai no reģistrācijas un attēla izveides līdz konfigurācijai un reģistrācijai korporatīvajā tīklā. Abas funkcijas ievērojami atvieglo administratoru darbību, ietaupot laiku svarīgākiem uzdevumiem. 

Pateicoties visam pasākumu kopumam, lai uzlabotu drošību un vienkāršotu administrēšanu, ExpertBook B5 klēpjdatori būs ideāla izvēle produktīvai un drošai darbībai gan birojā, gan ceļā.

 

Ātra daudzuzdevumu veikšana pārnēsājamā formātā

Expertbook B5 sērijas klēpjdatori ir neticami viegli un kompakti. Ierīce, kas sver tikai 1,29 kg un ir ievietota 1,89 cm biezā korpusā. Pateicoties šai pārnesamībai, tie ir lieliski piemēroti komandējumiem un darba braucieniem. Neskatoties uz smalkumu un vieglumu, šīm ierīcēm ir uzlabota uzticamība, kas atbilst ASV armijas MIL-STD 810H ASV militāri rūpnieciskā standarta prasībām. Turklāt tie ir izturējuši virkni stingru ASUS iekšējo testu, kas ietver spiedienu uz vāku, triecienus un kritienus no augstuma, garantējot to izturību pat tad, ja ikdienas izmantošana nav pārāk saudzīga.

ExpertBook B5 sērijas klēpjdatoriem ir augstas ietilpības akumulatori, kas spēj nodrošināt pilnu akumulatora darbības laiku. Tie atbalsta arī ātrās uzlādes tehnoloģijas. Jaunākā WiFi 7 standarta kontrolieris nodrošina visaugstāko bezvadu savienojuma ātrumu un izcilu signāla kvalitāti bez traucējumiem pat aizņemtu tīklu apstākļos ar daudzām vienlaicīgi savienotām ierīcēm. Kā opciju Expertbook B5 klēpjdatoriem var būt iebūvēts 4G LTE tīkla modulis, kas ļauj uzturēt savienojumu pat ārpus tīkla Wi-fi piekļuves zonas.

ExpertBook B5 klēpjdatori piedāvā pilnu savienojamības portu komplektu, ieskaitot divus Thunderbolt portus 4 USB-C, HDMI® 2.1 un kā opcija-viedkaršu lasītājs. Ir arī Nano-SIM karšu slots, un ir iespējams atbalstīt eSIM tehnoloģiju.

Pieejamība

Jaunie Expertbook B5 klēpjdatori B5404 un B5604 pieejams pasūtīšanai Baltijas valstīs.

https://notepad.lv/preses-relizes/asus-iepazistina-ar-expertbook-b5/