Anime stils iekaro Ameriku. 7. daļa

ctchrysler

Instagram

CT

he/him

Māksliniece.

Es daudz zīmēju savus OC.

Darbs, kas veikts programmā GIMP 2.6 (dažreiz procreate, clip studio paint vai storyboard pro). Nav pieejams komisijām.

linktr.ee/ctchrysler

https://www.instagram.com/ctchrysler/?hl=en

https://twitter.com/ctchrysler_?lang=en

https://ctchrysler.tumblr.com/

https://www.deviantart.com/tag/ctchrysler

https://www.facebook.com/watch/?v=993004127716234

Devin Elle Kurtz

Instagram

https://www.instagram.com/devinellekurtz/?hl=en

Vietne.

DEVIN ELLE KURTZ

Devin Elle Kurtz ir digitālā ilustratore un vizuālās attīstības māksliniece, kas strādā programmā Photoshop CC. Viņas uzmanības centrā ir maģiskas ainas, kas apvieno fantāzijas elementus ar vidi, kas šķiet viscaur reāla un īsta. Kopš 2017. gada viņa ir strādājusi animācijas nozarē par fona gleznotāju/dizaineri un vizuālās attīstības mākslinieci. No 2019. līdz 2021. gadam viņa bija galvenā fona gleznotāja filmā “Disenchantment” Rough Draft Studios. Viņa ir ilustrējusi grāmatu vākus grāmatām HarperCollins (Starminster, The First State of Being), Penguin Random House (The Teller of Small Fortunes), Macmillan (Juniper’s Christmas) un Simon and Schuster (Finding Normal, Escape from Atlantis sērija). Citi iepriekšējie klienti ir Netflix, Disney, Mondo, Dark Horse, Wizards of the Coast, Gamewright un Adobe.

Viņas debijas bilžu grāmatu kā autores-ilustratores veikums "Maiznīcas pūķis" tiks izdota izdevniecībā "Random House Kids" 2024. gada oktobrī. Viņa ir arī "Penguin Workshop" izdotās grāmatas "Mother of Sharks" ilustratore.

Ar Devinu var sazināties, lai saņemtu ārštata vai komerciālus jautājumus, rakstot uz e-pastu devinellekurtz@gmail.com. Bilžu grāmatu un grafisko romānu jautājumos viņu pārstāv Sets Fišmens uzņēmumā "The Gernert Company". Licencēšanas jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar "Maximum Orbit", info@maximumorbit.com.

KONTAKTI

devinellekurtz@gmail.com

devinellekurtz on Instagram

devinellekurtz on Twitter

https://twitter.com/DevinElleKurtz?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

devinellekurtz on TikTok

tamberella.tumblr.com

https://www.devinellekurtz.com/