Anastasia Greywolf. Melissa West (Illustrations). Witchcraft : A Handbook of Magic Spells and Potions

Izmantojiet maģiju visapkārt, izmantojot burvestību, ilustrētu ceļvedi par senajām dzirām, maģiju, dziedājumiem, rituāliem un burvestībām no visas pasaules.

Uzziniet, kā izveidot gara apli ap kovena locekļiem, kādi instrumenti jums nepieciešami amatam, īpašas apburtas lietas katrai nedēļas dienai un simtiem veiklu burvestību un dziru, kas ļaus jums:

Aizliegt galvassāpes

Saglabāt savu māju drošībā

Iedomāties savu nākamo dzīvesbiedru

Iegūt bagātību

Sazinieties ar dzīvniekiem

Iedomāties bērnu

Izsaukt mirušos

Sapņot

Atšķirt mīļoto

Zināt savu nākotni

Un vēl!

Burvestības ir ērti sakārtotas pēc mērķa: glabāšanas burvestības, dziedinošās burvestības un dziras, burvestības pret ienaidniekiem, pretburšanas, veiksmes un veiksmes burvestības, mīlestības un sērkociņu burvestības, laika un zemes burvestības, uz dzīvniekiem uzvestās burvestības, spēka burvestības un saziņa ar mirušiem.

Ar satriecošām mākslinieces Melisas Vestas linoleja piegrieztām ilustrācijām, kas atdzīvina pagātnes burvību, šis visaptverošais apkopojums ir arī apburošs lapu virpotājs, kas ir pilns ar neparedzētiem dārgumiem. Novietojiet to savā mājā svētā vietā un pārliecinieties, ka neviens ienaidnieks to neatrod, lai piekļūtu tās nenovērtējamajām pilnvarām!

Wellfleet sērija Mistiskā rokasgrāmata aizved jūs maģiskā ceļojumā pa burvju burvestību un pareizu to pielietošanas pasauli. Katrā sējumā izpētiet jaunu praksi un uzziniet, kā savā ikdienā iekļaut burvestības, rituālus, svētības un tīrīšanas. Šiem pārnēsājamiem pavadoņiem ir skaisti folijas detaļu vāki un ar krāsu piesātināts interjers uz augstākās kvalitātes papīra maisījuma.

Citi sērijas nosaukumi ietver: Mīlestības burvestības, Mēness maģija, Mezglu maģija, Māņticība un Mājas maģija.

https://www.bookdepository.com/Witchcraft-Anastasia-Greywolf/9781577151241

Anastasia Greywolf.

https://www.amazon.com/Anastasia-Greywolf/s?k=Anastasia+Greywolf

Iespējams, ka tas ir viņas pseidonīms?

Lynn Woike ir 50 – šķīrusies un pirmo reizi dzīvo pati - pirms viņa apzināti sāka praktizēties kā pašmācīta vientuļa ragana. Viņa izmanto eklektisku veco pētījumu veidu kombināciju - sākot no sava sicīliešu un ģermāņu mantojuma līdz dzenam un astroloģijai, fae, budismam, ķeltu, kabalas, skandināvu un indiāņu maģijai -, no katra izraujoties, vadoties pēc viņas iekatiem. Viņa praktizē jogu, lasa Taro un lieto Reiki. Kopš savas mazās dzīves viņai ir patikuši stāsti, tāpēc viņas divu mēnešu laikrakstu redaktores darbs šķiet mazāks nekā darbs stāstu dēļ, ko viņa stāsta. Viņa dzīvo kopā ar savu lielo balto kaķi Pyewacket Konektikutas centrā. Jūs varat sekot viņas vietnē Pinterest un rakstīt viņai vietnē woikelynn at gmail dot com.

https://paganpages.org/emagazine/2018/08/01/book-review-love-magic-a-handbook-of-spells-charms-and-potions-by-anastasia-greywolf/

Midia Star. The Witchcraft Handbook: Unleash Your Magical Powers to Create the Life You Want

Šajā rokasgrāmatā ir pārbaudītas un testētas burvestības, kas īpaši izstrādātas mūsdienu raganai. Izmantojot burvestības, dziras un burvīgās gudrības, izmantojiet šo maģisko dzīvesveida ceļvedi, lai uzlabotu katru dzīves aspektu. Šī grāmata ir par pašaprūpi un pozitīvu garīgo attieksmi, piedāvājot pašapziņu veicinošus burvestības un harizmātiskus valdzinājumus.

Mūsdienu ragana ir spēcīga, apņēmīga pret slikto. Viņa apstrīd status quo un raisa pārliecību. Bet dažreiz viņai nepieciešama neliela palīdzība ... tieši tur šī grāmata nāk.

Sākot no Mēness ietekmes līdz svecīšu izmantošanai, lai uzlabotu burvestības, tas ir pamats soli pa solim maģijai, kas var aizsargāt jūsu māju, piepildīt jūsu sapņus, uzlabot savu mīlas dzīvi, izraidīt sliktas iespējas un nodrošināt jūsu nākotni.

Vai nav pienācis laiks atraisīt maģijas spēku?

https://www.amazon.com/Witchcraft-Handbook-Unleash-Magical-Powers/dp/178157622X

Midia Stara ir žurnāliste un ārštata rakstniece. Kopš 12 gadu vecuma viņa ir studējusi un praktizējusi burvestības, pagānismu un taro. Viņas filozofija ir dzīvot maģisku dzīvi.

https://www.octopusbooks.co.uk/contributor/midia-star/