Alekss Irvins. "Pārdabiskais". Monstru, spoku, dēmonu un dzīvo miroņu grāmata

Apraksts par autoru un viņa grāmatu

Alex Irvine. SUPERNATURAL BOOK OF MONSTERS, SPIRITS, DEMONS AND GHOULS

Pirms divdesmit diviem gadiem Sems un Dīns Vinčesteri zaudēja māti noslēpumainam ļaunam spēkam. Kad viņi bija izauguši, tēvs stāstīja dēliem par dēmoniem, kas slēpjas tumsā un klīst pa Amerikas lauku ceļiem. Viņš arī pastāstīja, kā ar viņiem rīkoties ...

Unikālas sērijas fani, dejojiet! Šeit ir "Briesmoņu, spoku, dēmonu un dzīvo mirušo grāmata" - pilnīga informācijas kolekcija par ļaunajiem spēkiem, ar kuriem Dīns un Sems karo. Ceļvedī ir ilustrācijas un sīki aprakstīti vairāk nekā divi desmiti ļaunuma radību no pazemes, kas, pēc dažu domām, pastāv tikai folklorā, māņticībā un murgos. Šīs grāmatas lappusēs dzīvo vampīri, spoki, nemierīgas dvēseles, pļāvēji un pat biedējoši klauni. Šeit jūs iepazīsities arī ar Semu un Dīnu, piezīmēm, novērojumiem un atmiņām, kā arī fragmentus no viņu tēva Džona Vinčestera nenovērtējamās dienasgrāmatas. Briesmoņu grāmata ir lielisks papildinājums katrai saviļņojošai epizodei - un spēcīgs ierocis slepenajā karā pret tumsā slēptajām radībām.

 https://www.labirint.ru/books/759328/

Autora grāmatas.

https://www.amazon.com/s?i=stripbooks&rh=p_27%3AAlex+Irvine&s=relevancerank&text=Alex+Irvine&ref=dp_byline_sr_book_1

Par autoru.

Alex Irvine

Pseidonīms, ko lieto Alexander C Irvine.

Aleksandrs C. Irvins ir amerikāņu fantāzijas un zinātniskās fantastikas rakstnieks. Daudzi viņa darbi ir parādījušies zem vienkāršā vārda "Alex Irvine". Vispirms viņš izpelnījās uzmanību ar romānu “Nefrītu izkliede” un stāstiem, kas veidotu krājumu “Neparedzētas sekas”. Viņš ir arī publicējis Grāla meklējumu romānu "Viens karalis, viens karavīrs" un Otrā pasaules kara laikmeta vēsturisko fantāziju "The Narrows".

Papildus saviem oriģināldarbiem Irvins ir izdevis romānu "Have Robot, Will Travel", kas veidots Īzaka Asimova pozitroniskajā robotu vidē; un "Betmens: Inferno", par DC Comics supervaroni.

Viņa akadēmiskā izglītība ietver Menas universitātes maģistra grādu angļu valodā un doktora grādu Denveras universitātē. Viņš ir Menas universitātes angļu valodas docents. Viņš kādu laiku strādāja arī par reportieri the Portland Phoenix.

https://www.fantasticfiction.com/i/alex-irvine/

Aleksandrs Irvins ir dzimis 1969. gadā.

https://www.fantasticfiction.com/i/alexander-c-irvine/