Anime stils iekaro Ameriku. 9. daļa

Ein Lee.

Vietne. rwby.fandom.com/wiki/Einlee

Sveiki, es esmu Ein Lee, māksliniece, kas strādā anime/komiksu/spēļu jomā. Esmu veidojusi galveno varoņu dizainu/koncepcijas mākslu tīmekļa seriālam RWBY, un pēdējos dažus gadus esmu strādājusi par mākslas vadītāju un veidotāju kopā ar Gema Yue un Waero no CreSpirit asa sižeta piedzīvojumu videospēlē TEVI, kas tiks izlaista 2023. gada 3. ceturksnī. .

https://einlee.net/

Mākslas lapa.

https://www.deviantart.com/einlee

Eileen "Einlee" Chang ir RWBY personāžu dizainere. Viņa bija pirmā māksliniece, kas strādāja pie sērijas. Daudzus gadus bijis viņas mākslas darbu cienītājs, Monty Oum sazinājās ar viņu tieši, lai sadarbotos ar viņu, kad sākās ražošana.

Viņa cieši sadarbojās ar Montiju, izstrādājot galveno varoņu agrīnos dizainus. Montija nosūtīja viņai savas aptuvenās koncepcijas skices, kuras viņa pēc tam pārveidoja par pilnvērtīgu dizainu. Einlija izstrādāja oriģinālos dizainus daudziem galvenajiem varoņiem, tostarp visiem Team RWBY un Team JNPR dalībniekiem, kā arī daudziem citiem. Viņa strādāja arī pie 4. sējuma laika izlaiduma projektiem.

https://rwby.fandom.com/wiki/Einlee

Ein Lee ir Taivānas māksliniece, dzimusi 1991. gada 3. februārī, kas ir kļuvusi pazīstama Francijā, pateicoties skaistajām ilustrācijām, ko viņa ir zīmējusi bērnu grāmatu izdevējam Nobi Nobi. Lai gan trīs viņas veidotās grāmatas ir tīri brīnumi, tās sniedz tikai nelielu ieskatu viņas zināšanās. Vienkārši pārlūkojiet viņas mākslas grāmatu The Art of Ein Lee, lai saprastu, ka viņas stils ir daudz pilnīgāks par to, ko mēs uztveram.

Kopš viņas agrīnās darbības Otakijas redakcija neslēpj savu entuziasmu par mākslinieci. Viņas ierašanās Francijā Japan Expo bija lieliska iespēja viņu satikt un uzzināt vairāk par viņu.

https://www.otakia.com/45212/actualites/interview-ein-lee-english-version-nobi-nobi-deviant-art/

Bildes 97. – 108.

Elioli.

Instagram. Elena & Olivia Ceballos. Mākslinieces, dvīnes, kuras mīl zīmēt. Piemēram, "Mēness un es".

https://www.instagram.com/elioliart/

Vietne.

Elena (ELI) un Olivia (OLI) Ceballos ir dvīņu māsas, kurām patīk zīmēt! Pašlaik viņas dzīvo netālu no GA piekrastes, bet gandrīz desmit gadus ir strādājušas dažādās animācijas studijās visā pasaulē. Viņām ir aizraušanās apgūt jaunas tehniskas prasmes un dažādus mākslas stilus, lai tālāk realizētu savu radošo iekšējo pasauli, pilnībā izmantojot tās potenciālu, taču tas vienmēr būs nepabeigts darbs! (2020. gadā Olīvija saņēma arī Emmy balvu par savu BG darbu programmā "Trolls: The Beat Goes On: , pakalpojumā Netflix!) Klienti ir: DreamWorks TV, SkyDance Animation, LockSmith Animation, SPA Studios un citi! Jūs varat sazināties ar mums pa inquiries@elioliart.net

https://www.elioliart.net/

Intervija.

https://characterdesignreferences.com/blog-interviews-3/elioli

Bildes 109. – 115.