Anastasija Levkovska. Noķert likteni aiz astes

(jāpiezīmē, ka visi še liekami tulkojumi tika veikti vēl pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā -Ilmāra Bites piezīme.)Anastasija Levkovska (šobrīd nes vīra uzvārdu, bet savus darbus publicē ar pirmslaulības uzvārdu) ir mūsdienu ukraiņu rakstniece, kuras specializācija ir fantastikas žanrs.

Anastasija dzimusi 1984. gada 8. septembrī Viņņicas pilsētā, Ukrainā. 2001. gadā pēc skolas beigšanas viņa iestājās Viņņicas Nacionālajā tehniskajā universitātē. Pēc universitātes beigšanas viņa kļuva par automatizācijas un datoru vadības sistēmu speciālisti. Divus gadus pēc skolas beigšanas viņa strādāja tirdzniecībā, ieņemot vecākās pārdevējas amatu "Eurosetj" veikalā.

Šobrīd viņa ir laimīgi precējusies, turpina dzīvot dzimtajā pilsētā un viņai ir divi bērni.

Anastasija Levkovskaja: radošums

Pēc viņas pašas, Anastasijas, atziņas, pirmā stāsta ideja viņā parādījās jau pirmajā klasē un kopš tā laika viņa gandrīz nemitīgi veido sižetus. Levkovskas darba vēsturē bija brīdis, kad viņa rakstīja dzeju dzimtajā valodā, piedalījās dažādos literārajos konkursos un pat tika publicēta. Diemžēl radošais uzplūds apstājās, un autore sāka rakstīt tikai prozu: skices, uzmetumus, stāstus. Vecākajā gadā universitātē Anastasija pat sapņoja par pirmo reālo stāstu, par savu grāmatu.

Krieviski runājošie lasītāji atzīmē, ka visi Levkovskas darbi ir ļoti spilgti, pasaules krāsaini zīmētas un sižeti ir ļoti dinamiski. Neskatoties uz to, par autora populārākajām grāmatām tiek uzskatītas šādas: Neprātīgais sfinkss. Paslēpes bez noteikumiem, Īstie draugi, Noķert likteni aiz astes.

Anastasija atzīst, ka ar dažādiem varoņiem veido stāstus, kas nav līdzīgi viens otram. Viņa uzskata, ka reālajā dzīvē ir pietiekami daudz negatīvisma, tāpēc viņa dod priekšroku cilvēkiem pasniegt pasakas, laipnas un pamācošas, kurās atklājas draudzības un dažreiz mīlestības tēma.

https://www.litres.ru/anastasiya-levkovskaya/ob-avtore/

Neprātīgais sfinkss. Paslēpes bez noteikumiem

Ir labi būt parastam cilvēkam un nezināt par citām pasaulēm vai par krustojumu, kurā tās saplūst. Un jo brīnišķīgāk nav ne mazākās nojausmas par noslēpumaino, spēcīgo, bet, diemžēl, pilnīgi sfinksu, kam aibraucis jumts un kas kontrolē šo krustojumu. Bet ko darīt, ja šis visvarenākais psihs ilgstošas ​​garlaicības dēļ izvēlas tevi kā savas spēles upuri? Atteikt? Bet kas to darīs. Nespēlējat? Tātad pie horizonta pavīd sāpīga nāve. Tātad, sakodiet zobus un izliekaties, ka esat pakļāvīgs. Un meklējiet veidu, kā atstāt Sfinksu ar garu degunu.

https://www.litres.ru/anastasiya-levkovskaya/bezumnyy-sfinks-pryatki-bez-pravil/

Īstie draugi.

Kas var savienot parastu cilvēku - zagļu meiteni un tumšo elfu princi? Īpaši ņemot vērā to, ka elfs, draudzīgi atzīstoties visiem, kas ar saskārās, ir pilnīgs psihs. Un turklāt viņš ienīst cilvēkus. Un pati zagle no viņa baidās līdz nāvei. "Mīlestība!" - jūs izlemjat un ... jūs kļūdīsities. Pēkšņi un negaidīti viņus saistīja stipra draudzība, un tagad viņiem - Derionei un Flasam - kopā ir jārisina mīklas, kuras mūžīgie dāsni apveltījuši.

https://www.litres.ru/anastasiya-levkovskaya/nastoyaschie-druzya/

Noķert likteni aiz astes.

Vai ir viegli būt sirdsapziņai negodīgākajam kaujas magam Amerikas Savienotajās Valstīs? It īpaši, ja ņemat vērā, ka, lai arī pats Alekss paziņo par nopietniem nodomiem, viņš ir stingri pārliecināts: sievietes patiesais liktenis ir sēdēt pie loga ar izšuvumiem un pacietīgi gaidīt. Bet vai Vikai tas ir vajadzīgs? Nokļūt īstā fantāziju pasaulē, bet tikai kļūt par interjera dekoru? Un Alekss ir pārsteigts, pamanot, ka viņa sirdsapziņai ir zobi. Un arī spītība un pacietība mēģināt sagrābt likteni aiz melnās astes gala. Kamēr viņš joprojām saskaras ar visiem piedzīvojumiem, kas negaidīti krita meitenei uz galvas.

https://www.litres.ru/anastasiya-levkovskaya/poymat-sudbu-za-hvost/

Bibliogrāfija (kā parasti nosaukumus netulkoju).

Колдовские миры

Три желания для художника

Лисьи маски

Поймать судьбу за хвост

1.Поймать судьбу за хвост

2.Сбежать от судьбы

Безумный сфинкс

1.Безумный сфинкс. Прятки без правил

2.Безумный Сфинкс. Салочки с отражением

Академия Магии

Книга рецептов стихийного мага

Университет Ульгрейм. Лицо некроманта

Шеф-нож демонолога

Университет Ульгрейм. Задачка для техномага

Университет Ульгрейм. Механизмы некромантии

Ромашка и Охотник

1.Талант быть наемником

2.Искусство быть напарником

Университет Ульгрейм

Университет Ульгрейм. Лицо некроманта

Университет Ульгрейм. Задачка для техномага

Университет Ульгрейм. Механизмы некромантии

Книга рецептов стихийного мага

Книга рецептов стихийного мага

Шеф-нож демонолога

Без серии

Настоящие друзья

https://www.litres.ru/anastasiya-levkovskaya/