Aleksejs Pehovs, Jeļena Bičkova un Natālija Turčaņinova. Cikls "Kindret".

Apraksts par autoriem un viņu kopdarbiem

Asinsbrāļi.

Viņi ir pārvaldījuši pasauli kopš laiku sākuma, ievelkot cilvēci bezgalīgos karos. Viņus vieno tikai viena lieta - varas un varas slāpes. Senos laikos viņus pielūdza kā dievus. Viņu asinis ir svētas un nolādētas, un tās nes nemirstību. Un arī īpaša dāvana, kas pilnībā realizē cilvēka slēptās spējas ... Mūsdienu galvaspilsētā viņu eksistence tiek uzskatīta par mītu vai briesmīgu pasaku, taču viņi turpina dzīvot mūsu vidū. Viņu laiks ir nakts. Kindreti nāk nogalināt, ienīst, atriebties. Ko cilvēki var viņiem iebilst? ..

2006. gadā romāns „Kindret. Asins brāļi”un tā autori Aleksejs Pehovs, Elena Bičkova un Natālija Turčaņinova tika apbalvoti ar “Straņņik” balvu kā labākā pilsētas fantāzija 2000.-2005.

Burvis no nāves klana.

Ziema galvaspilsētā solās būt smaga, un šķiet, ka ne visi asinsbrāļi to pārdzīvos. Milzīgā, sastingušā pilsēta sastinga bailēs, gaidot nenovēršamas izmaiņas, kas visus mainīs uz visiem laikiem. Tūkstošus gadu tūkstošus gulējuši noslēpumi ir pamodināti un metropoli apņem ar neredzamu briesmu tīklu. Ikviens, kurš pieskaras nāvējošajiem pavedieniem, riskē neredzēt nākamo nakti, bet Nāves meistari, neskatoties uz zaudējumiem, iet pa savu nemierīgo ceļu.

Dibinātājs.

Neviens negaidīja viņa parādīšanos. Pārāk ilgi tā bija tikai leģenda, un asins brāļiem izdevās aizmirst senatnes brīdinājumus. Neviens no klaniem nav gatavs viņa ierašanās brīdim. Neviens nezina, ko Dibinātājs nesīs Galvaspilsētā - jaunu karu vai visu Kindrātu saliedēšanos. Labklājība vai iznīcināšana. Un tikai tie, kuri domā, ka saprot tā patieso būtību, gatavojas sliktākajam ...

Jaunie dievi.

Tūkstošiem gadu viņi ir valdījuši pār cilvēkiem, uzspiežot viņiem savu gribu ar intrigu un maldināšanas palīdzību. Viņi mēdza sevi uzskatīt par dieviem, bet mirstīgos par vājiem un pakļāvīgiem savu vēlmju izpildītājiem. Bet tagad paši asinsbrāļi ir ieslodzīti savā iedomībā. Bīstamais ienaidnieks, kurš klanus ir izvirzījis vienā mērogā ar cilvēci, ļoti vēlas tajos dominēt. Tagad visu nākotne un dzīve ir atkarīga no cilvēka. Bet vai viņam būs laiks palīdzēt pirms apokalipses atnākšanas?

Šis cikls saņēma literāro balvu "Klejotājs" kā labāko romānu pilsētas fantāzijas žanrā 2000.-2005. Gadā Starptautiskajā rakstnieku kongresā Sanktpēterburgā un tika nominēts "Gada grāmatai" kā labākais krievu misticisms, trilleris, pilsētas fantāzija, ziņo žurnāls „Mir fantastiki”, 2008., 2010. gads.

https://knigi.fandom.com/ru/wiki/%D0%9A%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%8D%D1%82

Autori.

Pehovs Aleksejs Jurjevičs (dzimis 1978. gada 30. martā, Maskava) ir slavens krievu rakstnieks, darbojas galvenokārt fantāzijas žanrā. Visslavenākais cikls "Siala hronikas" (par zagli Garetu), kurš 2003. gadā starptautiskajā festivālā Zvaigžņu tilts saņēma balvu "Sudrabs Kaducejs" (II vieta) par triloģijas pirmo grāmatu "Ēnā lienošais". Romāns "Mantikoras zīmē" žurnālā “Mir fantastiki” tika atzīts par labāko 2004. gada romānu. Straņņika balva par romānu “Kindret. Asins brāļi ”(līdzautori Jeļena Bičkova un Natālija Turčaņinova) - kā labākā pilsētas fantāzija laika posmā no 2001. līdz 2005. gadam. Romāni “Vēja meklētāji” un “Vērmeļu vējš” saņēma arī Sudraba Kaduceja balvu 2006. gada Starptautiskajā festivālā “Zvaigžņu tilts”.

https://knigi.fandom.com/ru/wiki/%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%B9_%D0%9F%D0%B5%D1%85%D0%BE%D0%B2

Jeļena Aleksandrovna Bičkova (angļu pseidonīms Lena Meydan) ir krievu rakstniece fantāzijas žanrā, cikls "Kindret" nesa slavu - tas tapis sadarbībā ar krievu rakstniekiem Alekseju Pehovu un Natāliju Turčaņinovu, kas stāsta par vampīru klanu dzīvi.

Jeļena ir dzimusi 1976. gada 21. augusta vasarā Maskavā, visa viņas izglītība kopš skolas gadiem bija pirmais solis, lai kļūtu par slavenu autoru: vispirms mācījos skolas literārajā klasē, pēc tam Lomonosova vārdā nosauktajā Maskavas Valsts universitātes Žurnālistikas fakultātē, pēcdiploma studijās Ārzemju žurnālistikas un literatūras katedrā.

Viņa sāka strādāt kā īpašā korespondente žurnālā "EKONOMIJA UN DZĪVE", laikraksta "KOMSOMOLSKAYA PRAVDA" korespondente, izdevniecības AVANTA redaktore un filmu režisore, vēl studējot universitātē.

Jeļenas vīrs, tāpat kā viņa, ir rakstnieks - Aleksejs Pehovs, viņi apprecējās 2004. gada 25. septembrī.

Rakstniecei ir dažādi vaļasprieki un intereses, sākot ar fotogrāfiju, arhitektūras dizainu, beidzot ar ceļojumiem un kalnu pārgājieniem.

Viņai patīk filmas: "Gredzenu pavēlnieks", "Detektīvs", "Titāniks"

https://knigi.fandom.com/ru/wiki/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%91%D1%8B%D1%87%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0

Oficiālā mājaslapa.

http://rubinka.ru/popup.php

Otra lapa.

https://www.lenameydan.com/

Natālija Vladimirovna Turčaņinova . Krievu rakstniece. Dzimšanas datums: 1976. gada 18. maijs. Romānu autore pilsētu fantāzijas, etnogrāfiskās, futūristiskās fantāzijas žanrā.

Krievijas Rakstnieku savienības locekle. Sešu literāro balvu ieguvēja.

Es strādāju pastāvīgā līdzautorībā ar Jeļenu Bičkovu. Un arī trīskāršā līdzautore - ar Alekseju Pehovu.

Pēc universitātes absolvēšanas ar izcilību kā bērnu psiholoģe viņa specializējās darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem, kuriem nelabvēlīgas psiholoģiskās situācijas dēļ ģimenē ir attīstības kavēšanās, kā arī bērniem ar saskarsmes grūtībām.

Sertificēta instruktore sporta aerobikā, kalnu pārgājienos, esmu neatkarīgo ceļotāju kluba biedre.

http://rubinka.ru/index.php?id=1

Jaunākais romāns. „Hipnozes erineri”

Deimosi vienmēr tika uzskatīts par biedējošu pasaku, taču katrā pasakā ir kāda patiesība. Ko viņi vēlējās no Meta, kurš gatavojas doties uz Aleksandriju? Notikumu mudžeklis ritinās, un kas tur sagaida bijušo Deimosu?

http://www.armada.ru/Otryv/ErinGipn7977.pdf