Alferiāns Maklīrs. Raganas zizlis. Burvju nūjiņu izgatavošana, vēsture un maģiskās īpašības

Kad es to grāmatu ieraudzīju, gandrīz biju šokā. Vai tiešām kāds ko tādu, turklāt visā nopietnībā, raksta? Tā patiešām nav nekāda joku grāmata!

Alferian Gwydion MacLir.

The Witch’s Wand: The Craft, Lore & Magick of Wands & Staffs

Alferiāns Gvidions Maklīrs ir doktora Džeimsa Mertensa (Dr James Mertens) druīdu vārds, viņš ir burvju nūjiņu veidotājs, burvis un rakstnieks. Viņš ir Bardu, Ovātu un Druīdu ordeņa loceklis, tas ir lielākais Lielbritānijas druīdu starptautiskais ordenis.

maklīrs veido raganu zižļus klientiem no visas pasaules.

Savās mājās Bardwood Lodge Minesapoles ezeru novadā, Minesotā viņš dzīvo pilnīgā harmonijā ar sievu un meitu, familiāru Minervu un lielu, apbrīnojamo cepuru kolekciju.

https://www.litres.ru/alferian-maklir/zhezl-vedmy-izgotovlenie-istoriya-i-magicheskie-svoystva-v/chitat-onlayn/

Izdevniecība. https://www.llewellyn.com/

Dažādas maģiskas lietas.

Par autoru. Alferian Gwydion MacLir

Dr Alferians Gwydion MacLir dzimis Mineapolē, Minesotā, Ziemeļamerikas Lielajā ziemeļu mežā. Viņš ir bijis profesionāls nūjuņu veidotājs vairāk nekā desmit gadus un praktizējošs burvis gandrīz 30 gadus. Alferians ir Bardu, ovātu un druīdu ordeņa (OBOD) druīdu līdzgaitnieks, tas ir tradicionāls britu druīdu ordenis. Viņš ir Masonu meistars un 32 ° Karaliskā noslēpuma meistars A.A.S.R. Citu piederību starpā Alferians ir Senā druīdu ordeņa loceklis Amerikā un Imaginary Royal Enchanters koledžas biedrs. Viņš ir loceklis Brass Goggles un The Steampunk Empire karšu nēsātājs. Viņš dzīvo Mineapolē kopā ar sievu un meitu, kā arī apakšējā pasaulē.

Starp Dr. MacLir pētniecības interesēm ir viduslaiku vēsture, Viktorijas laikmeta literatūra, dzeja, mūzika, steampunk, mašīnbūve un aterētiskā inženierija un briesmīgas cepures. Pašlaik viņš strādā pie pirmā romānu sērijas, kas iesākta druīdu universitātē, un seko jaunas meitenes piedzīvojumiem, kas aug dīvainā slepenajā enkurtu, spiegu un dirižabļu pasaulē.

Dr MacLir ir ieguvis doktora grādu. angļu literatūrā, un viņš ir pasniedzis Pelēkajā burvestības skolā. Apmeklējiet Bardwood Wandry, Alferian tiešsaistes interneta veikalu, lai atrastu smalka roku darba burvju nūjiņas. Pēc pasūtījuma tiek gatavoti arī īpaši izstrādājumi.

 WWW.BARDWOOD.COM

https://www.amazon.com/Alferian-Gwydion-MacLir/e/B004VRWJ0W/ref=dp_byline_cont_ebooks_1