Anime stils iekaro Ameriku. 4. daļa

Andžela Sunga. Angela Sung

Vietne. www.angelasung.com

No intervijas.

Pa dienu strādāju "Dreamworks TV" par mākslas direktoru. Animācijas jomā es daru visu, sākot no vides līdz varoņiem. Mani ļoti aizrauj pašreizējais projekts, kurā piedalos, un man tas tik ļoti patīk!

Strādājot ar apkalpi, mīlestība pret projektu ir kļuvusi vēl spēcīgāka. Visi ir tik talantīgi, un mēs viens otru virzām uz jaunām robežām. Tie dod man spēku turpināt iesākto un padara mani interesantāku par to, kā es varu kļūt labāks. Pēc darba man patīk eksperimentēt ar dažādiem mākslas medijiem. Mana pašreizējā apsēstība: GUAŠS! Gleznošana guašā ir radījusi daudz pārsteidzošu atklājumu, bet es jūtu, ka labākais, kas iznāca no manas apsēstības, bija mākslas grupa, kuru es izveidoju tās dēļ.

2016. gadā es nodibināju krāsu grupu ar nosaukumu “Warrior Painters”. Mēs esam mākslinieku grupa, kas nedēļas nogalēs dodas gleznot ainavu, kas pazīstama arī kā plenērs. Mūsu kopienai patīk veidot galerijas, satikt jaunus cilvēkus un vienkārši iedvesmot ikvienu izkļūt no ierastības un gleznot. Pateicoties tādām apbrīnojamām menedžmenta biedrēm kā Mišela Lina (kura ir lieliska gleznotāja un glezno kopā ar grupu kopš paša sākuma) un manai sievai Keilai, grupa ir kļuvusi par kaut ko daudz lielāku.

Tagad mums ir vairāk nekā 1270 dalībnieku, un esam veikuši vairāk nekā 100 krāsošanas sesijas. Lai gan ar mākslu nodarbojos galvenokārt sev pašam, man patīk sadarboties ar cilvēkiem un iedvesmot cilvēkus kaut kam jaunam. Es ceru, ka ar savu mākslu es varu izveidot spēcīgu kopienu un iedvesmot jauniešus justies droši par savu lēmumu nodarboties ar mākslu, un padarīt mākslas radīšanu mazāk biedējošu. Strādājiet smagi un viss atmaksāsies! Manuprāt, "Warrior Painter sauklis to pasaka vislabāk: No plein no gain!

https://voyagela.com/interview/check-angela-sungs-artwork/

Specialitātes: Skicēšana, konceptuālais dizains, tradicionālā glezniecība, digitālā glezniecība, rūpnieciskais dizains

Man patīk zīmēt, radīt, strādāt ar cilvēkiem un iztēloties.

Valsts: ASV.

https://www.linkedin.com/in/angothemango/

Ariel ZB jeb arielzbart, arī Ariel Zucker-Brull

Ariel Zucker-Brull

Dzimis 1985. gada 22. decembrī, New York, NY, United States

Zināms arī kā Ariel Zucker, Ariel ZB

Facebook lapa.

https://www.facebook.com/ArielZBArt/

Video.

https://www.tiktok.com/@arielzbart

P. S. Kā iepriekš un tālāk, pirmās 6 bildes – 1. autors, otrās sešas – 2. autors.