Astoņdesmit seši. Eighty-Six

2021. gada anime, režisors Tosimasa Isi. 2148. gads, tāla nākotne. Un totāli meli par to, ka karo tikai bezpilotu droni.

San-Magnolija ir republika, kas brīnumainā kārtā pārdzīvo karu ar impēriju. Militārs konflikts var pagriezt ikviena cilvēka dzīvi abos štatos. Impērijas valdība izveido īpašu ieroci, kas kļūst par trumpi konfrontācijā. Savukārt republika izstrādā īpašu taktiku, kurai vajadzētu palīdzēt cīņā pret agresoriem. Tiesa, līdz šim aktieriem ir jāiztiek tikai ar oficiālām versijām, kurās teikts, ka uzbrukuma laikā cietušo nebija. Informācija par astoņdesmit sesto apgabalu palika slepena. Cīņas šajās teritorijās notika naktī un dienā. Tieši tajā piedalījās īpašā sastāva pārstāvji, kas vada bezpilota lidaparātus. Karadarbības dalībnieki katru dienu riskē ar savu dzīvību, pat nenojaušot, kādus notikumu sarežģījumus gatavo valsts augstāko aprindu pārstāvji. Vai viņu upuri ir tā vērti, kas galu galā varētu notikt? Vai kļūdījušies paliks nesodīti un vai izdosies izdzīvot tiem, kas atrodas kaujas laukos un turpina aizstāvēt savas dzimtenes robežas.

Magnolijā valda absolūts rasisms, kas par cilvēkiem uzskata tikai tos, kuriem ir sudrabaina matu krāsa, bet citādie ir “cūkas”, ko par cilvēkiem neuzskata, tāpēc kaujas laukā “kritušo nav”.

Vieglo romānu sērija.

https://en.wikipedia.org/wiki/86_(novel_series)

Viki lapa.

https://86-eighty-six.fandom.com/wiki/86_-_Eighty_Six_-_Wiki

Fanu lapa.

https://myanimelist.net/anime/41457/86

Vieglo romānu sērija.

https://www.amazon.com/86-EIGHTY-SIX-%2528light-novel%2529-8-book-series/dp/B081QB9H2V?ref=dbs_m_mng_rwt_0000_share

Treileris.

https://www.youtube.com/watch?v=VSdS29SDvn4