Anka Šturma. Vispasaules ekspresis

Apraksts par autori un viņas daiļradi

DER WELTEN EXPRESS

Pazudušā audzēkņa noslēpums

Tas notika vienā zvaigžņotā naktī, kad trīspadsmit gadus vecā Flinna sēdēja uz pamestas dzelzceļa stacijas perona. Tieši šeit pirms diviem gadiem pazuda viņas mīļotais brālis Jonte. Visu šo laiku viņa saņēma vienu pastkarti ar veca vilciena attēlu ar dīvainu nosaukumu "World Express". Kāds bija Flinnas izbrīns, kad šis vilciens ieradās naktī pie šī perona. Bez turpmākas vilcināšanās meitene tajā ielēca un ... atrada sevi neparastākajā skolā pasaulē! Un, lai arī Jonta vairs nav vilcienā, Flinnai būs jāveic pārsteidzošs ceļojums, jāatklāj burvju pasaule, jāatrod draugi un ienaidnieki un pats galvenais - jānoskaidro tumšais noslēpums, kuru glabā World Express. Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju iekāpt World Express, lai dotos aizraujošākajā ceļojumā jūsu dzīvē! Burvju vilciens aiziet ... Sērijas pirmā grāmata.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/754637/

Nakts ēnu vilciens

Kļūstot par oficiālo World Express audzēkni, Flinna cerēja, ka viņa beidzot varēs atrast savu brāli Jontu, kurš pazuda vilcienā pirms vairākiem gadiem. Bet izrādījās, ka atrast viņa pēdas nemaz nav viegli. Studenti un skolotāji spītīgi atsakās runāt par viņu. Bet dīvainākais ir tas, ka naktī vilcienā sāk notikt neizskaidrojamas lietas: gaiteņos parādās briesmīgas ēnas, viens no studentiem ierauga briesmoni, un pati Flinna no vilciena nepārtraukti saņem slēptus briesmu signālus. Tātad, kas notiek World Express? Kurš mēģina nodarīt ļaunu viņai un vilciena pasažieriem? Un pats galvenais, kā tas viss attiecas uz Jontes noslēpumu? Sērijas otrā grāmata.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/books/757812/

Meklējot un atrodot

Flinna atrada mājas un jaunus draugus internātskolas vilcienā. Bet pasaules ekspresi apdraud vecā maģija, un kaut kas slēpjas pēdējā vagonā. Vai Flinna un viņas draugi joprojām var glābt vilcienu? Vai Flinna atkal atradīs brāli un atklās savas mātes noslēpumu?

https://www.carlsen.de/hardcover/vom-suchen-und-finden-der-welten-express-3/83372

Par autori Anca Sturm

Anka Šturma, dzimusi 1991. gadā Lutherštatē Eislēbenē, raksta kopš vienpadsmit gadu vecuma. Pēc vidusskolas beigšanas un grāmatnīcas apmācības viņa nolēma veltīt savu dzīvi rakstīšanai. Šodien viņa dzīvo netālu no Berlīnes un dod priekšroku ceļojumiem ar vilcienu. "Pasaules ekspresis" ir viņas debijas romāns. Par 1. sējumu viņa saņēma balvu "Der goldene Bücherpirat 2019" kā labākā jaunā autore un Sārzemes bērnu un jauniešu grāmatu balvu 2019. gadā.

https://www.carlsen.de/urheber/anca-sturm/86154