Ariks Keršenbaums. Zoologa ceļvedis pa Galaktiku. Ko Zemes dzīvnieki var pastāstīt par citplanētiešiem - un ko par mums pašiem

Ieskats autora daiļradē.

Mūsu izpratne par citplanētiešiem kā neparastu dzīves veidu bieži vien ir balstīta uz iespaidīgām Holivudas filmām un zinātniskās fantastikas stāstiem. Tomēr uz mūsu planētas spēkā esošie bioloģiskie likumi darbojas visos Visuma stūros. Pamatojoties uz savām profesionālajām zināšanām, dzīvnieku novērojumiem un darvinisko evolūcijas teoriju, zoologs Ariks Keršenbaums stāsta par to, kādas Zemes iemītniekiem raksturīgās iezīmes var būt raksturīgas citplanētiešu dzīvības formām. Autors sniedz lielu atsauču sarakstu tiem, kas vēlas ienirt dziļāk šajās tēmās.

“Var šķist, ka šī grāmata ir tikai par citplanētiešiem, bet patiesībā tā ir par dzīvi kā tādu: visu dzīvo, dzīvi pašā fundamentālajā nozīmē. Tas ir tikpat daudz par dzīvi uz Zemes, kā par dzīvi uz citām planētām".

https://alpinabook.ru/catalog/book-putevoditel-zoologa-po-galaktike/

Ariks Keršenbaums. Arik Kershenbaum

Zoologs, pasniedzējs un pētnieks Gertonas koledžā Kembridžas Universitātē. Viņš veic plašus lauka pētījumus par dzīvnieku saziņu, novērojot vilkus Jeloustonas nacionālajā parkā un Viskonsinas mežos, lai saprastu viņu gaudojuma dažādo nokrāsu nozīmi, kā arī atšifrētu delfīnu svilpošanu Sarkanās jūras koraļļu rifos un damanu dziedāšanu Galilejā. METI.org Starptautiskās konsultatīvās padomes loceklis, analītiskajā grupā METI (Messaging Extraterrestrial Intelligence "Ziņojums ārpuszemes civilizācijām").

https://alpinabook.ru/authors/arik-kershenbaum/

Lapa.

https://www.zoo.cam.ac.uk/directory/dr-arik-kershenbaum