Amanda Hokinga. Atradene. Switched

Kad Vendijai bija tikai seši, viņas māte, kura uzskatīja savu meitu par briesmoni, mēģināja viņu nogalināt. Ir pagājuši vienpadsmit ne laimīgākie gadi, un pēkšņi Vendijai sāk rasties aizdomas, ka viņas mātei, iespējams, bija taisnība. Un viņa nav īsti cilvēks. Bet kurš tad?

Lai uzzinātu patiesību par sevi, Vendijai būs jāatrodas biedējošajā un brīnišķīgajā trillu cilvēku pasaulē, kas ir droši paslēpta no cilvēka acīm. Vendija tur ir savējā, un viņai ir paredzēts liels liktenis, taču viņa nemaz nav pārliecināta, ka vēlas būt daļa no šīs pasaules, ka nežēlība, auksts aprēķins un spēks ir tas, par ko viņa sapņo. "Atradene" ir pirmais romāns triloģijā par trilliem, kas atnesa slavu ļoti jaunai rakstniecei Amandai Hokingai un kļuva par īstu grāmatu sensāciju. Pati Amanda pasaules lielākajā interneta veikalā izstādīja savas grāmatas digitālo versiju, un ļoti ātri viņas fantāzijas pārdošanas apjoms pārsniedza miljonu eksemplāru. Pēc tam starp lielākajiem izdevējiem izcēlās īsta cīņa par tiesībām izdot viņas romānus. Amandu Hokingu dēvē par Dž.Roulingas tiešo mantinieci, viņa arī radīja savu īpašo maģisko pasauli, kas pastāv līdzās mūsējai, bet kurā viss ir sakārtots pavisam citādi.

http://loveread.ec/view_global.php?id=15498

Tronis.

Parastajai vidusskolas skolniecei Vendijai ir pārsteidzoša īpašība, dzirdēt apkārtējo domas. Drīz Vendija atklāj, ka viņa nemaz nav parasta meitene, bet gan noslēpumains trillis. Turklāt viņa ir Trilles nezināmo cilvēku princese un drīz viņa kāps tronī. Amandas Hokingas triloģijas otrajā daļā, kas kļuvusi par pasaules bestselleru, Vendija turpina cīnīties ar likteņa sitieniem un daudz uzzina par saviem ciltsbrāļiem un sevi. Viņas mīlestība pret noslēpumaino un nepieejamo Finnu uzliesmo un vājina, un jauni atklājumi vēl vairāk sarežģī viņas dzīvi. Vendija uzzina, kas ir viņas tēvs, un saprot, ka viņa bija nokļuvusi starp ledu un uguni ... Daži noslēpumi tiks atrisināti, bet parādīsies jauni, un romantiskā cīņa kļūs vēl asāka un negaidītāka. Amanda Hokinga ir pirmā pašizdotā publikācija, kas iekļuvusi prestižajā Kindle Millionaire Club-rakstnieku kopienā, kur viņa ir kopā ar Džoannu Roulingu, Stigu Larsonu, Džordžu Mārtinu un vairākiem citiem superveiksmīgiem autoriem. Viņas triloģija par trilllu cilvēkiem ir mazliet pusaudžu nekārtības un protests, piliens "Harija Potera", nedaudz "Krēslas" un romantikas un piedzīvojumu jūra.

http://loveread.ec/view_global.php?id=17902

Karaliste.

"Karaliste" pabeidz Amandas Hokingas triloģiju par Trilles cilvēkiem un viņu princesi Vendiju, kura vienas nakts laikā no parastas meitenes pārvērtās par maģiskas valstības valdnieci. Pārdzīvojusi daudzus pārbaudījumus un piedzīvojumus, Vendija ir gatava kāpt tronī un aizsargāt savu tautu. Viņa tic taisnīgumam un cer kļūt par cienīgu karalieni. Bet tas ir iespējams tikai pēc izšķirošas cīņas ar viņas draudīgo un bezprincipiālo tēvu. Un starp rūpēm par karalisti Vendijai beidzot jāizdara grūta izvēle mīlestībā un jāizlemj par izvēlēto, kurš kopā ar viņu kāps tronī. Kuru princese trille izvēlēsies: romantisko Finu, neapdomīgo Lokiju vai prātīgo Tovi? Amandas Hokingas triloģija kļuva par pasaules bestselleru jau pirms tās publicēšanas papīra formā. Pirmkārt, jaunās rakstnieces grāmatas ielauzās elektroniskās publicēšanas jomā, aizslaucot visus konkurentus un valdot tronī - gluži kā trillu karaliene Vendija.

http://loveread.ec/view_global.php?id=20098

Par autori.

Amanda Hokinga (Amanda Hocking) ir jauniešu paranormālo, fantāzijas stila romānu autore.

Dzimusi 1984. gada 12. jūlijā, Ostinā, Minesotas pavalstī.  

Par sevi:

Man patīk Džims Hensons, Betmens, Džeina Ostina, Zvaigžņu karu Lego, un man nepatīk garas pastaigas pludmalē, jo piemīt intensīvas bailes / naids pret slapjām smiltīm. Apsēsta ar Twitter, ļaunprātīgi izmantojot Red Bull, Mapetšova aktīvists.

Iecienītākie autori ir Kurts Vonnegūts, Čaks Palaniks, Brets Īstons Eliss, Alans Mūrs un Dž.D. Selindžers. Esmu redzējusi “Jēru klusēšanu” vairāk nekā jebkura citu filmu, pat “Tumšo bruņinieku”. Ja es būtu uz tuksnešainas salas, viena lieta, ko es ņemtu līdzi, ir laiva, kas var aizvest mani mājās.

Es arī spēlēju ģitāru grupā ar nosaukumu „Fraggin Aardvarks”, mums nav prakses divus gadus, tāpēc neesmu pārliecināta, vai tehniski mēs joprojām esam grupa. Bet mēs nekad nešķīrāmies (mums pat bija synethesizer!)

Oficiālās lapas:

http://amandahocking.blogspot.com/

http://twitter.com/amanda_hocking/

http://facebook.com/amandahockingfans/

http://goodreads.com/amanda_hocking/

e-pasts: hocking_amanda@hotmail.com

Mājaslapa.

http://hockingbooks.com/

Video par Atradeni. Seriāls.

https://www.youtube.com/watch?v=OO8LsDmw2_I