Anna Puškina. Krogijas velte

Анна Андровна Пушкина

Valsts: Latvija

Dzimusi: 1987. gada 15. septembrī

Anna Androvna Puškina ir latviešu rakstniece.

Viņa dzimusi un dzīvo Latvijas galvaspilsētā Rīgā, latviešu-krievu ģimenē (māte krieviete, tēvs latvietis). Kopš dzimšanas Anna bērnību pavadīja kopā ar vecmāmiņu Rīgas jūras līča krastā Saulkrastos.

7 gadu vecumā Anna devās uz 21. Rīgas vidusskolu, kur mācījās 12 gadus, klasi un skolu nemainot. Anna ar siltumu atceras savus skolas gadus un skolotājus. Pēc studiju beigšanas Anna iestājās Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā (RISEBA), kur ieguva bakalaura grādu reklāmas un sabiedrisko attiecību vadībā.

Anna bija lasīšanas bērns, un viņa pati sāka rakstīt bērnībā, taču viņa nekad neuztvēra šo hobiju kā nopietnu. Tāpēc impulsi rakstīt vai nu atjaunojās, vai pazuda. Māte vienmēr bija pirmā lasītāja un visos iespējamos veidos atbalstīja savu meitu. Pirmo reizi Annas spējām uzmanību pievērsa kāda pasniedzēja augstskolas pirmajā kursā, atzīmējot viņas rakstīto stāstu.

Anna sāka rakstīt ne tikai atvilktnei pēc 30 gadiem, būdama precējusies un ar mazu dēlu uz rokām. Pirmais romāns "Дар Кроуги" no cikla "Наследники Людеи" 2022. gadā tika iekļauts "Electronic Letter LitRes" balvas garajā sarakstā nominācijā "Nereālā realitāte". Romāns tika iekļauts arī vienas no šī gada galvenajām balvām - "Lasītāju izvēle 2022" LiveLib labākās Krievijas fantāzijas nominācijā. Šobrīd grāmata ir izdota papīra formātā izdevniecības AST sērijā «Звёзды молодежного фэнтези». Drīz izdod sērijas otru grāmatu.

"Krogijas velte" ("Дар Кроуги")

Potavas kņaza vienīgā meita Amidera saderināšanās priekšvakarā aizbēga no tēva mājām.

Visu mūžu viņas maģiskais spēks tika apspiests, un meitenes vienīgais mērķis bija brīvība un vēlme iegrožot maģiju, kuru viņa neprot kontrolēt.

Bēgošā mantiniece paslēpjas blakus esošajā Krogijas kņazistēī un nonāk Krogijas kņaza Ragonga rokās. Viņai jāiemācās kontrolēt savu burvību, pieņemt sevi un savu dāvanu, piedot tēvam, jāiemācās mīlēt, lai saprastu, kas viņa ir un kam viņa ir dzimusi.

Galu galā, iespējams, Amidera ir vienīgā, kas var izglābt savu mīļoto un piecas kņazistes no pilnīgas iznīcināšanas.

"Samogetas ienaidnieks" ("Враг Самогеты")

Pret Ļudejas kņazistēm ir sācies karš, no kura neviens nevar paslēpties: ne bezbailīgie orki Hangara tuksnešos, ne vilkači Trundas mežos, ne pat rūķi, kas atrodas viņu kalnu aizsardzībā.

Amidera vairs nav tā neaizsargātā Potavas kņaziene, tagad viņa ir vienlaikus divu kņazistu kņaze, un viņai jānoskaidro, vai princis Krogijas kņazs ir dzīvs un kāds ienaidnieks atnesa Ludejai nāvi. Jaunajai kņazienei jātiek galā ar pagātnes zaudējumu, taču viņa nav viena savās grūtībās. Liktenis atnesīs jaunus draugus un apņēmīgus sabiedrotos.

Bet katram no tiem ir savs mērķis.

No Fantlab saita.