Anime stils iekaro Ameriku. 24. daļa

Rafaels Lakosts. Raphael Lacoste

Rafaels Lakosts bija Ubisoft mākslas direktors tādos nosaukumos kā "Prince of Persia" un "Assassin's Creed". Divas VES balvas ieguva 2006. gada februārī par darbu pie "Divi troņi" no "Persijas prinča" un 2017. gadā par darbu pie "Assassin's Creed Origins".

Vēlēdamies izaicināt sevi filmu industrijā, Rafaels aizgāja no spēļu industrijas, lai strādātu par matētu gleznotāju un vecāko konceptuālo mākslinieku tādās spēlfilmās kā: "Terminator Salvation", "Journey to the Center of the Earth", "Death Race", "Immortals 2011", Repo Men, Jupiter Ascending...

No 2009. gada Rafaels ir atgriezies videospēļu industrijā, strādājot par Monreālas "Electronic Arts" un "Ubisoft" vecāko mākslas direktoru, kā arī par zīmola mākslas direktoru "Assassin’s Creed" franšīzē...

Pēc tam, kad Rafaels bija strādājis pie daudziem veiksmīgākajiem "Assassin's Creed" nosaukumiem, viņš pievienojās dažiem sākotnējiem franšīzes veidotājiem uzņēmumā "Haven Studios inc" kā mākslinieciskais vadītājs.

Mītne Monreāla, Kanāda,

var man sekot šeit!

https://www.facebook.com/raphaellacosteart/

te Gumroad:

https://gumroad.com/raphaellacoste

un arī te:

https://twitter.com/raphaellacoste

Vietne.

https://raphael-lacoste.com/

Mākslas lapa.

https://www.artstation.com/raphael-lacoste

Instagram.

https://www.instagram.com/raphaellacosteart/

Bildes no 353 līdz 362.

Redpeoke.

Dia Jamandron, kā Redpeoke ie dizainere, kas bāzējas Losanželosā un, kurai patīk zīmēt vidi un kaķus.

Instagram.

https://www.instagram.com/redpeoke/

Tviteris.

https://twitter.com/i/flow/login?redirect_after_login=%2Fredpeoke

Saites.

https://linktr.ee/redpeoke

Vietne.

Dia ir dizainere un ilustratore, kas atrodas Glendailā, Kalifornijā. Viņa ir strādājusi ar nedaudzām animācijas studijām, kas specializējas vizuālajā izstrādē, fona dizainā un fona krāsās. Brīvajā laikā viņai patīk skatīties filmas un anime, interesē modes dizains un ceļošana. Viņai ir arī oranžs kaķis, kuram patīk ik pa laikam pasēdēt uz klaviatūras.

https://www.diajamandron.com/

Bildes no 363 līdz 369.