Anna Deila. Raganu čuksti

Whispering to Witches

Vai tev patīk stāsti par raganām un burvjiem? Par amuletiem, maģiju un mistiskiem noslēpumiem? Tad klausies:

„Ir dažas dienas pirms Ziemassvētkiem, un nekas nevēsta par satraucošajiem notikumiem, kuros kā virpulī tiks ierauts Džonijs. Viņš dodas ciemos pie mātes, patēva un mazās māšeles, taču vilcienā, kurš ved Džoniju uz Kenterberiju, notiek dīvainas lietas… Zēnam aizdomīgs šķiet gan vīrietis ar tetovējumu, gan smalkā dāmīte ar kaķu pārvadājamo grozu. Taču īsti asinis stindzinoši notikumi sākas tad, kad Džonijs izkāpj nepareizā stacijā un viņu tur nesagaida ne lāga Gordons, ne mamma, ne māsa…

„Raganu čuksti” ir Annas Deilas pirmā grāmata, kurā viņa atklājas kā talantīga bērnu rakstniece ar labu humora izjūtu un prasmi savērpt notikumus negaidītos pavērsienos.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/132796-raganu_cuksti.html

Par autori.

Anna Dale ir angļu literatūras rakstniece bērnu literatūrā, kas pamanījās izcelties pēc viņas romāna “Whispering to Witches” publicēšanas 2004. gadā.

Dale dzimusi 1971. gadā un pirms apmešanās Eseksā, kad viņai bija septiņi gadi, dzīvoja Safolkā un Hempšīrā. Dale lielāko savas bērnības daļu pavadīja ciematā ar nosaukumu Writtle un apmeklēja vietējo ģimnāziju.

Viņa pameta Writtle, lai studētu vēsturi Kenterberijas Kentas universitātē, un trīs gadus dzīvoja Kenterberijā. Vēlāk, kad viņa ieradās rakstīt Whispering to Witches, viņa atcerējās savas atmiņas par studentu dienām Kenterberijā. Pēc tam viņa ieguva maģistra grādu bērnu literatūrā no Kinga Alfrēda koledžas Vinčesterā.

Viņa strādāja par grāmatnīcas asistentu Sauthemptonā, kad Whispering to Witches izvēlējās Harijs Poters grāmatu izdevējs Bloomsbury Publishing. Grāmata tika atkārtoti izdrukāta vairākas reizes un tika izplatīta 12 valstīs.

Bibliogrāfija.

Whispering to Witches (2004)

Dawn Undercover (2005)

Spellbound (2008)

Magical Mischief (2010)

https://en.wikipedia.org/wiki/Anna_Dale

Fantastikas lapa.

https://www.fantasticfiction.com/d/anna-dale/