Alfa Romeo uzlabo Giulia un Stelvio modeļus

29 novembr, 2022

Itāļu autoražotājs Alfa Romeo ir paziņojis, ka zīmola slavenajiem modeļiem Giulia un Stelvio veikti uzlabojumi, padarot tos par dinamiskākajiem auto savā klasē. Uzlabotie Alfa Romeo automašīnu modeļi tirdzniecībā būs pieejami no 2023. gada februāra, ziņo Autobrava Motors pārstāvji.

“Ar šiem uzlabojumiem autoražotājam noteikti ir izdevies saglabāt zīmola identitāti, tajā pašā laikā padarot Giulia un Stelvio estētiski pievilcīgākus un tehnoloģiski attīstītākus. Šo modeļu braukšanas dinamika SUV un sedanu kategorijās joprojām ir labākā savā klasē, nodrošinot vienreizēju un aizraujošu braukšanas pieredzi. Līdz ar šiem modeļiem varam teikt, ka Alfa Romeo jau atkal ir izdevies atrast zelta vidusceļu starp tradicionālo itāļu dizainu, modernākajiem dizaina elementiem, tehnoloģiskajiem risinājumiem un perfektu svara sadalījumu,” informē Autobrava Motors pārdošanas daļas vadītājs Uvis Braunfelds.

JAUNĀKĀS PAAUDZES LUKTURI

Gan Giulia, gan Stelvio modeļu pamanāmākais atjauninātā eksterjera elements ir to lukturi. Tie aprīkoti ar LED adaptīvajiem “Matrix” lukturiem, kas iezīmē zīmola “3+3” apgaismojuma ieviešanu, turklāt jaunie priekšējie lukturi aprīkoti ar adaptīvu priekšējā apgaismojuma sistēmu, kas pielāgo gaismas staru atkarībā no ātruma un braukšanas apstākļiem, kā arī ar automātisko tālā apgaismojuma regulēšanas sistēmu, kas arīdzan pielāgos gaismas staru sliktas redzamības apstākļos tā, lai tas neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

Arī aizmugurējo LED lukturu grupas izkārtojums ir pārveidots tā, lai akcentētu abu modeļu sportisko raksturu. Proti, jaunajam Giulia ir jauni stikla aizmugurējie lukturi ar caurspīdīgu apdari, savukārt jaunajam Stelvio ir dūmakains stikls ar spīdīgi melnu apdari.

VĒL VIENKĀRŠĀKA AUTO VADĪŠANA

Saglabājot auto modeļu sākotnējo, itāļu elegancei raksturīgo interjeru, jaunajos Giulia un Stelvio modeļos integrētas vismodernākās tehnoloģijas, kas garantē ērtāku Alfa Romeo vadīšanas pieredzi. Vadītāja instrumentu panelis abos auto ir aprīkots ar digitālu 12,3 collu TFT ekrānu, turklāt gan Giulia, gan Stelvio modeļi papildināti arī ar uzlabotu vadītāja palīdzības sistēmu (ADAS), kas, izmantojot elektroniskās sistēmas, ļauj pašam transportlīdzeklim kontrolēt akseleratoru, bremzes un stūri.

VĒL VEIKLĀK UN JAUDĪGĀK

Jauno Alfa Romeo Giulia un Stelvio braukšanas dinamika jau atkal ir labākā savā klasē. Uzlaboto modeļu nevainojamo un sportiski dinamisko raksturu izceļ plaši izmantotie vieglie materiāli. Piemēram, dzinēja pamatnē ir izmantots alumīnijs, savukārt piedziņas vārpstas izgatavošanā izmantota oglekļa šķiedra. Šādu praksi autoražotājs ir aizņēmies no sacīkšu auto ražošanas, kas vēl jo vairāk apliecina Alfa Romeo sportisko garu.

Kā informē Autobrava Motors pārstāvji Latvijā, visi Giulia un Stelvio modeļi ir pieejami ar 160 CV dīzeļdzinēja versiju un ar aizmugurējo riteņu piedziņu, kā arī pilnpiedziņas versijās ar 280 Z/S benzīna dzinēju un 210 Z/S dīzeļdzinēju.

PAR AUTOBRAVA MOTORS:

Autobrava Motors” pārstāv zīmolus SEAT, CUPRAALFA ROMEOJEEPFIAT, FIAT PROFESIONAL un ABARTH, nodrošinot auto tirdzniecību un autorizētu automašīnu servisu. Uzņēmums dibināts 2010. gadā un tā salons atrodas Krasta ielā 42, Rīgā.

https://kripto.media/alfa-romeo-uzlabo-giulia-un-stelvio-modelus/