Anna Volca. Simts stundas naktī

14 gadus vecā Emīlija uzzina šausmīgas lietas par savu tēvu. Nevienam ne vārda nesakot, viņa aizbēg no mājām un dodas uz Ņujorku. Bet tikai istaba, ko viņa tur īrēja, patiesībā neeksistē. Un pavisam drīz pilsētu piemeklēs viesuļvētra.

Divu pilnīgi atšķirīgu zēnu un drosmīgas mazas meitenes kompānijā Emīlija piedzīvos savas dzīves šausmīgāko un reizē spilgtāko piedzīvojumu.

https://polyandria.ru/catalog/12/sto-chasov-nochi/

Aļaska

Tu esi visparastākā pusaugu meitene, un jau pirmajā dienā jaunajā skolā tev blakus ir tavs ļaunākais ienaidnieks: tas, kurš tev atņēma visdārgāko. Ko tu darīsi? Protams, atriebība! Aukstasinīgs un nežēlīgs. Un neatkarīgi no tā, cik tas maksā - lai atgrieztu labāko suni pasaulē, baltu kā sniegs, ar sniegbaltu nosaukumu Aļaska.

Tomēr dzīvē notiek visnegaidītākie likteņa pavērsieni: tavs ļaunākais ienaidnieks pēkšņi var kļūt par tavu labāko draugu, un kopā jūs tiksit galā ar visām nepatikšanām un briesmīgajām briesmām.

Godīga, gaiša, aizkustinoša, aizraujoša, spēcīga un pārsteidzoša grāmata par bērniem, kuri izrādījās gudrāki par pieaugušajiem un stiprāki par grūtībām. Grāmata, kas var mūs visus padarīt laipnākus un varbūt pat izglābt kādam dzīvību.

2017 — Sudraba grifeles balva (Nīderlande)

https://polyandria.ru/catalog/novinki/alyaska/

Mana brīnumainā (un ļoti dīvainā) nedēļa ar Tesu

Samuelam ir tikai desmit gadi, bet viņš ir īsts filozofs un ļoti nopietns zēns. Jau pirmajā ilgi gaidītā atvaļinājuma dienā Samuela vecākais brālis salauž kāju, un no šī brīža viss vairs nenotiek pēc plāna. Samuels negaidīti satiek apņēmīgu (kaut arī nedaudz dīvainu) meiteni vārdā Tesa un kļūst par dažādu pārsteidzošu notikumu dalībnieku, neviļus uzzina citu cilvēku ģimenes noslēpumus un pieņem drosmīgus lēmumus, kas maina daudzu cilvēku dzīves.

Anna Volca mums atkal uzdāvināja grāmatu, no kuras nav iespējams atrauties - aizraujošu, smieklīgu un ļoti aizkustinošu stāstu par ģimeni, draudzību un galvenajām vērtībām jebkura cilvēka, pieauguša vai maza, dzīvē.

https://polyandria.ru/catalog/novinki/moya-udivitelnaya-i-ochen-strannaya-nedelya-s-tess/

Autore Anna Woltz

Anna Volca ir holandiešu rakstniece. Dzimusi 1981. gadā Londonā, augusi Hāgā. Autore 24 grāmatām bērniem un pusaudžiem par dažādām tēmām. Viņas darbi ir tulkoti 19 valodās un ieguvuši daudzas balvas, tostarp Sudraba grifeles balvu par viņas grāmatu "Aļaska" 2017. gadā. Viņas darbi sasaucas ar dažāda vecuma lasītājiem: bērni ar entuziasmu seko līdzi galveno varoņu aizraujošajiem piedzīvojumiem, bet pieaugušie cildina autores lieliskās zilbes un Volcas radīto stāstu smalko psiholoģismu.

Gandrīz katrā grāmatā autore pēta attiecību tēmu – ne tikai ģimenē, bet arī ar ārpasauli. Kā pusaudži tiek galā ar neizbēgamām grūtībām, novecojot, atrod draugus un sāk pieņemt savus vecākus tādus, kādi viņi ir – nevis ideālus robotus, bet gan parastus cilvēkus, kuri reizēm kļūdās.

https://polyandria.ru/catalog/autors/anna-voltts/

Mājaslapa.

https://annawoltz.nl/english/