Anatolijs Abraškins. Krievu Sātans

Anatolijs Aleksandrovičs Abraškins

Fiziķis pēc izglītības. Hipotēzes "pētnieks" par etnonīma “Rusj” ("Krievzeme") izcelsmi no reliģisko himnu izpildītājiem āriešu tradīcijā. Izseko krievu tautas vēsturei no 5. - 4. gadu tūkstoša pirms mūsu ēras. Publikācijas: "Krievzemes āriešu saknes. Krievu senči Senajā pasaulē", "Skitijas Krievzeme", "Vidusjūras Krievzeme: antīkās varas lielvalsts" u.c.

https://www.litmir.me/a/?id=59139

Krievu Sātans

Šī sensacionālā bestselleru grāmatu “Krievzemes āriešu saknes” un “Krievzeme - Āriešu šūpulis” autora jaunais darbs ir veltīts vēl aizliegtākai un bīstamākai tēmai. Šī ir patiesā krievu Sātana vēsture no Kaščejai līdz Volandam, no pagānu laikmeta līdz "zinātniskā ateisma" laikmetam un no Krievzemes kristīšanas līdz mūsdienām.

Kā mainījās krievu cilvēku idejas par “cilvēces ienaidnieku”? Kas un kad inficēja slāvus ar šo pašu ideju par vispārējo ļaunumu - galu galā sākotnēji "mūsu pagānu senču domas bija vērstas uz sauli un gaismu, viņiem nebija elles jēdziena"? Kā krievu Sātans atšķiras no Bībeles velna? Kāpēc Krievijā valsts vara tik bieži tiek uztverta kā dēmonisks spēks, vai tas būtu Vladimirs Kristītājs, kuru nolādējuši maģi, vai Pēteris Pirmais, kuru tautā uzskatīja par “caru antikristu”, vai boļševiki, kas pakļauti anafēmai kā “sātana pēcnācēji”? Un kāpēc tieši Krievijā pirmo reizi tika dzirdēti šie pravietiski vārdi: "Šeit Sātans cīnās ar Dievu, un kaujas lauks ir cilvēku sirdis"?

https://www.litmir.me/bd/?b=184713

Bulgakovs un Sātans. Bīstamie "Meistara un Margaritas" noslēpumi

"Romāns par Sātanu" - tā Bulgakovs pats definēja "Meistara un Margaritas" ideju. Kādas attiecības rakstniekam bija ar ļaunajiem gariem un kā mainījās viņa galvenais romāns no pirmās versijas ar nosaukumu “Melnais burvis” uz priekšpēdējo “Tumsas princis”? Kāda ir Bulgakova šedevra detektīvlīnija? Kas ir īstie Volanda, Azazello, Korovina, Behemota prototipi? Un kādu cenu Bulgakovam bija jāmaksā par mēģinājumu ieskatīties bezdibenī un iefiltrēties “sātana birojā”? Atbildot uz visiem šiem jautājumiem, šī grāmata atklāj Meistara un Margaritas slepenos kodus un bīstamās mīklas.

Līdzautore Gaļina Viktorovna Makarova. Par viņu ziņu nav.

https://www.livelib.ru/book/1001562060-bulgakov-i-dyavol-opasnye-tajny-mastera-i-margarity-anatolij-abrashkin