Andrejs Ņekļudovs. Obručeva Zeme

Īsa autora grāmatas anotācija un ieskats autora biogrāfijā.

Dimas Ručeikova neticamie piedzīvojumi

Jūsu priekšā ir neparasta - ne tikai interesanta, bet arī ļoti informatīva - grāmata, ko sagatavojis Pēterburgas rakstnieks Andrejs Nekļudovs, pēc izglītības ģeologs, ģeoloģijas un mineraloģijas zinātņu kandidāts.

Grāmatas varonis, vidusskolas skolnieks Dima Ručeikovs dodas īstā ģeoloģiskā ekspedīcijā uz Sibīriju. Nav grūti uzminēt, ka viņu gaida sarežģīti pārbaudījumi un pārsteidzoši piedzīvojumi. Bet tajā pašā laikā viņš uzzina daudz interesanta - par Zemes uzbūvi un reljefu, par kalnu un ieplaku izcelsmi, par vulkānismu un rūdu veidošanos, par mūžīgo sasalumu. Un šo aizraujošo ģeoloģijas pasauli viņam atklās leģendārais ceļotājs, ģeologs un rakstnieks Vladimirs Afanasjevičs Obručevs, kas slavens ar fantastiskiem romāniem "Saņņikova zeme", "Plutonijs", "Zeltarači tuksnesī" utt. Bet kā viņi sadūrās, zēns ir mūsu laikmetīgais - un zinātnieks, kurš dzīvoja 19. gadsimta beigās un 20. gadsimta pirmajā pusē, lasītāji iemācīsies no paša stāsta.

https://azon.market/zemlja-obrucheva-ili-neverojatnye-prikljuchenija-dimy-ruchejkova

Par autoru

Andrejs Nekļudovs ir mūsdienu krievu rakstnieks, piedzīvojumu, asas sociālās, erotiskās prozas un darbu pusaudžiem autors. Dzimis 1959. gada 30. jūlijā Čerepovecā. Viņš ir beidzis Ļeņingradas Valsts universitātes Ģeoloģijas fakultāti, aizstāvējis doktora disertāciju. Dzīvojot Sanktpēterburgā, Andrejs pēc profesijas piedalījās daudzās ekspedīcijās Tālajos Austrumos, Jakutijā, Austrumu Sibīrijā, Mongolijā, Urālos, Tjan-Šanā un Krievijas Eiropas daļas ziemeļos. Viņš pastāvīgi rakstīja ceļojuma piezīmes, kas kalpoja par materiālu turpmākajiem rakstudarbiem.

Sīkāk: https://www.labirint.ru/authors/24920/

Bibliogrāfija.

livelib.ru:

https://www.livelib.ru/author/30193-andrej-neklyudov