Astrīda Šolte. Četras mirušas karalienes

Astrid Scholte

Augusi uz Spīlberga, Lūkasa un Disneja diētas, Astrīda zināja, ka jau no mazotnes vēlas, lai viņu visu ieskauj fantastiskas lietas. Pēdējos 10 gadus viņa ir pavadījusi, strādājot filmās, animācijā un televīzijā gan kā māksliniece, gan kā menedžere. Karjeras nozīmīgākie objekti ir darbs pie Džeimsa Kamerona "Avatara", Stīvena Spīlberga filmas “Tin-tina piedzīvojumi” un Džordža Millera "HAPPY FEET 2". Viņa dzīvo Melburnā, Austrālijā kopā ar līgavaini un diviem kaķiem, Lilo un Mikiju. Viņas debijas YA romāns “Four Dead Queens” bija starptautisks bestsellers.

Viņas ierakstus par grāmatām, kaķiem un Disneju varat atrast Twitter un Instagram @AstridScholte

https://www.goodreads.com/author/show/16424458.Astrid_Scholte

Astrīdas Šoltes aizraušanās ar visām fantāzijas lietām sākās iespaidīgā viena gada vecumā, kad viņa bija ģimenes brīvdienās, braucienā uz Disnejlendu. Viņas vēlme būt ieskautai visām maģiskajām lietām noveda viņu pie animācijas un vizuālo efektu karjeras. Viņa saņēma apbalvojumus bakalaurā (kino, mediji un teātris) un bakalaura grādu par digitālajiem plašsaziņas līdzekļiem no NSW Universitātes. Pēdējos 10 gadus viņa ir strādājusi vizuālo efektu ražošanā gan kā māksliniece, gan kā mākslinieka menedžere. "Četras mirušās karalienes" ir viņas pirmais romāns.

https://books.google.lv/books/about/Four_Dead_Queens.html?id=VyLKDwAAQBAJ&source=kp_book_description&redir_esc=y

Mājaslapa.

https://www.astridscholte.com/

Četras mirušas karalienes.

Septiņpadsmit gadus vecā Kiralija Koringtone dzīvo valstī, kas sadalīta četrās daļās, katrai no tām ir sava karaliene. Karalienes pārvalda zemes vienkopus, bet drīz vien beidzas vecā kārtība: kāds aukstasinīgi augstasinīgi tiek galā ar četrām valdniecēm ...

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1003004181-chetyre-mertvye-korolevy-astrid-sholte

THE VANISHING DEEP. Zaudējuma dziļums (?)

Bestselleru autore Astrīda Šolte atgriežas ar aizraujošu piedzīvojumu, kurā mirušos var atdzīvināt ... par cenu. Septiņpadsmit gadus vecā Tempe piedzima ūdens pasaulē. Kad Lielie viļņi iznīcināja viņas planētu, tās iedzīvotājiem bija jāiemācās izdzīvot, dzīvojot uz ūdens, bet zemāk esošo pilsētu drupas joprojām sauca. Tempe katru dienu ienirst, pētot kādreizējā laikmeta drupas, meklējot jebko vērtīgu, lai tirgotos ar parādzīmēm. Viņa vēlas iegādāties nevis ēdienu vai apģērbu, bet mirušās māsas dzīvi. Par cenu Palindromenas salas pētniecības iestāde atdzīvinās dārgos aizgājējus divdesmit četras stundas pirms atgriešanās nāvē. Tā nav sirsnīga atkalapvienošanās, kurai seko Tempe; viņa vēlas atbildes. Eliseja nomira, paturot briesmīgu noslēpumu, kas Tempē aizdedza neizdzēšamu niknumu: Viņas mīļotā māsa bija atbildīga par viņu vecāku nāvi. Tempe vēlas zināt kāpēc. Bet, tiklīdz atdzīvinātai, Elisejai ir citi plāni. Viņa nevēlas pavadīt savu pēdējo dienu aukstā telpā, uzskaitot noziegumu, kuru viņa uzstāj, ka nav izdarījusi. Eliseja vēlas savu brīvību un vienīgo finālu dzīvē, kas no viņas tika nozagts. Viņa pārliecina Tempi izlauzties no telpas, un viņas dodas bīstamā ceļojumā, lai atklātu patiesību par savu vecāku nāvi, un izlabo viņu salauzto saiti. Bet viņām ik uz soļa seko divi Palindromena darbinieki, kuri izmisīgi vēlas viņas atrast, pirms Elisejas laiks ir beidzies - un pirms tiek atklāts noslēpums, kas slēpjas atmodas procesā, un atjaunotās dzīves patiesās izmaksas.

Sīkāk livelib.ru:

https://www.livelib.ru/book/1004157289-the-vanishing-deep-astrid-scholte

Par "Četrām mirušajām karalienēm".

Veltīts jūsu iekšējai karalienei.

Lai viņa vienmēr būtu drosmīga, pārliecināta un nelokāma.

Ļaujiet jūsu sapņiem piepildīties.

Kvadaras zemes

ARCHEY

Lauksaimnieku un lopkopju sala, kur viņi mīl dabu un novērtē smagu darbu un vienkāršību

Sakāmvārds: "Ticiet tikai tam, kas pakļaujas rokai un sirdij"

Karaliene: Irisa

EONY

Kvadrants ar skarbu klimatu, kur viņi cenšas attīstīt tehnoloģiju attīstību, progresu un harmoniju sabiedrībā

Sakāmvārds: “Nemierīgas domas audzina nemierīgus laikus. Mierīgas veido mieru "

Karaliene: Kora

TORIJA

Tirgotāju un jūrnieku piekrastes kvadrants, kas pazīstams ar zinātkāri

Sakāmvārds: "Zini katru mazo lietu, un tu zini visu"

Karaliene: Margarita

LUDIJA

Prieka kvadrants, kura iedzīvotāji savas dienas pavada izklaidēs un mākslā

Sakāmvārds: "Jums ir jāiet cauri dzīvei ar atvērtām acīm un atvērtu prātu, izbaudot katru minūti"

Karaliene: Stessa

Karaliskie likumi

Pirmais pants: "Lai aizsargātu Archaea auglīgās zemes, karalienei ir jāuztur vecā kārtība, kuras pamatā ir pieticīga dzīve un smags darbs."

Otrais pants: “Sajūtas un attieksme aizēno prātu. Aeoniešiem jāvelta sevi tehnikas, medicīnas un visas sabiedrības attīstībai. "

Trešais pants: "Luda ​​mākslas, mūzikas un literatūras attīstību nedrīkst kavēt ikdienas nepatikšanas."

Ceturtais pants: “Ziņkārība un slāpes pēc atklāšanas ir toriāņu asinīs. Šīs īpašības ir jāveicina, lai turpinātu Torānijas sabiedrības labklājību. ”

Piektais pants: "Pirms pacelšanās uz troni karalienei jādzīvo dzimtajā kvadrantā, prom no pils ietekmes un jāaudzina savas tautas tradīcijas."

Sestais pants: "Pārkāpusi pils slieksni, karaliene apņemas to nekad neatstāt."

Septītais pants: "Lai turpinātu ģimenes līniju, karalienei jādzemdē mantiniece, pirms viņai aprit četrdesmit pieci."

Astotais pants: “Karalienēm nevajadzētu tērēt laiku un jūtas mīlestībai. Lai nekas viņus nenovirzītu no pienākuma izpildes, viņām ir aizliegts precēties. "

Devītais pants: “Katrai karalienei ir jābūt padomdevējam vai padomdevējai. Šī persona būs viņas vienīgais atbalsts lēmumu pieņemšanā. "

Desmit pants: "Lai karaliene paliktu objektīva, konsultantiem jābūt klāt katrā sanāksmē un jāpiedalās lēmumu pieņemšanā."

Vienpadsmitais pants: "Karalienes nāves vai atteikšanās no troņa gadījumā vara pāriet viņas meitai."

Divpadsmitie panti: "Pēc karalienes nāves viņas meitai vai nākamajam radiniekam pēc kārtas ir nekavējoties jāierodas pilī kronēt."

Trīspadsmitais pants: “Kad viņa aizņem troni, karaliene apņemas valdīt kvadrantā pārējās dienas. Viņas pienākumus neviens cits nevar pildīt ”.

Četrpadsmitais pants: "Katras karalienes pienākums ir uzturēt mieru starp kvadrantiem."

Piecpadsmitais pants: "Katru gadu karalienēm un viņu konsultantiem jāizlemj, kurš saņem HYDRA devu."

Intervija ar autori.

https://24hryabookblog.wordpress.com/2018/07/12/author-interview-with-astrid-scholte-four-dead-queens/

Apraksts bez spoileriem.

https://jasperandspice.com/books/four-dead-queens-by-astrid-scholte-spoiler-free-book-review/

Autore par grāmatu.

https://www.youtube.com/watch?v=aV9pP2Lw05w