Arī Ķīna: Viena no ķīniešu populārākajām kospleijerēm izrādās vīrietis.

May 13th, 2020

Skatoties uz ķīniešu kospleijera foto CROME拉面猫就是星空萌, kas ģērbusies kā slavenākās anime varones, jūs nekad nevarētu iedomāties, ka šī persona zem visa meikapa un sieviešu drēbēm ir vīrietis.

Bijušais mākslas skolotājs, CROME拉面猫就是星空萌 tagad strādā par pilna laika kospleijeru, kurš regulāri publicē jaunus foto un ziņas sava onlaina fanu leģioniem, apmeklē pasākumus un strādā pie jauniem kostīmiem. Viņš tērpjas sieviešu drēbēs jau no 2007. gada.

tas nebija nekas dižs, viņš tajā laikā neeksperimentēja ar kosmētiku un nevienam par to nestāstīja, taču viņš šīs dienas uzskata par savas sievietes cosplayer karjeras patieso sākumu. Tikai 2012. gadā viņam bija pietiekami ērti iziet sabiedrībā, ģērbtam kā viena no iecienītākajām anime varonēm.

"Tajā laikā es jau strādāju un dzīvoju viens pats, tāpēc varēju no savas algas nopirkt tādas lietas kā kosmētiku un aksesuārus," 2016. gada intervijā sacīja kosplayers. “Tajā gadā es uzkrāju drosmi apmeklēt pirmo cosplay pasākumu. Bija šī sievišķā anime varone, kas man ļoti patika, un es tikai gribēju pamēģināt kā viņa spēlēt cosplay. Tas bija viss! ”

CROME拉面猫就是星空萌 pēdējos astoņos gados ir gājus garu ceļu. Tagad viņam ir simtiem tūkstošu fanu tikai Ķīnas mikroblogošanas platformā Weibo, viņš tiek uzaicināts apmeklēt lielākos cosplay pasākumus Ķīnā un ir spējīgs nopelnīt iztiku kā profesionāls cosplayers.

Dienvidkorejas vietne Insight nesen ievietoja rakstu par ķīniešu cosplayeru, apgalvojot, ka viens no viņa skolēniem skolā atzina viņu par vienu no iecienītākajām sieviešu elkiem, taču vecākā intervijā CROME 拉面 猫 就是 星空 萌 teica, ka viņš patiešām ir strādājis par mākslas skolotājs dažus gadus, bet bija pametis šo karjeras ceļu pēc tam, kad viņa cosplay karjera bija sākusies.

Neskatoties uz panākumiem, CROME 拉面 猫 就是 星空 萌 atzīst, ka būt puisim, kurš spēlē tikai sievietes anime varoņus, ir savi izaicinājumi. Piemēram, tualetes izmantošana cosplay pasākumos. Viņš nevar izmantot sieviešu istabu, un ieiet vīriešu istabā dažreiz ir neērti, jo daži puiši skatās uz viņu, kad viņš veic savu darāmo. Tas ir kaut kas, ar ko viņš tomēr ir iemācījies sadzīvot.

CROME 拉面 猫 就是 星空 萌 teica, ka cilvēki ir vairāk pieņēmuši viņa karjeras izvēli, un viņš uzskata, ka internetam ir bijusi milzīga loma, mainot cilvēku uztveri un palīdzot viņiem tikt pāri aizspriedumiem, taču viņš atzīst, ka joprojām saņem zemiskus komentārus laiku pa laikam. Viņš uzskata, ka cilvēkiem ir tiesības izteikt savas domas, ja vien viņi to dara civilizēti.

Jautāts, vai ikdienas dzīvē viņam patīk valkāt sieviešu drēbes, CROME 拉面 猫 就是 星空 萌 sacīja, ka viņš to dara reti, jo uzskata sevi par slinku un kļūšana par sieviešu anime varoni prasa daudz darba, tostarp ādas kopšana, grims, kostīmi un uzmanība vissīkākajām detaļām.

CROME 拉面 猫 就是 星空 萌 nav pirmais vīrietis, kurš spēlē meitenes lomu un tiek parādīts Oddity Central. Tikai šogad mēs rakstījām par japāņu ‘cosplay queen’ Rei Dunois un par Puutanu, japāņu 18 gadus vecu zēnu, kuram patīk tiešsaistē pozēt kā skolniecei.

https://www.odditycentral.com/news/one-of-chinas-most-popular-female-cosplayers-is-actually-a-dude.html

Remas tēlā.

https://www.acfun.cn/a/ac17672991