Anglijas pabā nofilmēts biedējošs spoks

16.sep 2010, mango.lv

spoks_pabs

Kādā bārā Kambrijas grāfistē Anglijas ziemeļos ar videonovērošanas kameru nofilmēts spoks, un video jau izraisījis pretrunīgas reakciju paranormālo parādību ekspertu vidū.

Bāra The Wolfe Pub īpašnieks Endrjū Beitmens skatījies videonovērošanas kameru uzņemto materiālu, un kādā brīdī viņš ar šausmām sapratis, ka tajā iemūžināts spoks.

Beitmena pārliecību par pārdabiskas būtnes klātbūtni viņam piederošajā krodziņā vairo fakts, ka savulaik tā telpās darbojies apbedīšanas birojs un arī viņa suns parasti krodziņā izturoties visai nervozi.

Video materiālā, kas uzņemts nakts vidū 1. septembrī, redzams, ka cauri griestiem iznirst draudzīgajam spociņam Kasperam līdzīga pulsējoša gaismas bumba, sāk slīdēt pa telpu un tad līgani pazūd logā.

"Es neticu spokiem, bet šis mani patiešām nobiedēja. Es ilgi lūkojos uz šo veidojumu un esmu pārliecināts, ka redzēju arī seju," apgalvo krodziņa īpašnieks.

 

 

Pēc sarunām ar citiem krodziņa darbiniekiem tā ilggadējais īpašnieks uzzinājis, ka līdzīgas parādības viņam piederošajā izklaides vietā novērotas arī agrāk, tomēr paranormālo parādību eksperti pret šādiem apgalvojumiem izturas piesardzīgi, jo pierasts, ka šādā veidā daudzu iestāžu īpašnieki cenšas pievilināt klientus.

Oriģinālu lasiet šeit