Anastasija Gora. Rubīna mežs

(Jāpiezīmē, ka viņas darbiem vispār nav nekāda sakara, saistības un aģitācijas par karu Ukrainā).

Anastasija Gora dzimusi 1997. gada 11. martā Maskavā. Literatūra viņu aizrāva jau no mazotnes, Anastasija sāka komponēt, kad viņai bija 12 gadu, un no 19 gadu vecuma viņa strādāja pie savas pirmās pilnvērtīgās grāmatas. Tas bija romāns "2:36 Aļaska", ko 2020. gadā izdeva izdevniecība Eksmo. Tas ir postapokalipses romāns.

Anastasija ir absolvējusi Krievijas Valsts humanitāro zinātņu universitātes Vēstures, politikas zinātnes un tiesību fakultāti un strādā par redaktori izglītības platformā. Viņa vairākus gadus ievietoja savus darbus Wattpad platformā, kur ieguva daudzu lasītāju uzmanību un mīlestību.

No LitRes portāla.

Rubīna mežs

Solaris ir jauns pūķis, kuram vecāko uzdevums ir atriebt tūkstoš mazuļu nāvi un ienest nāvi karaliskajam namam. Viņš bija pārliecināts, ka bez vilcināšanās tiks galā ar jaundzimušo cilvēku princesi, taču kļūdījās. Apsargu sagūstīts pie viņas šūpuļa Sols tika uz visiem laikiem nolādēta un nesaraujamās saitēs saistīta ar princesi Rūbiju. Tagad viņš spēj lidot kopā ar viņu tikai kā jātnieci. Pēc septiņpadsmit gadiem uz Tuatu robežas parādās noslēpumaina sarkana migla, kurā cilvēki pazūd veselām apmetnēm. Gandrīz pieaugušai princesei Rūbijai kā troņmantniecei ir jāiznīcina šausmīgais uzbrukums. Lai to izdarītu, Solam un Rūbijam būs jāatgriežas pašā sākumā un jāatšķetina abu tautu intrigu mudžeklis, lai noskaidrotu, kāpēc Sarkanā migla ir neapturama.

No LiveLib portāla.

Otrā grāmata "Kristāla smaile" iznāks.

Iepriekš slavena arī ar „Kovena triloģiju”. Tīra fantāzijas autore, politiskie uzskati nav zināmi. Tāpēc domāju, ka var pieminēt.

2:36 pēc Aļaskas laika

Džeimija Reisa ir vienīgā studente visā Aļaskā, kura pamodās 27. augusta rītā. Kriss Rouzs ir vienīgais policists, kas palicis uz Zemes pēc liktenīgās 2:36 pēc pulksteņa. Viņiem ir neiespējams uzdevums: viņai ir jāšķērso vairāki štati, lai nokļūtu pie savas ģimenes, un viņam ir jāliedz sev visu sabojāt. Galu galā šajā jaunajā pasaulē slēpjas kaut kas šausmīgs... Kā arī pašā Krisā. Kad visa cilvēce mirst miegā, vai labāk ir mosties vai mirt kopā ar to?

“2:36 Aļaska” ir aizraujošs jauniešu pēckatastrofas piedzīvojums, kas norisinās Aļaskā.

Neparasts skats uz pasaules galu. Cilvēce aizmieg tieši 2:36, pamostas tikai studente Džeimija Reisa. Viņai jāizdzīvo un jāatrod ģimene.

"2:36 Alaska" ir hīts internetā, un WATTPAD tīklā ir vairāk nekā 400 000 lasītāju.

Postapokaliptisks, detektīvs, mistika, jauniešu mīlas stāsts.

“Sadraudzējies ar savu dēmonu, ja vēlies izdzīvot” – grāmatu novērtē emuāru autori.

No eksmo.ru portāla.

Romāns “Šampleinas ezera kovens” (2021) rakstniecei atnesa lielu popularitāti pusaudžu vidū. Tas stāsta par jaunu raganu, kura cenšas izdzīvot un palīdzēt detektīvam atrisināt noslēpumainas slepkavības.

Tagad jau triloģija.

https://m.readly.ru/author/56134546/